Treść opublikowana przez adalbert
-
E61 530D 2005ROK CZY NIE DROGO???
adalbert odpowiedział(a) na kubik2521 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKobiety powinny bezwzględnie posiadać swój samochód. Nie da się podzielić jednego :mrgreen:
-
E60 530d ze Starachowic
adalbert odpowiedział(a) na Robic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż36tys km? Możliwe, tylko dlaczego tak zjechany fotel kierowcy.
-
bmw
adalbert odpowiedział(a) na henias87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ta zaliczona "ćwiartka" to niby co? :duh:
-
e60 530i Niemcy Neuss
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie że są postrzegani bardzo dobrze, ale ze strachu. Niemiec boi się głośno powiedzieć o Turku coś niestosownego, a już na pewno nie prosto w twarz. Ale turczynów jest tam prawie 3 miliony.
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: Kłamać, to chyba nasza narodowa przywara. Chociaż odrobinkę. :D
-
Inchcape Motors
Od pewnego czasu dostaję sms z zaproszeniem i zapoznaniem się z ofertą używanych samochodów. Proponują 5tyś rabatu, lub 2 lata dodatkowej gwarancji. Czy może ktoś już zapoznał się z tematem na miejscu?
-
E42 320d 2002 Jelenia Góra
adalbert odpowiedział(a) na susel81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnów brak jest konkretnej definicji określenia, bogate albo nie raz, bardzo bogate wyposażenie :roll:
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież ma przerysowany bok :mrgreen:Poza tym napisał, że auto jak nowe. To prawda :D
-
E90 320d warszawa
adalbert odpowiedział(a) na selson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja biznes? Zapytałeś co to oznacza? Srebrne zaczepy? :duh:
-
E46 320i Radom Uwaga allegro
adalbert odpowiedział(a) na 007seba temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj odpowiedni tytuł i wrzuć do opinii samochodów na sprzedaż. Ile trzeba ważyć, żeby doprowadzić tylne prawe miejsce do takiego stanu. Tyłek na podłodze.
-
fotelik na przednim siedzeniu
adalbert odpowiedział(a) na mcdr temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPrzepisy jednoznacznie regulują tą sytuację. Jeżeli jest poduszka to czy ją wyłączysz czy nie, to nie wolno przewozić dziecka z przodu. Zresztą poszukaj, znajdziesz kilkaset stron. Jak sobie wyobrażasz w takiej sytuacji zabezpieczenie fotelika pasami.
-
e46 330cd, Zamość
adalbert odpowiedział(a) na Broql temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby kawior nie był taki drogi, to by nie był taki smaczny :mrgreen:
-
e46 330cd, Zamość
adalbert odpowiedział(a) na Broql temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet za granica nikt go nie chce :D Widocznie na to zasługuje.
-
e60 530i Niemcy Neuss
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, naprawdę nikt nie pamięta tego czasu kiedy na potęgę stosowano ten wymyk. Robiono to na taką skalę, że Episkopat, nie zakazywał takich praktyk, ale polecił ich ograniczenie. To samo dotyczyło innych wyznań. Nie wiem jak to wygląda dzisiaj, ale wystarczy chyba zapytać samego księdza. Oni na pewno są na bierząco :D
-
E36 318i M Pakiet Touring Kolbudy
adalbert odpowiedział(a) na Carlo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż była, poszukaj.
-
UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D
Kiedyś była głośna sprawa, jak gosciu pod pokrowcem na siedzeniu kierowcy podłożył tzw madejowe łoże, sklejka naszpikowana gwożdziami. Złodziej jak wsiadł to tak został do przyjazdu pogotowia. Własciciel dostał 3 lata paki, za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa włamania, bo kradzieży nie zdążył dokonać, została umorzona. W krajach całkowicie pokrytych dżunglą, prawo działa normalnie, ale nie u nas.
-
e60 530i Niemcy Neuss
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaraz siódme przykazanie :D Raczej pomoc blizniemu :mrgreen:
-
e60 530i Niemcy Neuss
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy nie rejestrujesz na księdza, tylko wszystkich formalnosci musi dopełnić on sam. A dopiero pózniej "Bóg zapłać" :mrgreen:
-
e60 530i Niemcy Neuss
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejność jest taka,że sprowadza do Polski ksiądz, rejestruje na siebie albo na parafię. Ponieważ w US zaznacza, że auto jest do celów np. wykonywania posługi religijnej nic nie płaci, oprócz kwoty kupna. Ty odkupujesz od wielebnego i hulasz dalej. W końcu lat 90-tych był to bardzo popularny sposób na wprowadzenie do obiegu aut, nie uiszczając opłat celno-skarbowych. Bogacili się i ksiądz bo brał prowizję za sprowadzenie w ten sposób samochód, oraz kupujący bo kupował taniej. To,że ty odkupisz za granicą od księdza, nic to nie da. Auto musi być najpierw zarejestrowane na duchownego w Polsce. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale idz do jakiejś zapadłej parafi i pogadaj z plebanem.
-
UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D
W zeszłym roku we Wrocławiu, złodzieje zarzucili sieci na Mercedesy ale.... W124. Poszło kilka sztuk.
-
Z4 2005 r. 2.0 150 KM, kielce, ktoś widział, zna?
adalbert odpowiedział(a) na Seger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomiń wulgarne słowa i wrzucaj tekst na forum :mrgreen:
-
UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D
Pewnie poszedł na częsci. Jest duży zbyt i bezpieczniej dla złodziei, nikt tego w naszym kraju nie kontroluje. Samochodu pewnie nie odzyskasz, ale często po jego sprzedawanych elementach, można trafić na sprawców. Co do odszkodowania to czeka ciebie ze 2 może 3 miechy zwłoki. Najpierw muszą się zakończyć czynnosci policyjne- minimum 30 dni. Pózniej kwity idą do prokuratury, która ma następne 30 dni na sporządzenie dwóch zdań, że umorzono sprawę z powodu niewykrycia sprawców. Dopiero wtedy rozpoczyna się indiański taniec z TU co do zasadnosci i wysokosci odszkodowania. Lekko nie będzie, niestety przechodziłem to piekiełko, rozumiem co czuje człowiek, któremu skradziono samochód. Wyglądasz przez okno, a tu puste miejsce. Straszne uczucie.
-
e60 530i Niemcy Neuss
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKsięża nie płacili, nie płacą i nie będą płacić za cokolwiek. To im trzeba płacić :mrgreen: Tym bardziej za przedmiot kultu religijnego, jakim jest samochód :D
-
e39 540i 4.4 manual z 2000r w m pakiecie Siedlce
adalbert odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co się z tymi dokumentami stało. Co mówił własciciel.
-
E34 540i manual w Pile
adalbert odpowiedział(a) na green1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba poszło.