Treść opublikowana przez adalbert
-
Proszę o rozkodowanie VIN i pomoc w zakupie !:)
adalbert odpowiedział(a) na Ladimir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tą mocą to jakaś ciekawa historia :duh:
-
Proszę o rozkodowanie VIN i pomoc w zakupie !:)
adalbert odpowiedział(a) na Ladimir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodali historię auta?
-
E32 735 - NOWE FAKTY I VIN
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinieneś sam wyciągnąć wnioski z tego co napisałeś. Ale jest to klasyczny opis konstrukcji bomby zegarowej, która może wybuchnąć bez ostrzeżenia.
-
BMW E46 320CD COUPE Vin WBABV51000PN02923
adalbert odpowiedział(a) na krzychu1819 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak termostatu w jakimkolwiek aucie :mad2: Dowcip dnia.
-
BMW E46 316 Pleszew
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem tam ze dwa razy w końcu ubiegłego wieku. Nie chcę nikogo urazić, ale wtedy wyglądali i zachowywali się jak pastuchy much, a zachowywali się jak pseudo gangsterzy między dojeniem krów, a karmieniem świń :mrgreen:
-
co sądzicie o tym bmw e39 520 d pomoc przy wyborze
adalbert odpowiedział(a) na sokół520d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jeszcze nie widziałem samochodów z Płocka, wrzucanych na tym forum i nie "lukrowanych" :mrgreen:
-
BMW E46 316 Pleszew
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś w tym momencie bardzo cennym człowiekiem :D Gdyby tak jeszcze ujawnił się ktoś z Drezdenka, Radomia i tym podobnych miejscowości, to śwaiat od razu byłby piękniejszy :mrgreen:
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
adalbert odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej.
-
E46 328
adalbert odpowiedział(a) na monkie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajmu do oceny robiola1 on ma pewne info o tym aucie.... :mad2: Ale w jakim celu prowokujesz pyskówkę.
-
Kupno BMW E39 520d WBADM71080GU42347
adalbert odpowiedział(a) na sokół520d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co się stało że pozbywasz się podobnego modelu i rocznika, bo w podpisie figuruje taki sam.
-
Kupno BMW E39 520d WBADM71080GU42347
adalbert odpowiedział(a) na sokół520d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:lol: Jak już chcesz lecieć w gumę na tym forum, to rób to z głową, albo zapytaj wprost co sądzimy o twoim aucie :mrgreen:
-
BMW 116 Poznań WBAUF11030PT47864
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo stare handlarskie zachowanie, kiedy samochód jest "wymęczony" na forum.
-
E46 320D 150KM Międzychód/Poznań JL33938
adalbert odpowiedział(a) na andrzejmakoho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie cud, że obeszło się bez ofiar :D Co za czasów dożyliśmy :mrgreen: Ale auto cały czas wystawione.
-
E46 320D 150KM Międzychód/Poznań JL33938
adalbert odpowiedział(a) na andrzejmakoho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy by zasłabł :D Może odegrali jakiś cyrkowy numer. Rozumiem, że matka nie zgadzała się na sprzedaż, a synek był odmiennego zdania. Dobre :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Na pewno nikogo nie obrażę jak powiem, że ten co to pisał jest chory na jakąś bliżej nie zbadaną chorobę. Dawno takiego czegoś nie widziałem. Nie mieści się nawet w ramach debilizmu.
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie (bad) za mało (bad).
-
E38 740 96' na Bemowie - od forumowicza
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoduszka kierowcy też wątpliwa. Masz fart Tajger, auto z Bemowa i ja też. Mogę obejrzeć w środę, niestety jeszcze mam dłuższy urlop. Przypomnij się na priv we wtorek wieczorem.
-
E38 740 - krajowa
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdybyś przeczytał dokładnie , to byś się zorientował, że moim jedynym komentarzem był twój post. Ani jednym słowem nie wypowiedziałem się na temat tego auta.
-
E38 740 - krajowa
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja się pytam, skąd na tą chwilę wiesz, że jest tak jak napisał własciciel. Ja wyciągam wnioski z tego co widzę i czytam i dopóki się tego nie zweryfikuje to na tą chwile jest jak jest. Daj jakieś namiary na ten twój felieton.
-
E38 740 - krajowa
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj czy jest KS, ale na pewno zaginęła, albo wpadła do akwarium i rybki zeżarły. Jaka instalacja i czy ma na nią kwity. Gdzie kupiona i serwisowana. Mnóstwo pytań i na pewno żadnych satysfakcjonujących odpowiedzi. Auto pali w mieście 15l :mad2: :mad2: :mad2: Własciciel ma nos jak Pinokio. :8)
-
E39 528i Braniewo -WBADD51080BP05907
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh:
-
GR14125 BMW E39 M-PAKIET SHADOW LINE ŁOWĘCIN
adalbert odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy :lol: sprowadzony :cool2: całkowicie wyremontowany :mrgreen:
-
E39 535 - Nowy Sącz
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też się zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że nie ma takiej możliwości. Akurat ta skóra wygląda jakby auto miało przelatane z 700-800tyś km. Albo to nie jest skóra, tylko wyrób skóropodobny, wtedy tak.
-
E39 535 - Nowy Sącz
adalbert odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tym samochodzie najbardziej podoba się jego prezentacja. Każda powinna taka być. :D
-
Zakup E87/E90
adalbert odpowiedział(a) na nieogoleniec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNr. 1 Brak kluczyka bo zagubił :D zdarza się, brak KS, bo co? pies zeżarł? Zawsze zwracam uwagę na powód sprzedaży, jeżeli już ktoś taki podaje. W tym przypadku "szablonowy" Już kiedyś o tym wspominałem, czy otrzymanie samochodu służbowego, to dobry powód do sprzedazy prywatnego auta? Chyba nie, ja miałem dwa razy służbówki, ale nigdy nie pozbyłem się własnego. Stracisz pracę i auto. :mrgreen: