Treść opublikowana przez adalbert
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że jak nie kupisz tego samochodu, to będzie problem z odzyskaniem tych 3,5tys Nie lepiej było wyłożyć na podróż i sprawdzenie? Byłoby taniej i pewniej. W ogóle kupujesz od "drugiej" strony, ale jak taka strata pieniędzy nie robi na tobie wrażenia, to można i w ten sposób.
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
adalbert odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDałeś zadatek czy zaliczkę? Co napisali na pokwitowaniu, lub umowie.
-
E90 320d 2007r Radom VG06076
adalbert odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWklej ten skan, poczytamy.
-
E46 328, vin WBABM51000JH26301, Ostrów Mazowiecka
adalbert odpowiedział(a) na irroo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle chyba ktoś po coś ten temat założył.
-
E61 530XD 2008
adalbert odpowiedział(a) na Tomek2791 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo proszę, tak się powinno kupować :D Pochwal się co i jak.
-
E46 328, vin WBABM51000JH26301, Ostrów Mazowiecka
adalbert odpowiedział(a) na irroo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż widzę handlarza jak potrząsa sakwą :lol: Ale rzeczywiscie jest to jakiś sposób, często po takim tekscie wymiękają.
-
e60 525 2007 łęgowo - full??
adalbert odpowiedział(a) na Ninka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW E39 też była jedna, więc może w tej powinno być tak samo.
-
E46 328, vin WBABM51000JH26301, Ostrów Mazowiecka
adalbert odpowiedział(a) na irroo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo uroda, albo komfort :mrgreen:
-
e34 525
adalbert odpowiedział(a) na nadglowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwój samochód?
-
E46 150k ostrów
adalbert odpowiedział(a) na marcin1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia na maksa moderowane, więc nic z nich wywróżyć nie można. Auto na żywo na pewno wygląda inaczej. Pozostają osobiste oględziny.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Radość stojących obok, bezcenna :mad2:
-
335i E92 Co jest warta? WBAWB71000PR43487
adalbert odpowiedział(a) na Siwy__1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI już jej nie ma :lol:
-
E91 318D 2007, PŁOCK K012505
adalbert odpowiedział(a) na jakimoto temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to w Płocku zawsze bywa, bezstresowo, autostradowo, bezwypadkowo, ładnie i tanio :lol: I to by było na tyle :mrgreen:
-
E46 328, vin WBABM51000JH26301, Ostrów Mazowiecka
adalbert odpowiedział(a) na irroo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprowadzony może i ze Szwajcarii, ale nie jest to wersja na ten kraj.
-
[E39] BMW 525i LIFT 2001r Poznań
adalbert odpowiedział(a) na AdrianXSpeed temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to? Nie wiesz ile taka usługa licznikowa kosztuje? Przecież była o tym mowa w TVN :mrgreen:
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtóż można. Są ludzie którzy licytują tak samochody, jak również inne towary nie oglądając ich. Co do tego samochodu. Może to być lipna licytacja, dla wzbudzenia zainteresowania. Kiedyś coś takiego się praktykowało w celu podbicia ceny, ale w tym przypadku chyba nie o to chodzi.
-
[E39] BMW 525i LIFT 2001r Poznań
adalbert odpowiedział(a) na AdrianXSpeed temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to za dziwna zaślepka przy lewym kierunkowskazie :duh: Skóra jakby zdjęta z jaj wielbłąda i oczywiscie 199 tys przebiegu :lol: Ja myślę, że trzeba dorzucić minimum 150tys. Auto może gorzej wyglądać na żywo, do tego jeszcze "coś" i samochodzik sobie stoi i czeka na niewidomego i głuchego.
-
[E46] 2.0D rozważam zakup, proszę o opinię
adalbert odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzestancie już wrzucać ten temat z TVN. Jest już prawie przy każdym temacie na forum.
-
[E36] M3 Coupe Poznań
adalbert odpowiedział(a) na ardin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pokazał fotela kierowcy, ale najważniejsze, że jest strona pasażera :lol:
-
E46 330cd 2003, Jarocin, VIN - PJ85170
adalbert odpowiedział(a) na Falarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikogo nie wciągałem w dyskusję. Wtrąciłem jedynie swoje subiektywne trzy grosze na temat auta, które wystawiłeś do oceny. Powodzenia w poszukiwaniach.
-
E46 330cd 2003, Jarocin, VIN - PJ85170
adalbert odpowiedział(a) na Falarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW dzisiejszych czasach nieufność to podstawa, a miłe rozczarowanie dopiero pózniej i rozpatrywanie w tej kolejności spraw kupna samochodu jest jak najbardziej na miejscu. Przynajmniej w Polsce.
-
e70 4.8 kraków m cars salon bmw vin 5UXFE83507LZ42476
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby ASO żyło z samej sprzedaży samochodów, to by długo nie pociągneli. Zobaczcie jakie mają siedziby, ilu ludzi zatrudniają, a sprzedaż aut to tylko 30% ich przychodów, więc uprawiaja różne formy motoryzacyjnej prostytucji.
-
BMW 540i proszę o pomoc :)
adalbert odpowiedział(a) na Lui temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna się domyśleć dlaczego.
-
e70 4.8 kraków m cars salon bmw vin 5UXFE83507LZ42476
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA na stronie TVN Turbo nic nie ma?
-
BMW 540i proszę o pomoc :)
adalbert odpowiedział(a) na Lui temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe przelatane 266tyś to może było ze 2-3 lata temu.