Treść opublikowana przez adalbert
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDanielk80 A masz jakikolwiek kwit wystawiony przez serwis. Tak niejasno to wszystko opisałeś, że budzi się wiele wątpliwości.
-
Jaki silnik E90 - 318 czy 320?
Ktoś kiedyś ponad wszelką wątpliwość stwierdził, że nie ma dwóch takich samych odcisków linii papilarnych. I chyba tak samo jest z samochodami. :mrgreen:
-
e39 523i , Chichy
adalbert odpowiedział(a) na lukasz3004 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie zadałeś mnóstwo niewygodnych pytań na które, nie ma pewnie jasnej odpowiedzi :D
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak czytam co napisałeś i nie bardzo kumam akcji z tym przebiegiem.
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to jest 6000 i 8000.
-
e39 523i , Chichy
adalbert odpowiedział(a) na lukasz3004 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoducha w kierownicy pewnie kiedyś była. Ja już naprawdę nie mogę oglądać, różnych kierunków przód-tył. Według mnie auto może się okazać jeszcze większym trupem niż wygląda.
-
e39 523i , Chichy
adalbert odpowiedział(a) na lukasz3004 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście, te przednie kierunki to już obciach :mad2: Auto jako całość wygląda jak umęczone.
-
E39 530D SZCZECIN WBADL82040CB84197
adalbert odpowiedział(a) na LUCKY1985r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ci nie przeszkadza anglik i przebieg x 2, to ujdzie :D
-
E46 BMW 318 1.8 2000r. Zawiercie WBAAL31060JJ68115
adalbert odpowiedział(a) na klufa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTutaj nie potrzeba znawcy. Niemiecki serwisant by się nie pomylił :D Natomiast "polscy serwisanci" mogliby się wreszcie nauczyć, przynajmniej wiarygodnie wypełniać tą lewiznę KS. Jak dotąd, tej sztuki nie potrafią opanować.
-
parking strzeżony W-wa
Wpisz Parkingi Okęcie. Wyskoczy z 50 sztuk.
-
BMW 116 Poznań WBAUF11030PT47864
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym brał w ciemno :D Możesz być trzecią kobietą, użytkownikiem tego auta. Przy odsprzedaży jak napiszesz, że trzech poprzednich włascicieli, było kobietami to nie będzie zbędnych pytań o stan auta. A jak do tego dodasz, że zmieniasz bo się rodzina powiększa to 100% powodzenia. Zapewne nie wiesz co mam na myśli, ale dłuższy pobyt na forum wszystko wyjaśni :mrgreen:
-
BMW 320D opinie
adalbert odpowiedział(a) na shorty1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie wiem po co wprowadzono " usprawnienia" w regulaminie. Chłopaki z TVN przez tydzień męczyli się, żeby pokazać jak realnie mogą wyglądać przebiegi aut takich jak wrzuciłes. Wiedziałem, że takie programy nie zrobią "wrażenia" na kupujących okazje. Nie ma co z tą mentalnością walczyć, ale nigdy nie odmówię sobie odpowiedniego komentarza. Kulturalnie się nie da, więc może odrobina ironii. :mrgreen:
-
bmw e36 m pakiet za 14 tys
adalbert odpowiedział(a) na czachary4184 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajnie brzmi ostatnie zdanie :lol:
-
BMW 325 pomocy
adalbert odpowiedział(a) na kondzioman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen pajac z tej drugiej, chwali się ile go kosztowały inwestycje, ale nie zauważył, że są zblizone do ceny samochodu. Gość jest żenujący :mad2:
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwię się, że nie wiesz.
-
e46 poszukuje
adalbert odpowiedział(a) na orzel1115 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDruga już chyba była. Dla mnie wystawianie KS z której nie można nic wyczytać, to durny manewr "marketingowy" Do tych leżących kluczyków i beznadziejnych zdjęć, powinien na to wszystko wylać jeszcze kawę. :mad2:
-
e46 320d 2003 Lubiniec WBAAP71090PJ57814
adalbert odpowiedział(a) na krzysiek555 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLubiniec? Może Lubliniec.
-
E36 316i
adalbert odpowiedział(a) na gdamichal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz każdy handlarz, jest obserwatorem forum marki, którą aktualnie sprzedaje. Wszyscy reagują tak samo, jak nakręcone pajacyki.
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
adalbert odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak się ucieszy. Jest zainteresowanie :D
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki zmiennikowi, masz wszystkie zęby :mrgreen:
-
316i 105KM 2000r. Płock i 320 kombi Cz-wa 2000r.
adalbert odpowiedział(a) na klufa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja myślałem, że w Płocku jest najtaniej :D A tu proszę, pod Jasną Górą promocja :mrgreen:
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj znać jak się to wszystko skończyło. I oby szczęsliwie.
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaliczka, która pewnie okaże się zadatkiem.
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak myślałem. Pieniądze na pewno będą potraktowane jako zadatek. Zadzwoń do nich i się dopytaj- ustal. To tylko dobra rada, o takich rzeczach trzeba wiedzieć wcześniej, bo inaczej się obudzisz z ręką w klozecie.
-
E36 316i
adalbert odpowiedział(a) na gdamichal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie zdjęcia środka. Nie jesteś zainteresowany jak wygląda wnętrze?