Treść opublikowana przez adalbert
-
[e30] 318 1989, Lipno
adalbert odpowiedział(a) na Bor0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo chciałeś przekazać tą prezentacją? Sprzedać, kupić np. na częsci. Napisz coś więcej, jakich informacji się spodziewasz? A tak na marginesie, co to jest :mad2:
-
BMW E91 325XI 2007 RADOM
adalbert odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWarto nawet jechać, z dwóch powodów. Jeżeli jest to perełka, to zaświeci się kaganek światła w mrocznym tunelu historii samochodów z Radomia. Lub drugi powód, żeby zamknąć raz na zawsze temat normalnych aut z tego miasta.
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyR?zeczywiscie ta sytuacja da powód TU do wstrzymania wypłaty, ale w bardziej przejrzystych przypadkach starają się robić to samo. To taka rasa, generalnie mają takie założenia. Nie wypłacać, jeżeli już to jak najmniej i jak najdłużej przeciągać. Ale wierz mi w tym przypadku, początkujący prawnik w randze asesora załatwi sprawę.
-
E36 320i 97r Gniezno. Prosze o opinie.
adalbert odpowiedział(a) na 1raz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWspomniałeś o śmietniku internetowym. Właśnie w nim grzebiesz. Wrzuć sobie temat samochodów z Gniezna i poczytaj. Miłej lektury :D
-
BMW E91 325XI 2007 RADOM
adalbert odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś o ks nic nie wspominają, zwłaszcza, że jak jest to powinni się pochwalić. Nie jest to reguła, ale należy do dobrego tonu :D
-
E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA
adalbert odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinieneś się czuć "wyróżniony" że wybrali właśnie ten samochód :mrgreen:
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyIdz wreszcie do jakiegos prawnika i za 50zł będziesz wszystko wiedział.
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
adalbert odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaka homologacja, chyba tylko na samą folię. Po zamontowaniu całosci, jedyną uprawnioną osobą do wydania takiego papierka jest stacja diagnostyczna. I to tylko wtedy jak jest 70% przepuszczalnosci światła.
-
e36 320i Vanos 150KM, co sadzicie o opisie
adalbert odpowiedział(a) na Silverus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak zrób.
-
BMW E91 325XI 2007 RADOM
adalbert odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że kolegę szkoda fatygować. Podali żeby przed wizytą do nich zadzwonić, więc auta może nie być na miejscu :duh: W opisie nie ma słowa o serwisowaniu i ks prawdopodobnie więc jej nie ma.
-
bmw e 70 wloclawek 4,8 benzyna
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest na forum kolega z Włocławka, więc może ją obejrzy.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo żadne inne zwierzęta, nie żrą się tak między sobą jak Polacy.
-
E87 118d 2006r Włocławek - Baba prosi o pomoc :P
adalbert odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację ale pod warunkiem, że sam pojedziesz i taką znajdziesz. Wtedy rzeczywiscie można coś trafić, jak zresztą wszędzie. Ale prawie nigdy w Polsce i od handlarzy.
-
BMW E91 325XI 2007 RADOM
adalbert odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto według sprzedawcy jest sprowadzone z Belgii, natomiast wszystko wskazuje na wielonarodowy rodowód. Nie sądzę, żeby w Belgii samochód miał jakąś historię. Poproś o skan ks, poczytamy, zobaczymy.
-
e36 325i 95r. Staszów świeżo sprowadzona
adalbert odpowiedział(a) na AdrianXSpeed temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto znikło. Jeszcze jesteś zainteresowany? :mrgreen:
-
BMW E91 325XI 2007 RADOM
adalbert odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja językowa włoska, instrukcja obsługi język flamandzki, a auto z Belgii. Niezła poniewierka :D
-
E36 316i Śląsk\Małopolska
adalbert odpowiedział(a) na Vladimir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo znaczy, że jak ten ostatni rzeczywiscie okazałby się ok. to nie kupisz bo za drogo? Ale generalnie masz parcie, żeby kupić cokolwiek i z tych prezentowanych wybrałeś tańszą. Tylko żebyś nie musiał do niej dokładać tyle, że wyjdzie więcej niż 10tyś. Nie musi tak być, ale rzeczywistość poparta przykładami mówi, że tak najczęsciej bywa.
-
E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA
adalbert odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyszło na to, że to my forumowicze jesteśmy wszystkiemu winni :duh: a handlarze spełniaja nasze wyimaginowane "marzenia"Potrafią odwrócić kota ogonem. Przypomniał mi się kawał radio Erewań- " Na Placu Czerwonym rozdają samochody- poszła plotka po Moskwie, a radio erewań dementując tą plotkę powiedziało- nie rozdają a kradną i nie samochody tylko rowery.
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
adalbert odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć ten temat do działu ocen samochodów, tam będziesz bardziej przydatny. A żeby nie było przypadkiem samowoli, to poproś o to moda. Twoja wiedza na pewno się przyda.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRynek jest nasycony. Sprowadzono tyle milionów samochodów, że zupa się wylewa. 70% z nich szybciej zgnije, niż znajdzie swojego amatora. A lawety jadą nadal.
-
E46 318Ci Koźmin Wlkp.
adalbert odpowiedział(a) na Dotty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastępnemu się rodzina powiększa. Po co ludzie nie pytani podają powód sprzedaży, w dodatku szablonowy.
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
adalbert odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też mam popielniczkę w samochodzie. Palę bardzo dużo w tym połowę podczas jazdy, ale w życiu nie strząsnąłem do niej nawet okruszka popiołu. Tak że u mnie też nigdy nie było palone :mrgreen:
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod warunkiem, że w realu faktycznie tak wygląda i jezdzi jak zapewnia sprzedawca. Jak do tej pory, większość pięknie wyglądających na zdjęciach samochodów, okazywało się szrotami i z wyglądu i ze stanu technicznego. Ja osobiscie, nigdy nie widziałem na żywo takiego samego jak na zdjęciach, a w przeważającej większosci były daleko odbiegające od rzeczywistego stanu. I tak jest w większosci przypadków.
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyOczywiście że masz rację. Tu nie ma zadnej skomplikowanej sytuacji, sprawa jest prosta jak drut w kieszeni. Idz po poradę do prawnika, są tacy co się specjalizują w odszkodowaniach komunikacyjnych. Napiszą ci pismo do TU i zobaczysz jak szybko załatwia sprawę. Ten trzeci samochód w świetle prawa nie jest ani sprawcą, ani uczestnikiem kolizji bowiem fizycznie w niej nie uczestniczył. Ponieważ został wymieniony jako ten, który mógł sie do kolizji przyczynić, więc sprawa może się ciągnąć aż go odnajdą. Ale to już nie twój problem. Należy się odszkodowanie, ale jak sie tym konkretnie nie zajmiesz to będziesz długo czekał, a termin wypłaty dawno minął. Tak jak powiedziałem, do prawnika, pismo do TU, bez tego pewnie jeszcze będa próbowali trafić cię na kasę.
-
E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA
adalbert odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba "wybaczyć" raczkującemu jeszcze handlarzowi. Następnym razem już będzie wszystko bez zarzutu :mrgreen: