Treść opublikowana przez adalbert
-
E60 545 Wałbrzych
adalbert odpowiedział(a) na qerty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwój post może spowodować, że cena znów spadnie. Takie forum to taka mała giełda papierów wartosciowych :D
-
e39 M5 2000r Kraków
adalbert odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczoznawca z danego TU robi pełną indywidualną wycenę. Możesz o coś takiego wystąpić. Tylko podłącz się od razu pod respirator, zanim usłyszysz kwotę składki.
-
e60 530d ząbki
adalbert odpowiedział(a) na wyder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażopis się fajnie czyta :mrgreen: obrazki piękne, a na jawie rozkładający się śmierdzący trup. Niestety w przeważający przypadkach własnie tak jest.
-
E46 323i coupe Elbląg
adalbert odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEwidentnie widać że skóra zaczyna się rozchodzić.
-
e46 330cd, Przemyśl
adalbert odpowiedział(a) na Broql temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie wchodzi na to forum to jak najbardziej masz rację. To doskonały egzemplarz, dla wzrokowego napaleńca. Niestety, takich nie brakuje.
-
E46 320d szczecin 2 sztuki
adalbert odpowiedział(a) na szczerybolek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega jak kiedyś odbierał Matiza to za dywaniki trzeba było dopłacić. Oczywiscie znajomy ich nie wziął. Ile kosztowały? Dwie rodziny za te pieniądze piły i jadły przez tydzień :mrgreen: Tak że dywaniki to bardzo poważna sprawa :D
-
E46 320d szczecin 2 sztuki
adalbert odpowiedział(a) na szczerybolek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI to jest bardzo rozsądny pomysł.
-
e46 318i 2001 Coupe Orneta
adalbert odpowiedział(a) na Carlo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie rok produkcji 31.12.99r. więc wiadomo, że 2000r a co za tym idzie, model 2001 więc wszystko się zgadza :mrgreen:
-
E60 545 Wałbrzych
adalbert odpowiedział(a) na qerty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięc rozpoczął się indiański taniec. Auto na pewno zniknie na jakiś czas. Za dużo i za głośno, trzeba przeczekać :mrgreen:
-
e39 M5 2000r Kraków
adalbert odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI po co on tak bredzi. Niech napisze co w tym aucie jest nie tak, a nie wszystko wokoło a do sedna brakuje. Ale czuję przez gacie, że to coś poważnego.
-
e46 330cd, Przemyśl
adalbert odpowiedział(a) na Broql temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy stan jest dobry czy nie, możesz stwierdzić tylko osobiscie. Samochody na zdjęciach to zupełnie coś innego niż na żywo i bardzo często różnica jest kolosalna.
-
E60 545 Wałbrzych
adalbert odpowiedział(a) na qerty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNp. hipnoza, telepatia. To bardzo dobre sposoby komunikacji przy próbie kupna samochodu :duh:
-
E60 545 Wałbrzych
adalbert odpowiedział(a) na qerty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież musi mieć czas na odpowiedz. W rozmowie telefonicznej, mógłby się poczuć zażenowany "głupimi" pytaniami. Takie zachowanie może tylko świadczyć, że ten samochód to tykająca bomba.
-
e39 M5 2000r Kraków
adalbert odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno jest jakiś powód, ale o tym dowie się dopiero następny własciciel. Obecny nie jest skory do wynurzeń.
-
UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D
Takie przypadki prawie się nie zdarzają. Może użyli go do jakiegoś przestępstwa, chociaz wtedy by go spalili. Napisz coś więcej o wszystkich okolicznosciach cudownego ocalenia.
-
e39 M5 2000r Kraków
adalbert odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże nie do końca taki ideał?
-
E36 318is coupe BIAŁYSTOK warto ??
adalbert odpowiedział(a) na moby85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa początek daj porządny temat bo pózniej sam go nie znajdziesz.
-
E46 318ci Siemianowice Śl.
adalbert odpowiedział(a) na pentak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGłównie pomaga sam sobie :D
-
E91 320d 2008 Czarny , Kraków
adalbert odpowiedział(a) na mimuszek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tych zdjęć nic. :D To nie jest twój :mrgreen:
-
E46 320i Radom Uwaga allegro
adalbert odpowiedział(a) na 007seba temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRadom powinien być wpisany na listę dziedzictwa kultury narodowej, za wybitne osiągnięcia w krzewieniu patologii motoryzacyjnej.
-
E46 318ci Siemianowice Śl.
adalbert odpowiedział(a) na pentak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedna uszkodzona, ale trzy są dobre. Spójrzmy w ten sposób na ten problem :mrgreen:
-
E46 320i Cupe, 1999r. Zielona Góra 16500pln
adalbert odpowiedział(a) na rc-men temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic mnie tak nie rajcuje jak "czytanie" ksiąg serwisowych :mrgreen: Ręki sobie obciąć nie dam, ale te dwa ostatnie wpisy to jakaś lewizna. Jak już się ktoś decyduje na pokazaniu wpisów, to niech to robi od początku. Przypuszczam, że prowadzona mogła być do widocznego 2006r. Przedostatni serwis nie ma nawet daty i to zapomniał słynny Sauber?
-
E34 525 budzyń kolo poznania
adalbert odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo w takim razie Budzyniowi dziękujemy. :D
-
E60 530d ze Starachowic
adalbert odpowiedział(a) na Robic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie wiem o czym mają świadczyć wasze przykłady. Prezentowane auto ma podobno 36tyś a fotel wygląda jak po 200tyś. Co trzeba zrobić żeby tak go zniszczyć.
-
E61 530D 2005ROK CZY NIE DROGO???
adalbert odpowiedział(a) na kubik2521 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to spakujemy. Ty spakujesz :mrgreen: