Treść opublikowana przez adalbert
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To wszystko niestety prawda. Bardzo fajnie napisane.
-
E60 520d 2008 Warszawa C046079
adalbert odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem tylko tyle, że w tym komisie stoją auta poleasingowe.
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz kilka tematów niżej E60 545 Naprawisz ją tak żeby było dobrze? Pewnie nie miałbyś oporów, żeby takiego ogarka wyremontować i rzucić na nasz chłonny rynek. Ciekawe czy nowemu nieświadomemu nabywcy, przedstawisz stan auta taki jak na tych zdjęciach. Na 100% nie, bo nikt by go wtedy nie kupił. Prawda?
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPan handlarz Jakub wypowiada się już w drugim temacie. Ale np. skąd jest to już nie napisał.
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
adalbert odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jednak jest "promenada" :D
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiesz co? Jesteś śmieszny. :mad2: I to tyle. Jakakolwiek dyskusja nad tym co napisałeś, nie ma najmniejszego sensu.
-
E46 318i Braniewo
adalbert odpowiedział(a) na Carlo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo niemiecku to się każdy dogada :lol: Tylko, że telefon może kosztowac 10zł. I kto to będzie płacił :duh: Dobra, dosyć tych złośliwosci. Masz rację Pete, tylko szkoda, że tak niewiele osób korzysta z tej najprostszej możliwości.
-
E90 320d Słupsk, brak vinu
adalbert odpowiedział(a) na jarek_135 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe skóry się już rozłażą i nic, żadna konserwacja ich nie uratuje, więc przebieg tego auta możesz sobie dopowiedzieć. Gdybyś je obejrzał na żywo, to na pewno miałbyś gorszy widok.
-
e39 530i + lpg Rzeszów CE59478
adalbert odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnowu handlarska mentalność daje o sobie znać. "Rządowa osoba" :mrgreen: :mad2: Ja bym już odpuścił.
-
e92 .... czy ktoś zna ? widział ?
adalbert odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma się co denerwować, nikt jeszcze nie powiedział że to samo auto. Moglibyście robić zdjęcia na zewnątrz, a nie w tej norze. Może wtedy lepiej handel by szedł. Dziwne, że zawodowcy tak postępują :mrgreen:
-
Prosze o ocene e60 545i
adalbert odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMy tu gadu gadu, a auto z tematu zaczyna się przeobrażać z banana w bezwypadkowe cacuszko :mrgreen:
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
adalbert odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle gdyby na badaniach corocznych wpisywano przebieg, to przynajmniej w Polsce byłaby znana historia samochodu.
-
[e61] 530d 2006r CP21030 Drezdenko
adalbert odpowiedział(a) na dylus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa to wiem już od połowy lat 90-tych tylko że wtedy sprowadzali samochody pod papiery.
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
adalbert odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to samotna matka? :mrgreen: Ale generalnie auto "od kobiety" :D
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
adalbert odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczy, że diagnosta miałby obowiązek wpisywania przebiegu, nawet zwykłym długopisem do swoich ksiąg. Wtedy po jego nr. identyfikującym, można sprawdzać gdzie były robione przeglądy i tam uzyskać potrzebne informacje. Nie potrzeba nawet skomplikowanych systemów komputerowych, bo w naszym kraju nic takiego się nie udaje i nigdy nie uda ( CEPiK) :mad2: Jedna zwykła decyzja administracyjna, kuzwa, jedna.
-
E46 320i 2000r 62-400 SŁUPCA
adalbert odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMod raczej Polaka :mrgreen: Ale mi się akurat podoba, dobry patent.
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
adalbert odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak było napisane. Dopuszczalna przepustowość światła 70%. Przed założeniem folii zbadaj czy się załapiesz. Poza tym nie wiem czy wiesz, jak wygląda szyba z przepisowym przyciemnieniem. W ogóle nie wygląda jak przyciemniona.
-
E46 320i 2000r 62-400 SŁUPCA
adalbert odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOri to na pewno nie jest.
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
adalbert odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak faktycznie użytkuje kobieta, to stan techniczny i zewnętrzny nie podlega dyskusji. Na pewno jest idealny, brać w ciemno. Szkoda tylko, że ta kobieta nie jest księdzem i w dodatku starym :mrgreen:
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
adalbert odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie gniewaj się kolego. Wiem że jesteś najarany na ten egzemplarz, ale swoją wypowiedzią, wykazujesz całkowity brak logicznego myślenia. ( pierwsze zdanie) Twój wybór.
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
adalbert odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę, że masz ochotę na ten samochód, więc jedz i oglądaj na żywo. Pamiętaj tylko, że na zdjęciach 2 i 3 widać maksymalny kąt skrętu kół. Tak że przy skręcaniu, trzeba brać poprawkę na tzw " zakręt wojewódzki" :mrgreen:
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
adalbert odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie mogę, trzymajcie mnie, tak odpowiadało moje dziecko w wieku 4 lat :lol: Ja bym w tym temacie dalej drążył temat, tak dla jaj. Ciekawe co by dalej wymyślił. Ale..... :mrgreen:
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
adalbert odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKobieta nie użytkuje tylko sprząta :mrgreen: Auto pewnie wykorzystywane do jazdy po promenadzie, umcy umcy umcy.
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
adalbert odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle od czego mu się ta kanapa zapaliła, nie interesuje to ciebie? Grilla robił czy co? Umów się z nim do aso wtedy podadzą.
-
E46 320D 1999r , Ostróda , VIN -?
adalbert odpowiedział(a) na Urti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro już nie ma wpisu bezwypadkowy to dlaczego nie napiszą, co się z autem działo. Myślę że wiedzą, więc zadaj to pytanie. Napisali,że są poważną firmą, niech poważnie odpowiedzą.