Treść opublikowana przez adalbert
-
Bmw E36 coupe?
adalbert odpowiedział(a) na Piotr_12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opisu może się okazać skundlonym azorkiem. Ale poczekajmy na zdjęcia.
-
Ideał i rodzynek??
adalbert odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPytanie jest już w nazwie działu. Jak nie potrafisz mi pomóc w ocenie auta to zachowaj swoje uwagi dla siebie . Wątek ładnie się rozwija ale dlaczego, dlaczego nikt nie pomógł i nie ocenił auta ?? :mrgreen: A to mieliśmy ocenić jakiś samochód? :mrgreen: Który to miał być :lol:
-
Ideał i rodzynek??
adalbert odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jak np. podpisują różnego rodzaju umowy, gdzie obowiązują regulaminy. Pewnie pózniej mówią, że czegoś nie doczytali :D
-
Uwaga ULEP Ziębice. [A4]
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jest możliwa, jeżeli coś się wcześniej z autem działo. Nie musi to być jakiś poważny wypadek, do tego jak jest gigantyczny przebieg to te wszystkie czynniki mają wpływ na cenę zakupu w Szwajcarii. Za to auto po odliczeniu opłat, musiał dać 5tyś CHF. Za te pieniądze idzie kupić takie auto z tym że musi mieć przelatane ze 400tys i powiedzmy coś tam jeszcze. Zapytaj goscia o ks serwisową, wszyscy co sprowadzają poważnie uszkodzone pojazdy, przeważnie jej nie mają. A jak ma to niech wrzuci skan to poczytamy co mogło byc wymodzone.
-
Uwaga ULEP Ziębice. [A4]
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla niektórych obejrzenie samochodu z tego samego miasta to problem, więc przejechanie 150km to wyprawa na 2 dni :D
-
530i E39 DE
adalbert odpowiedział(a) na Barton66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd wiesz, że piękna. :D
-
Ideał i rodzynek??
adalbert odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo prawda, niestety.
-
Ideał i rodzynek??
adalbert odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo widzenia. Pozdrawiam.
-
auto zza granicy jako uszkodzone
Jest tu mod?
-
Ideał i rodzynek??
adalbert odpowiedział(a) na murek1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinieneś za ten tekst, dostać bana.
-
Uwaga ULEP Ziębice. [A4]
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację :cool2: Natomiast żeby zmienić tą mentalność Polaków i sposób myślenia, trzeba chyba rewolucji.
-
E46 320D 2004r Rzeszów
adalbert odpowiedział(a) na sloma75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak skończę pić kawę to zajrzę co mówią fusy :mrgreen:
-
E46 320D 2004r Rzeszów
adalbert odpowiedział(a) na sloma75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrupa na zdjęciu też można tak upiększyć, że będzie wyglądał jak żywy :D Coś tam z Rzeszowa było już chyba wałkowane.
-
e39 540 - stąporków
adalbert odpowiedział(a) na dreken temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia zrobione jak na konkurs pięknosci, a nie do oceny. Do tego durny tekst o braku śladów zużycia wnętrza i ja bym już dalej o nic nie pytał.
-
A gdybym chciał kupić BMW ?
adalbert odpowiedział(a) na Krzysztof_Toruń temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedyś to się przywoziło całe auta, a rejestrowało się jako składak. A teraz odwrotnie :D
-
e46 coupe 2002r
adalbert odpowiedział(a) na BAD 1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już nie wystarcza,że jest poniżej 200tys ? Może byś jednak wrzucił jakieś zdjęcia. Jak można wróżyć kiedy nie widać fusów.
-
Uwaga ULEP Ziębice. [A4]
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOK. ale nie bez powodu napisałem jak jest w innych krajach. Nie napisałem tego ot tak tylko dlatego, że mi się tak wydaje. Mam tam wielu przyjaciół z którymi się spotykam, przy każdej nadarzającej się okazji. Ponieważ problem o którym mówimy dotyczy naszego kraju, często z nimi rozmawiam jak to jest u nich. Wyłania się z tego obraz z którego wynika, że w tym temacie my się cofamy, a oni zaczynają normalnie myśleć i niestety w tym myśleniu, zaczynają nas prześcigać. Wyobrazcie sobie, że w takich krajach/ niesłusznie nazywanych trzecim światem/ które wymieniłem, to co się dzieje u nas jest nie do pomyślenia. Oczywiscie są wyjątki, ale jest to śladowy procent. Tam moralność i uczciwość jest na pierwszym miejscu, a miny tych ludzi kiedy opowiadałem co się dzieje u nas, bezcenne.
-
2x 750 il do oceny
adalbert odpowiedział(a) na 750ia fan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co tu oceniać. Samochód obity gorzej jak grucha.
-
A gdybym chciał kupić BMW ?
adalbert odpowiedział(a) na Krzysztof_Toruń temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz kupić czy sprzedać :mrgreen:
-
BMW e46 316i - LUBLIN - VIN: WBAAT51090FW57154
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest takie powiedzenie, Jak ci wódka przeszkadza w pracy, to rzuć pracę.
-
Uwaga ULEP Ziębice. [A4]
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidziałeś choć jeden naród, przynajmniej w Europie, który kupuje nawet lekko uszkodzone samochody. Już nawet Bośniak, Albańczyk z Kosowa, nie mówiąc o nacji zza Buga, nie chcą takich aut. A u nas rozp... samochód jest nadal lepszym złem. Nikt nie mówi o autach nowych, ale jak kogoś nie stać na dołożenie do używanego ale nie bitego samochodu, nieraz tylko kilkudziesięciu setek, to niech sobie dozbiera albo odpuści, a nie wprowadza złomu.
-
BMW e46 316i - LUBLIN - VIN: WBAAT51090FW57154
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo on ma jedno jądro? :mrgreen:
-
BMW e46 316i - LUBLIN - VIN: WBAAT51090FW57154
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to już jest taki handlarski odruch. Ręce same się składają do licznika kilometrów :mrgreen: Pewnie jeszcze coś robił, tak siłą rozpędu.
-
E46 320 D szczecin
adalbert odpowiedział(a) na radex79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa być tanio czy nie :mrgreen:
-
E92 330 xi MAZOWIECKIE Czy ktoś zna??
adalbert odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEjże, niezły z ciebie Adam Mickiewicz :D Ale nie bądz taki Marian Buczek, tylko pomóż niektórym handlarzom tworzyć opisy. Będą bardziej wiarygodni :mrgreen: Tekst niezły :cool2: