Treść opublikowana przez adalbert
-
E60 535d Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Robic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW opisie 143tyś a na górze 139tys zł. To ciekawe ile chce tak naprawdę.
-
e46 330ci radom
adalbert odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"blachy" to lewizna namalowana na kartonie.
-
e36 325i 95r. Staszów świeżo sprowadzona
adalbert odpowiedział(a) na AdrianXSpeed temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażświeżo sprowadzony, jak to świeżo brzmi :D
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle po co kolega ma rasowac zdjęcia i zmieniać scenografię, kiedy wiadomo że nie chodzi tutaj w pierwszej kolejności o wygląd , tylko o cenę.
-
E46 320d prosze o opinie Pionki / Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na fullmonk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak myślisz, po co kobiety się malują.
-
E46 320d prosze o opinie Pionki / Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na fullmonk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie widzę najmniejszego sensu zakładanie jakickolwiek blach na sprowadzony samochód. Jeżeli jest jakiś cel, to jaki. A w tym przypadku za fałszowanie numerów, a na takie wyglądają, to można się spotkać z prokuratorem.
-
E46 320d prosze o opinie Pionki / Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na fullmonk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy dobrze widzę, blachy to 06.12. poza tym zdjęcia mocno moderowane.
-
E87 118d 2006r Włocławek - Baba prosi o pomoc :P
adalbert odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGościu pojechał po bandzie z tymi wózkami :D Zanim sprzeda auto, potrzebny będzie trzeci wózek :mrgreen: Może ktoś sie zlituje nad człowiekiem, albo niech państwo odkupi ten samochód w ramach becikowego.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, "normalnie" to takie auta stoją 18-20tyś i to też dla niektórych za drogo. Po jaką cholerę ludzie pchają się w tak zacną markę kiedy tak faktycznie ich nie stać. Ale tyle już było w tym temacie powiedziane, że nie ma sensu rozdzierać szat.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki apel nic nie da o czym przekonasz się być może już jutro, kiedy następni będą wjeżdzali na forum z tymi samymi rodzynkami. Niektórzy są tak niereformowalni, że średnio zdolny szympans szybciej by skumał o co biega. Ja równiez mam tego dosyć i myślę, że jedyną nauczką dla łowców okazji, jest nauka na własnych błędach, albo jak ktoś woli- głupocie.
-
E46 320d 1999r Pułtusk
adalbert odpowiedział(a) na Urti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZażądałeś coś, czego sprzedawca nie mógł spełnić, więc chwilowo samochód się "sprzedał"
-
Kolizja bez sprawcy
adalbert odpowiedział(a) na gradu_85 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdySprawca kolizji nn. Sprzeczne wyjaśnienia. Nie chcę podnosic cisnienia, ale na pewno na tym etapie nie dostaniesz ani złotówki. Masz poważny problem, taki dokument z policji rajcuje ubezpieczyciela. Dowiem się coś bliżej co robić w takich sytuacjach i dam znać. :duh:
-
E87 118d 2006r Włocławek - Baba prosi o pomoc :P
adalbert odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się będzie tak szybko rozmnażał, to mu autobus nie styknie :lol:
-
E46 328ci włocławek
adalbert odpowiedział(a) na turtles0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, nie byłem na nią chętny, również na jakiekolwiek inne. Mam trzy auta, drugą żonę i na razie wystarczy. Nawet gdybym czegoś szukał, to potrafię sobie rozkodować VIN i sam podjąć decyzję czy jechać i oglądać, gdyby coś mi się spodobało. I nieważne czy 100 czy 500km. Taka tam zosia samosia :D
-
E46 325i CABRIO Swarzędz
adalbert odpowiedział(a) na Błachy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa zamykam oczy :lol:
-
E46 328ci włocławek
adalbert odpowiedział(a) na turtles0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro ludzie proszą, żeby im coś konkretnie dać, bo tak chcą, to zawsze znajdą się tacy co im to dadzą.
-
E46 328ci włocławek
adalbert odpowiedział(a) na turtles0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz trzeba się "przystosować" do wymagań jakie stawia rynek aut uzywanych :mrgreen:
-
E34 518i prosba o opinie
adalbert odpowiedział(a) na sepulos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie widzę ceny. Poza tym gdyby kolega chciał 520 to taki by wystawił do oceny. I tego się na razie trzymajmy inaczej dojdziemy do paranoi. Zapyta o 520 to ktoś powie, że lepsze 525, wystawi 525 ktoś powie......
-
e46 330ci radom
adalbert odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest KS to już dobrze. Poproś o skan, zadzwoń pod ostatni podany numer serwisowy i będziesz wszystko wiedział. Blachy oryginalne wyjazdowe, tylko czy na pewno z tego auta. Telefonicznie uzyskasz wszystkie informację. Jak masz czas i parę złotych na telefon, możesz z serwisem rozmawiać nawet godzinę, zawsze będzie grzecznie i wyczerpująco.
-
E46 325i CABRIO Swarzędz
adalbert odpowiedział(a) na Błachy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa to wiem, ale Błachy nie. Z jego wypowiedzi mniemam, że jest tak najarany, że chodząc nie dotyka stopami ziemi.
-
E46 325i CABRIO Swarzędz
adalbert odpowiedział(a) na Błachy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże ktoś uratować kolegę, który chce jechać i kupić, prawdopodobnie powypadkowy samochód?
-
E60 550i Bielsko Biała
adalbert odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo trochę za mało. A gdzie ksiądz? ledwo żywy starzec? i wielu wielu innych :mrgreen:
-
E46 325i CABRIO Swarzędz
adalbert odpowiedział(a) na Błachy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, tutaj były przykłady bezwypadków zza oceanu. Poproś kolegę Loona Thic o pomoc w ustaleniu historii tego auta. Pamiętaj, że " kto szybko daje, ten dwa razy daje"
-
E34 518i prosba o opinie
adalbert odpowiedział(a) na sepulos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałem taki egzemplarz. Teraz też jest w dobrych rękach i dobija do 400tyś Silnik nadal pracuje idealnie, cicho i równo. Oprócz materiałów eksploatacyjnych nic przy nim nie robiono. Nawet gdyby, to koszty są nieduże. Sprzedawca podaje prawdziwe wartosci spalania, dobrze ze uczciwie podaje o stanie blacharki, ale może to świadczyć o dużych zaniedbaniach. W moim również były różne ogniska korozji, ale jest to zrobienia. Nie wiadomo więc czy auto nie miało przygód ze stałym twardym ciałem.Bardzo dobrze się tym jezdzi, jak nie zależy ci na osiągach- palenie gumy spod świateł itp. to do normalnej jazdy wystarczy. A i na prostej jak się rozpędzi to 180 pójdzie. Ja ten silnik i model wspominam z łezką w oku. Oczywiscie oględziny na żywo są konieczne.
-
[E91] 320d navi, automat, panorama - BRODNICA
adalbert odpowiedział(a) na pwarzybok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa już faktycznie mam chyba "deża wju" Wszędzie widzę już omawiane samochody. :mrgreen: