Treść opublikowana przez adalbert
-
E34 540i manual w Pile
adalbert odpowiedział(a) na green1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest ktoś z tych okolic i zna ten komis. Pamiętam,że był omawiany z tego komisu jakiś ulep.
-
e34 520i jarosław
adalbert odpowiedział(a) na 750ia fan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo to jest to forum. Jak nie potrafisz ścierpieć komentarzy innych to przestań wrzucać auta do oceny i zmierz sobie ciśnienie. A tak na marginesie. Dlaczego jest dla ciebie tak istotne, kto skąd pochodzi? I to nie jest bardzo śmieszne. Jak masz uprzedzenia regionalne to wyjdz z tego forum, sam napisz skąd jesteś. Chyba, że to wielka tajemnica.
-
inna data produkcji w dowodzie rej. i w nr VIN ??
Jedyna i własciwa data produkcji jest w nr. VIN tylko,że kiedyś nie było dostępu do jego rozkodowania, więc można było sobie wpisywać różne bajki.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Z tym opisem to rzeczywiscie przegiął. Pewnie gdyby był napęd na przód to by napisał, że auto jezdzi :mrgreen:
-
e32 735 szczecin prosze o rade
adalbert odpowiedział(a) na 750ia fan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle w czym jak link nie działa.
-
E46 320D 2002 rok - Kudowa
adalbert odpowiedział(a) na Dano temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona pewnie się jeszcze "łikenduje" :mrgreen:
-
e46 330 białe 2004 rok
adalbert odpowiedział(a) na kerio23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzisz Zielo, masz za swoje. Wygląda na to, że ten kolega nic nie skumał oprócz tego, że go obraziłeś.
-
e46 330 białe 2004 rok
adalbert odpowiedział(a) na kerio23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:nienie: :mad2:
-
Z4 2005 r. 2.0 150 KM, kielce, ktoś widział, zna?
adalbert odpowiedział(a) na Seger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiech jeszcze trochę pojezdzi i dwumas znów będzie do roboty, że o wahaczach nie wspomnę :D
-
E46 320d 150km 2003 KOREKTA LICZNIKA katowice
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo rachunek ekonomiczny tak wmawia. Zapytaj kogokolwiek np. w Niemczech dlaczego jezdzi dieslem a nie benzyną. Bo wiadomo, że będzie własnie tyle robił rocznie km. U nas jedynym uzasadnieniem takiego kroku, jest tylko jeden argument, bo mało pali.
-
335i...zachęcająca oferta, co sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na dave_m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to skąd. Przeleżeli pod lodem i teraz wyłażą.
-
E46 320D 2004r Rzeszów
adalbert odpowiedział(a) na sloma75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFrancuzi nie chcą gadać w innym języku niż swoim. W urzędach mało kto chce mówić po angielsku, chyba że zna i musi. Na ulicy odwracają się plecami. W Niemczech, język angielski budzi niechęć nawet w urzędach państwowych. Szwajcaria, w regionie francuskojęzycznym nie dogadasz się w innym języku, w regionie niemieckojęzycznym ciężko się dogadać po angielsku nawet w banku. Jedynie Skandynawia w tym temacie bez zastrzeżeń. Takie są moje spostrzeżenia z tułaczki po Europie. :D
-
e46, 320d 2004, BROK
adalbert odpowiedział(a) na coobraa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba już było. Najlepiej rozpocząć od poszukiwań w archiwum. Na forum hula przeważnie ten sam pakiet samochodów do oceny, więc tak może być szybciej :D
-
Z4 2005 r. 2.0 150 KM, kielce, ktoś widział, zna?
adalbert odpowiedział(a) na Seger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA zapytałeś co on wyprawiał z tym autem, że wymienił dwumas przy takim przebiegu? Nawet wahacze powinny być ok.
-
E90 320 M Pakiet Luboń, Chyba za tanie??
adalbert odpowiedział(a) na aleks999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU nas "wyprzedaż" jest przez cały rok.
-
E34 520i Piaseczno
adalbert odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to jakaś wersja "dobry-zły policjant" :mrgreen:
-
E46 320D 2004r Rzeszów
adalbert odpowiedział(a) na sloma75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej mają Anglicy, nie musza sie uczyć języków obcych :D
-
E46 330ci 2004 rok, Mińsk Mazowiecki
adalbert odpowiedział(a) na piotrek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa się tego nie podejmuję, ale może ktoś koledze doradzi w sprawie o którą prosi. Tylko delikatnie, żeby sobie krzywdy nie zrobił :mrgreen:
-
[E46] 318i 2004 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Aleksej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak zdjęć środka i boków. Ciekawe czy celowo.
-
[E46] 318i 2004 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Aleksej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedz oglądać na żywo, bo te zdjęcia nadają się co najwyżej do albumu rodzinnego.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMOD: formułka o cytowaniu do przyswojenia. Nie znawca, "znawco" tylko napisałem to co w ciągu kilku minut mi się przypomniało. Jak wiesz lepiej to napisz co masz do napisania, a nie rób sobie osobistych wycieczek.
-
E39 520d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTD to w 524.
-
Uwaga!!! e39 525iT 2003r. Kokoszkowy
adalbert odpowiedział(a) na PadreMercante temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli prosta czynność. Można? można. Ale nie w "Bangladeszu" :D
-
Uwaga!!! BMW 320d 2000r. Kalisz
adalbert odpowiedział(a) na PadreMercante temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Duńczyki są opanowane, szkoda że tylko one.
-
Bmw E36 coupe?
adalbert odpowiedział(a) na Piotr_12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to jest :mad2: