Skocz do zawartości

endriu1606

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez endriu1606

  1. endriu1606 odpowiedział(a) na Pete temat w E39
    Nie trafiłem z irlandią,ale z pogodą tak!
  2. endriu1606 odpowiedział(a) na Pete temat w E39
    W E-39 padnięta uszczelka pod głowicą! to sie zdaża bardzo rzadko. Masz budyń pod korkiem,a czy masz go też na bagnecie? Czy ubywa ci płynu chłodniczgo i czy zwiększa ci się stan oleju? Jeśli nie to jest ok.Irlandia to specyficzny kraj,wysoka wilgotnosc i stale pada,a to wpływa na skraplanie sie wody w komorach silnika. Pozdrawiam!
  3. endriu1606 odpowiedział(a) na proven_andrzej temat w E39
    Może i oni są ok!.ale tam taka ciasnota w tym auto-chipie.
  4. No to ciesze sie bardzo!
  5. Teraz zauważylem że zakładasz dwa posty w tej samej sprawie! Właśnie w Stando doszliśmy dlaczego miałem wode w oleju!
  6. U mnie pokazywała sie woda w oleju jak padal deszcz lub po myciu auta. Dostawała się przez servo,bo był zatkany otwór odprowadzajacy wode. Sprawdz może masz to samo!
  7. Najpierw czepiasz sie założyciela tematu a teraz twierdzisz że ktoś czepia sie ciebie.Cześc.
  8. Jacek! w jednym poscie jestes trzy razy,daj spokój i wszystkie o tym samym czyli o niczym.Pozdrawiam!
  9. endriu1606 opublikował(a) temat w E39
    Na prawym dolnym wachaczu z przodu auta (530d touring) jest na małym wysięgniczku jakiś czujnik od którego oczywiście odchodzi wiązka przewodów.Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czemu on służy?Pozdrawiam!
  10. endriu1606 odpowiedział(a) na norek-66 temat w E39
    Nie radze samemu,w pojedynke nic nie zrobisz.Ja wiem jak, a zleciłem fachowcom.
  11. endriu1606 odpowiedział(a) na norek-66 temat w E39
    u mnie bulgotało zawsze po deszczu czy myciu auta.Jak pytałem mechaników jeszcze przed odkryciem przyczyny co to może byc to mówili olej to!SERVO kupisz za grosze!
  12. endriu1606 odpowiedział(a) na norek-66 temat w E39
    Pod obudową filtra kabinowego od strony kierowcy jest ukryta puszka serva.Lubi zbierac sie tam woda i jak przytkany masz odpływ to servo w niej pływa.Jesli wody jest dużo to nawet przelewa sie wężem w trakcie hamowania do oleju silnikowego.Radze sprawdzic jak najprędzej! Pozdrawiam!
  13. Odłącz aku,następnie dobrze go podładuj,podłącz ponownie,przekręc klucz w stacyjce , odczekaj 10 minut i spróbuj uruchomic. U mnie to działa.
  14. Ja do 520d kupionej w grudniu zeszłego roku od rodzinki(twierdzili że cacko) dołożyłem w dwa miechy 12 koła.Razem wyszła mi 50koła, dzisiaj z radoscią oddał bym ja za 2/3 tego co mnie kosztowała. Od trzech miesiecy próbuje sprzedac i nic! Już trzy razy dawałem ogłoszenie do autogiełdy i nie miałem ani jednego telefonu. Pozdrawiam!
  15. endriu1606 odpowiedział(a) na kenbo temat w E39
    2.0d,136ps to nie jest common rail,ale za to są dużo tańsze części np:wtryski.
  16. endriu1606 odpowiedział(a) na kajko temat w E39
    Napisałes że uruchamia ci się za każdym razem,kiedy otwierasz lub zamykasz drzwi. To jak by było dobre to po co miało by się uruchamiac jak auta nie odpalasz,a tylko otwierasz?
  17. endriu1606 odpowiedział(a) na kajko temat w E39
    W tym przypadku masz padniete webasto na 100%,miałem tak samo i poprostu je odłączyłem.
  18. W moim sedanie 2001r ostatniej zimy kilka razy jeż rozładował mi aku, nie było nigdy problemu,podładowałem i palił z mety. Natomiast w 3.0d 2003r jak rozładowałem aku to miałem wielki problem płakac mi sie chciało i pomógł mi znajomy z servisu. Więc i tobie polecam poradzic sie w dobrym servisie. Pozdrawiam!
  19. Miałem podobną sytuacje po całkowitym rozładowaniu aku. Ktos mi poradził i się udało.Odłączyłem aku na 10 min i po ponownym podłączeniu na monitorze navi rozpoczeło się odliczanie czasu od 10 min do 0.Po tym odpaliłem auto! Może to ci pomoże. Pozdrawiam!
  20. endriu1606 odpowiedział(a) na Bono temat w E39
    Przyznam sie że i ja wykręciłem numer podobny do DRAYA. Cała ta operacja trwała dość długo,aż kable prawie zaczeły sie palić! Byłem pewny że diabli wzieli komp i całą elektryke,a jaki byłem szczęśliwy gdy po naładowaniu aku auto najnormalniej odpaliło.
  21. endriu1606 odpowiedział(a) na rafala6 temat w E39
    Tylko raz kupiłem automata, jaka to była pomyłka,palił ze 2,3 litry więcej od manuala i ciągle straszył awarią. Manuali w histori miałem kilkanascie i nigdy mnie niezawiodły! Pozdrawiam i życze trafnych decyzji!
  22. endriu1606 odpowiedział(a) na marcinsanok temat w E39
    Na 99% padło turbo!
  23. MR.JONES,nie mam zamiaru kłócić się ale napisałeś"caly czas max 230", doskonale wiem że nie da sie tak pojechać na A4 ponieważ mieszkam 1 km od tej trasy i min. dwa razy dziennie bujam po niej. Wydaje mi sie że srednie zużycie paliwa według kompa podawać należy razem ze średnią prędkością według kompa na danej trasie. Np;8.5L przy sredniej 170km/h wg.kompa.autostrada. 10.00L srednia 30km/h miasto. Pozdrawiam.
  24. MR.JONES,może ty nigdy nie jechałes 230km/h,ale jak jeszcze kiedys tak polecisz to spójrz na ekonomizer!
  25. endriu1606 odpowiedział(a) na death666 temat w E39
    Moja srednia po 18tys km to 7.3 litra.Najniższa srednia w trasie to 5.8L. Najwyższa w miescie przy sredniej predkosci 20 km/h to 9.9L. Już przy 150/160 ekonomizer pokazuje 8L,a przy 200 min 12L. Pozdrawiam!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.