Treść opublikowana przez endriu1606
-
Syf pod korkiem oleju?
Nie trafiłem z irlandią,ale z pogodą tak!
-
Syf pod korkiem oleju?
W E-39 padnięta uszczelka pod głowicą! to sie zdaża bardzo rzadko. Masz budyń pod korkiem,a czy masz go też na bagnecie? Czy ubywa ci płynu chłodniczgo i czy zwiększa ci się stan oleju? Jeśli nie to jest ok.Irlandia to specyficzny kraj,wysoka wilgotnosc i stale pada,a to wpływa na skraplanie sie wody w komorach silnika. Pozdrawiam!
-
Serwis we Wwrocławiu
Może i oni są ok!.ale tam taka ciasnota w tym auto-chipie.
-
E39 530d - woda w oleju - wymiennik ciepła?
No to ciesze sie bardzo!
-
"Budyń" zamiast oleju E39 530d
Teraz zauważylem że zakładasz dwa posty w tej samej sprawie! Właśnie w Stando doszliśmy dlaczego miałem wode w oleju!
-
E39 530d - woda w oleju - wymiennik ciepła?
U mnie pokazywała sie woda w oleju jak padal deszcz lub po myciu auta. Dostawała się przez servo,bo był zatkany otwór odprowadzajacy wode. Sprawdz może masz to samo!
-
Czy BMW E39 528i 98-99r. Kombi to dobre auto?
Najpierw czepiasz sie założyciela tematu a teraz twierdzisz że ktoś czepia sie ciebie.Cześc.
-
Czy BMW E39 528i 98-99r. Kombi to dobre auto?
Jacek! w jednym poscie jestes trzy razy,daj spokój i wszystkie o tym samym czyli o niczym.Pozdrawiam!
-
co to za czujnik na wachaczu?
Na prawym dolnym wachaczu z przodu auta (530d touring) jest na małym wysięgniczku jakiś czujnik od którego oczywiście odchodzi wiązka przewodów.Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czemu on służy?Pozdrawiam!
-
wymiana serwa
Nie radze samemu,w pojedynke nic nie zrobisz.Ja wiem jak, a zleciłem fachowcom.
-
serwo w E39
u mnie bulgotało zawsze po deszczu czy myciu auta.Jak pytałem mechaników jeszcze przed odkryciem przyczyny co to może byc to mówili olej to!SERVO kupisz za grosze!
-
serwo w E39
Pod obudową filtra kabinowego od strony kierowcy jest ukryta puszka serva.Lubi zbierac sie tam woda i jak przytkany masz odpływ to servo w niej pływa.Jesli wody jest dużo to nawet przelewa sie wężem w trakcie hamowania do oleju silnikowego.Radze sprawdzic jak najprędzej! Pozdrawiam!
-
[seria 5] Problem z uruchomieniem silnika.
Odłącz aku,następnie dobrze go podładuj,podłącz ponownie,przekręc klucz w stacyjce , odczekaj 10 minut i spróbuj uruchomic. U mnie to działa.
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
Ja do 520d kupionej w grudniu zeszłego roku od rodzinki(twierdzili że cacko) dołożyłem w dwa miechy 12 koła.Razem wyszła mi 50koła, dzisiaj z radoscią oddał bym ja za 2/3 tego co mnie kosztowała. Od trzech miesiecy próbuje sprzedac i nic! Już trzy razy dawałem ogłoszenie do autogiełdy i nie miałem ani jednego telefonu. Pozdrawiam!
-
COMMON RAIL W E-39??????
2.0d,136ps to nie jest common rail,ale za to są dużo tańsze części np:wtryski.
-
e39 - WEBASTO ach WEBASTO
Napisałes że uruchamia ci się za każdym razem,kiedy otwierasz lub zamykasz drzwi. To jak by było dobre to po co miało by się uruchamiac jak auta nie odpalasz,a tylko otwierasz?
-
e39 - WEBASTO ach WEBASTO
W tym przypadku masz padniete webasto na 100%,miałem tak samo i poprostu je odłączyłem.
-
pomocy!!!problem z obc komputer kto pomoże????
W moim sedanie 2001r ostatniej zimy kilka razy jeż rozładował mi aku, nie było nigdy problemu,podładowałem i palił z mety. Natomiast w 3.0d 2003r jak rozładowałem aku to miałem wielki problem płakac mi sie chciało i pomógł mi znajomy z servisu. Więc i tobie polecam poradzic sie w dobrym servisie. Pozdrawiam!
-
pomocy!!!problem z obc komputer kto pomoże????
Miałem podobną sytuacje po całkowitym rozładowaniu aku. Ktos mi poradził i się udało.Odłączyłem aku na 10 min i po ponownym podłączeniu na monitorze navi rozpoczeło się odliczanie czasu od 10 min do 0.Po tym odpaliłem auto! Może to ci pomoże. Pozdrawiam!
-
Odpalanie bmw na kablach
Przyznam sie że i ja wykręciłem numer podobny do DRAYA. Cała ta operacja trwała dość długo,aż kable prawie zaczeły sie palić! Byłem pewny że diabli wzieli komp i całą elektryke,a jaki byłem szczęśliwy gdy po naładowaniu aku auto najnormalniej odpaliło.
-
Czy nie bać się automatu
Tylko raz kupiłem automata, jaka to była pomyłka,palił ze 2,3 litry więcej od manuala i ciągle straszył awarią. Manuali w histori miałem kilkanascie i nigdy mnie niezawiodły! Pozdrawiam i życze trafnych decyzji!
-
Mocne dymienie 530d
Na 99% padło turbo!
-
kolejne pytanko bo sie miotam
MR.JONES,nie mam zamiaru kłócić się ale napisałeś"caly czas max 230", doskonale wiem że nie da sie tak pojechać na A4 ponieważ mieszkam 1 km od tej trasy i min. dwa razy dziennie bujam po niej. Wydaje mi sie że srednie zużycie paliwa według kompa podawać należy razem ze średnią prędkością według kompa na danej trasie. Np;8.5L przy sredniej 170km/h wg.kompa.autostrada. 10.00L srednia 30km/h miasto. Pozdrawiam.
-
kolejne pytanko bo sie miotam
MR.JONES,może ty nigdy nie jechałes 230km/h,ale jak jeszcze kiedys tak polecisz to spójrz na ekonomizer!
-
[e39]pytanko o spalanie
Moja srednia po 18tys km to 7.3 litra.Najniższa srednia w trasie to 5.8L. Najwyższa w miescie przy sredniej predkosci 20 km/h to 9.9L. Już przy 150/160 ekonomizer pokazuje 8L,a przy 200 min 12L. Pozdrawiam!