Skocz do zawartości

maciekszz

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciekszz

  1. maciekszz odpowiedział(a) na mek temat w E36
    Wg wyposażenia rozpiski z bmw mam zawieszenie sport. Różni sie na pierwszy rzut oka tym że jest ciut niższa i mam grubszy stabilizator niż standardowe beemki.
  2. Witam, Pytanie jak w temacie? Fotele mam dzielone 50/50.
  3. maciekszz odpowiedział(a) na mek temat w E36
    Jak byłem na geomaterii to gościu się pytał czy to jest model: SALOON, czy SALOON SPORT, CZY SALOON M-TECHNIK. Powiedziałem że SALOON SPORT i wszystkie ustawienia na kołach były zgodne z danymi z komputera więc to chyba to :)
  4. maciekszz odpowiedział(a) na maciekszz temat w E36
    Kupiłem :) PRZÓD: Fotele przód są od Cabrio, i pasują bez problemu, wtyczki od podgrzewania pasy wszystko jest ok. Dodatkowa zaleta podczas odkurzania jest taka że się składają do przodu :) TYŁ: Oparcie u mnie było standardowo dzielone 50:50, kanapa z siedzeniem które kupiłem były od coupe M3, pasuje wszystko idealnie oprócz boczków oparcia kanapy, te od coupe są troche za wąskie ale swoje oddam do obicia skórą i będzie ok :) Pozdrawiam
  5. Mam ten sam obajw tylko że mam klime półautomatyczną, czyli taką z dwoma pokrętłami od ogrzewania (e-36) Zastanawiam sie czy to nie jest wina np brudnego filterka przy czujniku temperatury?? Na panelu??
  6. maciekszz odpowiedział(a) na maciekszz temat w E36
    No to jak myślicie będzie pasować?? :)
  7. maciekszz odpowiedział(a) na maciekszz temat w E36
    No własnie przymierzam sie hehehe tylko podobno on ma dzieloną z tyłu i ja też mam więc tak sobie myślę że może...
  8. maciekszz opublikował(a) temat w E36
    Witam, Czy orientujecie się czy fotele i tylna kanapa pasuje od cabrio do sedana? Tylna kanapa w sedanie i w cabrio jest dzielona więc chyba tak samo :) A co z przednimi?
  9. Działa na zasadzie zwarcia, kontrolka gaśnie po kilku odpaleniach silnika lub po przejechaniu paru kilometrów, jakoś tak.
  10. Odzywa się gong który jest pod kierownicą? Najprostszym sposobem będzie przecięcie jednego z kabelków od gonga :)
  11. U mnie rano cykają popychacze, po chwili milkną. Niezależnie od tego czy zimny silnik czy ciepły coś stuka... Było podejrzenie ze popychacze, wszystkie rozebrane, twarde jak złożone i jakby wporządku, inny mechnik mówił że to wtryskiwacze, inny ze coś od łańcucha i jak narazie przejechałem z tym stukaniem ok 40 tys nic sie nie stało złego stuka jak stukało, mocy ma tyle ile zawsze pali też prawidłowo tylko coś stuka... Może to i ten napinacz... Silnik na 2.5 M50 z vanosem.
  12. A co może jeszcze stukać w tym silniku? U mnie po odpaleniu słychać takie bardzo częste cykanie które znika na zimnym silniku po ok 2 sek, przy odpalaniu ciepłego tego nie ma, za to jest jeszcze inne stukanie o wolniejszej taktowności i jest zawsze czy zimny czy ciepły. Może to być panewka? Zrobiłem już z tym stukaniem ok 30 tyś.
  13. maciekszz odpowiedział(a) na maroek temat w E46
    A gdzie kupiłes tą rozpórkę? I jaką? Ma śrubę rzymską? Ile dałeś??Chyba też musze sobie sprawić takie coś :)
  14. maciekszz odpowiedział(a) na johhny temat w E34
    a którędy olej się niby wylewa? Przecież to wszystko jest zamknięte?
  15. maciekszz odpowiedział(a) na cyrust temat w E36
    Poszukaj na forum o tym już było, ta klapka sterowana jest przez komputer silnika i dzięki niej coś jest lepiej :) napewno było :)
  16. A co może być jeszcze przyczyną tego że czasami jakby się pompa wyłączała podczas kręcenia kierownicą? Może być to wina pompy? Dlaczego?
  17. maciekszz odpowiedział(a) na abc e36 temat w E36
    Widzę że masz rozpórkę, jak się auto z nią spisuje? Czuć że jest sztywniejsze? Dokładałes ją czy była odrazu jak kupiłeś? I czy jest to jakaś firmowa rozpórka czy nie?
  18. maciekszz odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    Podłączam się do pytania lecz mnie bardziej chodzi o mazowieckie a dokładniej Warszawę, może ktoś z Was robił takie właśnie konserwowanie podwozia i może polecić dobry warsztat?
  19. A po czym można poznać że układ jest zapowietrzony? U mnie czasami zdarza się przy szybki kręceniu np na pargingu w lewo prawo takie jakby wyłączenie się na chwile wspomagania poprostu robi się na moment ale to dosłownie na 1 sekunde tak ciężko jak to jest na wyłączonym silniku i nie wiem co to może być, pompa była wymieniana bo stara paliła olej a ta niby utrzymuje ładny kolor oleju ale za to się tak zacina... Pasek napięty mocno.
  20. W RMS jest 210 Wat :) jeśli chodzi o drgania to jak się gra na low pass to coś drży delikatnie przy szybie tylnej oprócz tego samochód sasiąda drgał hehe i wycieraczka przednia od kierowcy :) Tablice tylną wygłuszałem wcześniej żeby przy zamykaniu nie dzwonila a pozatym trochę delikatnie drzwi z przodu od środka ale to ledwo da się zauważyć, z zewnątrz nic nie słychać oprócz tej wycieraczki... Jest extra poprostu :)
  21. Właśnie wróciłem z garażu :D Gra poporstu EXTRA :) bas jest głęboki i soczysty hehe :) wkoncu jest extra zestaw do słuchania muzyki i to na standardowym radiu!! Z podłączeniem nie było problemów wszystko zrobiłem jak pisaliście w różnych postach :) Wzmacniacz jednak kupiłem ten droższy czyli Blaupunkt GTA 275 o mocy 425 W :) Głośnik tak jak wcześniej pisałem Blaupunkt GTB 300 i jest cacy, we wzmacniaczu jest o tyle fajnie że ma wejście po wysokiej i jest możliwość przestawiania sobie sygnału na wysoki, niski i płaski :) Polecam taki zestaw każdemu komu brakuje basu na zwykłych głośnikach. Dzięki za pomoc!!
  22. Myślę że jesteś przewrażliwiony :) bez urazy oczywiście :) teraz zrobiło się wilgotniej i trochę chłodniej i to normalne że samochód kopci, własnie beemki tak mają zwłaszcza z dużymi silnikami, ja mam 2.5 i dzisiaj też kopciła czyli popostu leciała para wodna :) więc myślę że nie masz się co martwić, ale na wszelki wypadek kontroluj dokładnie poziom oleju i płynu w chłodnicy zawsze najlpiej rano jak silnik jest zimny, jeśli zacznie czegoś ubywać to wtedy trzeba zacząć szukać przyczyny :)
  23. Bo poprostu dostaje już prąd ale jest za słaby aby pociągnąć głośnik więc charczy a jak dalej przesuwasz to wszystko wraca do normy :) Tak mi się wydaje :)
  24. To trzeba tak zrobić, więc kupuje skrzynie GTB 300 i ten mocniejszy wzmacniacz blaupunkta. Dam znać jak podłącze i jak zaczne grać :D
  25. To może dołożyć jeszcze niecałą stówkę i kupić taki wzmacniacz: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=118145176 Dzięki za wskazówki co z tym podłączeniem, już chyba wszystko wiem :) Jeszcze tak się zastanawiam jak przymocować taką skrzynię w bagażniku, chciałbym żeby można było ją wyjąć jeśli potrzebowałbym całego bagażnika ale też żeby nie latał na zakrętach :) I gdzie umieścić wzmacniacz?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.