Treść opublikowana przez adalbert
-
prośba o opinie E91 330xd VIN:wbav1910x0kt85794
adalbert odpowiedział(a) na rajdy_kopi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzede wszystkim, czy to jest przetarcie? :lol:
-
[E39] 3.0 LPG Legnica WBADT51081CE71477
adalbert odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro widziałes auto na żywo to co ci jeszcze jest potrzebne. Teraz decyzja należy do ciebie. Czym się jeszcze chcesz sugerować, oceną kogoś na odległość i ze zdjęć?
-
BMW 530d Touring 2001r proszę o opinie
adalbert odpowiedział(a) na Lamere temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAwaria skrzyni występuje lub wystąpi, zawsze wtedy jak ktoś nie będzie jej szanował. Bez względu na markę.
-
E90 320d 2005, Warszawa WBAVC31040KT68180
adalbert odpowiedział(a) na Stewcio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja krajowa Niemcy nie oznacza nic innego, jak seryjne auto wyprodukowane na ten rynek, a nie w jakieś rejony gdzie mają jakieś specyficzne wymagania ( USA, Szwajcaria, Skandynawia)
-
E46 320i Touring Leśna
adalbert odpowiedział(a) na gik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba wszystko jasne.
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO tym samym wiedzą handlarze, więc coraz więcej jest Francuzów i Włochów ala Niemcy. Poza tym ja lubię pizzę i jeżeli jest dobrze przyrządzona, to czemu nie :mrgreen:
-
Badania techniczne. Pytania do diagnosty
adalbert odpowiedział(a) na marbie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObudziłeś się trochę z ręką w nocniku :D Pierwsze przymiarki do tego systemu były już w końcu lat 90. Bodajże 10 lat temu został wdrożony i do tej pory nie działa poprawnie mimo, że wpompowano już dziesiątki mln. zł. Tak że prochu nie wymyśliłeś.
-
bmw 520,2008r LEKKO USZKODZONA-WBAPX31000C015572
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie się podział samochód? Ktoś kupił, czy jak zwykle w takich okolicznosciach, chwilowo znikł :D
-
[e39] 530i M pakiet Wrocław, WBADS61000GV42572
adalbert odpowiedział(a) na Leskim temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh:
-
e39 525 Dąbrowa Górnicza
adalbert odpowiedział(a) na Login temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitamy. Poczytaj jeszcze regulamin.
-
BMW 116 Poznań WBAUF11030PT47864
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożesz spróbować, ale sama piszesz o zagmatwanej historii auta, więc wynik może być różny.
-
BMW E34 SZCZECIN
adalbert odpowiedział(a) na acidburn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo pewnie mamy tu 93r
-
[E39] 3.0 LPG Legnica WBADT51081CE71477
adalbert odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża mnie ciekawi, uszkodził zderzak czy nie :D
-
BMW 318/320
adalbert odpowiedział(a) na Gream temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmienił opis?
-
BMW 116 Poznań WBAUF11030PT47864
adalbert odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic. Odpuścić ten ściek i szukac czegoś co ma przynajmniej jakąś udokumentowaną historię.
-
BMW E34 SZCZECIN
adalbert odpowiedział(a) na acidburn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże tak być. Końcówka 93, więc już 94, a jak 94 to model 95 :lol:
-
BMW E34 SZCZECIN
adalbert odpowiedział(a) na acidburn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmienił się? Wydaje mi sie, że od początku było podane 94r.
-
BMW 318/320
adalbert odpowiedział(a) na Gream temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czemu aż tak podkreśla, że instalacja kosztowała 1800 euro. Jak na to auto wystarczy, ale jest to dolna półka. sprawdz czy ma na nią wszystkie papiery.
-
BMW E34 SZCZECIN
adalbert odpowiedział(a) na acidburn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam 320 :cool2: widzę że jesteś wypoczęty po długiej nieobecności. ale sił starczy pewnie na 1 dzień, no góra 2 :mrgreen: Ale do tematu. Jeżeli auto wygląda tak samo na żywo, to wygląda niezle. Oczywiscie licznik pewnie cofnięty o połowę, ale mnie by to nie zniechęciło do obejrzenia.
-
bmw 520,2008r LEKKO USZKODZONA-WBAPX31000C015572
adalbert odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co na to handlarz? Wygląda na to, że ostatni wpis zrobił sobie sam. Albo samochód "inny" a KS oryginalna do niego dopasowana. ale to już by było grubymi nićmi szyte :D
-
BMW E46 320D - Gostynin
adalbert odpowiedział(a) na hawaj10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś mnie to nie dziwi. Nie trafiłeś na normalnego handlarza, tylko na pospolitego buraka pastewnego.
-
BMW 320 Ci 2001r. -Bielsko. Prośba o opinie. JG88038
adalbert odpowiedział(a) na Basti735 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLadny znaczek M3 Reszta jest bez znaczenia :lol: Na poważnie. Na forum jest kolega Bronx z Bielska, może obejrzy, a może zna?
-
E46 320i 2001r 170km woj.dolnośląskie WBAAV11050FU01192
adalbert odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie tajemnicze "sprzedaże" zdarzają się bardzo często, a przeważnie wtedy kiedy auto jest maglowane na forum :D
-
BMW E46 320D - Gostynin
adalbert odpowiedział(a) na hawaj10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa własnie zapamiętałem to wnętrze i kierownice :mrgreen:
-
318is Białystok vs 318is Opoczno
adalbert odpowiedział(a) na dovii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałeś samochód, który po szkodzie parkingowej złamał się na pół? a następnie rozpadł się na drobne cząstki, czy ta " szkoda" to przenośnia?