Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 540i proszę o pomoc :)
adalbert odpowiedział(a) na Lui temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitamy również, ale zacznij od przeczytania regulaminu
-
BMW E 46 2.0d touring VIN będzie jutro proszę o opinie
adalbert odpowiedział(a) na marianosos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObraziliście pana handlarza, więc zabrał łopatkę i wiaderko z tej piaskownicy :mrgreen: A tak na poważnie. Zachowanie tego gościa, to objaw syndromu handlarza. Na oględziny trzeba jechać przynajmniej w trzy osoby z kastetami i bejsbolami, bo nie wiadomo co mu odbije. A nuż tym razem wyciągnie jakiś sztucer albo granat :lol:
-
BMW E 46 2.0d touring VIN będzie jutro proszę o opinie
adalbert odpowiedział(a) na marianosos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma co tragizować, w ryj jeszcze nie wali, psem nie szczuje to nie jest tak zle :mrgreen:
-
E46 330cd 2003, Jarocin, VIN - PJ85170
adalbert odpowiedział(a) na Falarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia jak do katalogu mody, a nie do oceny.
-
e46 330cd, PJ83389, Żukowo
adalbert odpowiedział(a) na Broql temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś tam z tej miejscowości było przerabiane.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A może zorganizować konkurs na największego gniota tego działu, trochę się ich uzbierało. Nagroda np. zaproszenie własciciela na zlot i komisyjna rozbiórka takiego potwora, a własciciela pogonić w samych gaciach :mrgreen:
-
E46 318TI 2004r. Sosnowiec KN09722
adalbert odpowiedział(a) na Bawarczyk88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI szkoleniowo-dydaktycznych :mrgreen: Warto się nauczyć odróżniać w sposób organoleptyczny, śmierdzacego trupa od zapachu fiołków na łące :lol:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Tego nie można już nawet nazwać analfabetyzmem :mrgreen: Ale ponieważ nie wypada się śmiać z ludzi głęboko upośledzonych, więc się nie śmieję :cry2:
-
E34 525 Touring Chrzanów
adalbert odpowiedział(a) na suru temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo kup od razu cztery, albo jedną porządną z gwarancją za 3tyś :D
-
E92 330d 2007r. Zambrów, brak vinu
adalbert odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jeszcze nie tak dawno, wszystko co białe w ogóle nie schodziło, a jak już to cena za sam kolor była 20% niższa :D
-
E39 2001 Gdańsk GY52998
adalbert odpowiedział(a) na .waski. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzybciej pojedziez na muszli klozetowej, niż tym czymś. Jak zapytasz się dlaczego, to powiem co o tym myślę. :D
-
[e46] BMW 320d Zduńska Wola Ocena
adalbert odpowiedział(a) na martibmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam kolego, że nie pomogę. Czytając opis mam odruchy wymiotne. Niezły kibel.
-
e92 e93 330i 335i
adalbert odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA oprócz ludzi, moźna jeszcze przewozić, deski, cegłe, materały sypkie, itd. Właśnie do tego jest potrzebne BMW :mad2:
-
e92 e93 330i 335i
adalbert odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNavi jest najważniejsze. To że turbo jest po dwóch wymianach, jest to nieważne. Navi jest najważniejsze. Tego się trzymaj.
-
[e46] 320d M Pakiet Mokobody
adalbert odpowiedział(a) na lukasz2007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukałeś w archiwum jak wyżej pisałem? Na bank było coś z tej miejscowosci.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cóż, na wsiach coraz częściej zamyka się dyskoteki z remizami też krucho, a to jest następna z kolei ofiara takiego stanu rzeczy :mrgreen:
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
adalbert odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCCC, i cud się stał. W ten sposób podbijając cenę, jednym kliknięciem, bez ingerencji mechanika, stan techniczny auta diametralnie się poprawił :lol:
-
Częstochowa, czy ktoś zna BMW E34 TOURING ?
adalbert odpowiedział(a) na motox temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszukaj, chyba już było na forum.
-
E46 Kościan Proszę o ocenę AX07720
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak tak, mierniczek prawdę ci powie :lol: Tylko przyłóż jeszcze ucho i użyj wzroku :mrgreen:
-
E39 1999/2001, Warszawa GP16539
adalbert odpowiedział(a) na .waski. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI nie napisał, że to Italiana.
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
adalbert odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPsychologiczny podtekst jest taki, że go nie ma. Wystawia coś co się błyszczy i to w zupełności wystarcza do wzbudzenia zainteresowania. To połowa sukcesu i pierwszy skuteczny krok do szczęsliwej sprzedaży. Nie widzę tutaj żadnej kreatywności, tylko zwyczajny sposób prezentacji na który, łapią się nadal dziesiątki napaleńców( temat wielokrotnie omawiany) To taka motoryzacyjna wersja "na wnuczka"
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
adalbert odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu bardziej chodzi "błysk" w wyglądzie auta. Ludzie nadal kupują oczami, reszta jest dla nich mniej ważna. I pod nich są te zdjęcia robione.
-
E46 320d 2004, Świdnica, WBAAS71020FY48073
adalbert odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia wymoderowane na maksa. Lepiej się już chyba nie da. A jeżeli jest to dobry program, to nawet można "położyć" nowy lakier :D
-
Czy nie przepłaciłem za bmw e46?
Ty masz problem kolego. Powiedz mi na jakiej podstawie chcesz, żeby ktoś ocenił auto nie widząc go. Pewnie też go tak kupowałeś.
-
Czy nie przepłaciłem za bmw e46?
O takich sprawach to trzeba myśleć wczesniej. Jakie to ma teraz znaczenie?