Treść opublikowana przez maciekszz
-
OLEJ PO RAZ .........
A co będzie lepsze?? Duron czy ten European? :) Może ktoś już wie?? :) I gdzie to kupić w Warszawie? Najlepiej w baniakach chyba największe prawdopodobieństwo oryginału...
-
OLEJ PO RAZ .........
Zalej połsytetycznym, nic się nie stanie zlego a bedzie o niebo lepiej dla silnika. Pzdr
-
OLEJ PO RAZ .........
A lepszy będzie Duron czy ten European?
-
OLEJ PO RAZ .........
A jaki olej będzie lepszy z petro canada? Duron 5W40 czy European 5W40? Do M50, jeżdzi teraz na 5W50 Mobil1. I czy ten olej 5W40 jest gęstszy czy rzadszy?
-
Wymiana amortyzatorow - co jeszcze ?
Jak ja kupiłem B6 to miałem osłony w komplecie :)
-
Wymiana amortyzatorow - co jeszcze ?
Zakładaj B6, naprawdę rewelacja, a później można zawsze regenerować lub odsprzedać :) Dowiedz się o ceny u gościa z allegro: mtsbilstein ma naprawdę niezle ceny. Powodzenia
-
Bordcomputer, uszkodzony przycisk
Witam!! Mam duzego borda i jeden uszkodzony przycisk a konkretnie jedynka. Mam możliwość zakpup mniejszego komputerka ale też z tymi przyciskami (1, 10, 100,1000) i nie są one uszkodzone tylko coś z elektronika. Czy da radę przełożyć same te klawisze?? Albo jak to naprawić?
-
lewa i prawa komora zbiornika paliwa - jak to działa.
Podpinam się pod pytanie, z chęcią się dowiem jak to jest ;)
-
Coś ocirera o oponę?
Dokładnie, jest to załączenie się ABS-u. Pozdrawiam
-
Do czego ma sluzyc zaznaczony na fotce zbiorniczek?
Też się zgodzę :lol: a włącza się go przynajmniej tak jest u mnie w e-36 wciskając w stronę kierownicy (do środka) wajchę od wycieraczek. Przy normalnym użyciu nie zużywa się. (Ciągnąc do siebie) Pozdrawiam
-
Nareszcie ostra jazda na B6 w E32
Do każdego samochodu jeśli jeździsz sportowo a niechcesz tracić komfortu to B6 :) Ja kupiłem do e-36 i naprawde rewelacyjnie!! Kupiłem w bardzo dobrej cenie od mtsBilstein taki gościu na allegro, ściąga bezpośrednio od importera. Polecam
-
Ciekawe reklamy BMW :)
Nie pogłaskać ale ostro przegonić :D Konie przecież lubią a wręcz muszą szybko biegać żeby być w pełni zdrowia :)
-
Wymiana silnika z 1.8 na 2.5?
Przy okazji mam pytanie czy ktoś kombinował wymienić 2.5 na 2.8? Mam śliczny samochód z bardzo bogatym wyposażeniem, wszystko jest w bardzo dobrym stanie tylko w silniku aktualnie cykają popychacze bo ktoś kiedyś zwlekał bardzo z wymianą oleju kilkukrotnie i ogólnie cały silnik jest w dużej ilości nagaru. Słyszałem ze podobno wystarczy wymienić tylko silnik bo skrzynia bedzie pasowac, mam racje?
-
hudrauliczne zawieszenie???-
Wlaśnie chyba będzie taniej wyremontować taką drogę. Zapraszam przy okazji do wypożyczalni :D www.hamer.net.pl pozdrawiam jak coś to piszcie [email protected]
-
Ciagle za niska temperatura silnika :<
Ok, dzięki za zainteresowanie :) pozdrawiam
-
Ciagle za niska temperatura silnika :<
Aha :) A myślisz że warto w to się bawić i wymieniać na zimniejszy termostat? Czy może być tak że jest zawsze ciut powyżej środkowej kreseczki? I nigdy jeszcze nie wychyliło się dalej. Jak działa wszystko ok to tak powinno być zgadza się?
-
Ciagle za niska temperatura silnika :<
Przy okazji mam pytanie, u mnie wskazówka cały czas pokazuje ciut ponad środeczek, w związku z tym ze M50 jest łatwo uszkodzić przez przegrzanie myślałem żeby zmienić na chłodniejszy o kilka stopni termostat i tu mam pytanie jaki ja mam? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB31&mospid=47444&btnr=11_1503&hg=11&fg=35
-
che kupic 316 w okazyjnej cenie mam pytanie o silnik
Jeśli założy gaz to nie będzie dużej różnicy, mi jeden bak paliwa starcza na jakieś 500km jazdy normalnej z możliwymi czasami szybszymi momentami, średnio miasto i trasa. A Twój 1.6 pali 6 litrów w mieście czy 9? W firmie mam też skode 1.3 i opla astre 1.4 oba palą prawie 10 litrów na 100 wprawdzie pokonuje się nimi krótkie odcinki ale też dużo spalają.
-
che kupic 316 w okazyjnej cenie mam pytanie o silnik
W trójce najlepsze: 2.5 lub 2.8 idealne połączenie spalania z mocą.
-
Dlaczego mi coś blokuje przy 160km/h 318 TDS
Na serio te diesle tak kręcą? Ojciec ma mondeo tdci i kręci się go do ok 4-4,4 tys ale to juz nei chce jechac najlpiej tak do maks 3,5tyś. ale moze w bmw jest inaczej :)
-
Dlaczego mi coś blokuje przy 160km/h 318 TDS
4,5tyś w dieslu? To i tak bardzo dużo... może miałeś zmieniany dyfer i dlatego tak jest? Inne przełożenie i mniejsza prędkość maksymalna...
-
OLEJ PO RAZ .........
A moje boje z olejem i popychaczami wyglądały tak: Kupiłem e-36 325 z 93r z przebiegiem ok 160tys i był wlany oryginalny olej bmw 10w40(przynajmniej taka była etykieta) po jakims czasie zaczely stukac popychacze...(i tu gdzieś była moja redukcja przy ok 120 na 2... robertbmw co mogło się stać i czy to mogło spowodować cykanie popychaczy?) później zalałem 0w30 orlen platinum, nic sie nie zmienilo... po ok 8 tyś zmieniłem na castrola gtx 10w40 i było nadal tak samo... po ok 10tyś zmieniłem na aktualnego mobila 1 5w50 i nadal cyka... chociaż są momenty rzadkie ale są że popychacze przestają cykać i jest idealnie ale niestety są to rzadkie przypadki... Robiłem też płukanie silnika specyfikami FORTE, w sumie to nie wiem czy pomogło ale i nie zaszkodziło.
-
Dodatkowe powietrze do puszki filtra powietrza
A co się się zmieni w 16 dziwek? :norty:
-
kupiłem auto - co wymienić ???
świece żarowe ewentualnie bo to diesel ;)
-
kupiłem auto - co wymienić ???
Filtr powietrza ;) Sprawdź temperaturę zamarzania płynu w chłodnicy i jak bedzie ok to nie ma co wymieniać i tak samo z hamulcowym tylko tam temperaturę wrzenia. Możesz też wymienić olej od wspomagania. Co do skrzyni i dyfra to nie wiem jak jest u Ciebie...