Treść opublikowana przez maciekszz
-
Nareszcie ostra jazda na B6 w E32
Odświeżam wątek gdyż chciałem się dowiedzieć ile zapłaciłeś za te amorki :) jeśli to nie tajemnica :) właśnie się przymierzam do takiego zakupu w e-36 i jak narazie mam taką najlepszą ofertę:1000zł za przód i 600zł za tył... dobra cena?
-
525 vanos coś zaczęlo stukać pomocy
Było duzo na forum, najprawdopodobniej to są hydrauliczne popychacze, słaby olej albo już wysiadają... poszukaj troche pod haslem popychacze.
-
CO ZROBIC ŻEBY LEPIEJ SZŁA
No właśnie? skad to wiesz? :)
-
CO ZROBIC ŻEBY LEPIEJ SZŁA
A jaki samochód i jaki silnik :) I czy montowałeś wszystko naraz? Bo chciałbym wiedzieć czego to jest zaleta :) Czy innego przełożenia w dyfrze czy chip coś dał.
-
CO ZROBIC ŻEBY LEPIEJ SZŁA
No właśnie czy myślicie że taki chip coś da? Temat już chyba był ale może jednak ktoś się zdecydował na taki chip do benzyny?
-
Pompa wspomagania od 325 do 320?
A to u każdego z Was jest ciemny olej we wspomaganiu? A raczej czarny? Mam pytanie do kolegi mrowczan: kupiłeś tą pompe do 325? Bo akurat tak się składa że ja mam 325 :D jakby do Ciebie nie pasowała i miałbyś ją z pewnego źródła w dobrej cenie to byłbym zainteresowany... jutro dokładnie będę wiedział co z moją pompą...
-
wymiana tylnego mostu
Polecam Ci serwis w miejscowości Macierzysz pod Warszawą. Jedziesz na Poznań trasą i jak zaraz skończy się Warszawa to masz skręt na Babice Stare, skręcasz jedziesz ok 500m po prawej stronie masz pole i przy pierwszej zabudowie skręcasz w prawo i do końca. Napewno znajdziesz. Kontaktuj się z Panem Piotrem i tu masz numer: 721 13 66 Znają się na rzeczy i niewiele sobie liczą. Powodzenia
-
Pompa wspomagania od 325 do 320?
No właśnie coś powiedział ale nie zrozumiałem o co mu chodzi... Że pompa się zaciera albo coś ale nie wiem o co chodziło no i bardzo się spieszyłem do pracy więc tylko krótka gadka i tyle, jutro jak będę odbierał to się wypytam dokładniej ale myślałem że może ktoś mi na forum odpowie :)
-
Pompa wspomagania od 325 do 320?
Nie odpowiem na Twoje pytanie ale mam inne do reszty użytkowników również związane z pompą wspomagania. Miałem nie tak dawno wymieniany olej ATF we wspomaganiu bo był cały czarny, wymieniłem wypłukałem i zalałem świeżym czerwoniutkim ATF-em po ok 2-3 tyś czyli dziś oddawałem autko do mechanika na wymiane tarcz (BREMBO MAX:D) i okazało się przy okazji że ten olej ATF jest znów czarny na co mechnik powiedział że pompa pali ten olej... dlaczego i jak to? Wytłumaczcie o co chodzi :) Dzięki
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
W tej chwili nie mam rozpórki, ale Slawo juz mi ją załatwia (za co bardzo dziękuję :D ) i niedługo będę mógł się podzielić opinią jakie plusy jakie minus :) Ale jestem pełen optymizmu hehe :cool2:
-
czerwona kontrolka od klockow
Było już kilka razy, ale powiem Wam Kontrolka się świeci jak czujnik od klocków zetknie się z tarczą (zużyte klocki) i świeci się kontrolka na desce. Żeby się nie świeciła wystarczy wymienić klocki i czujnik albo zewrzeć te dwa kabelki co idą do klocków i wtedy też się nie będzie świecić :) Komputera ani nic nie trzeba kasowac zgaśnie po kilku chwilach po włączeniu silnika :)
-
Myszkowanie na śliskiej nawierzchni
Hmmmm, domyślam się ze masz źle ustawioną geometrię lub samochód ma 4 ślady po wypadku i zawsze będzie myszkował, współczuje zimy... Jedyne co możesz zrobić to pojechać do fachowca który Ci wszystko wytłumaczy.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
A co myślicie o używanych? Rozpórka chyba się nie zużywa?
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Chętnie :) Tylko czy dało by radę po 1 listopada?? I dobrze jakbym wiedział ile mnie ta impreza wyniesie. A jaka jest różnica między alu czy stalową? Co jest lepsze i dlaczego :) No i chyba wchodziły by w grę na przód i na tył... Właśnie!! A może też chciałbyś sprowadzić autko na zamówienie? Chodziło by o 530d w jasnej skórze.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Przekonaliście mnie :D To odrazu mam jeszcze jedno pytanko: Gdzie kupić? Szukać na e-Bayu czy macie może już jakieś sprawdzone kontakty?
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Może i masz rację :) Ale widać wtedy a raczej słychać jak bardzo pracuje buda, zwłaszcza jak się tylko jedną stroną najeżdza na górkę i własnie jestem ciekaw czy warto zakłądać rozpórkę czy coś da i co warta jest ta z allegro? Link wyżej...
-
A MOŻE BY TAK FORUMOWY CZAT ????
Za!!
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Właśnie ja też sie nad tym tak zastanawiałem czy wydawać te 300 zł na rozpórkę, u mnie jest takie trzeszczenie całej karoseri przy przejeżdzaniu po śpiących policjantach, myślicie że rozpórka by to wyeliminowała?
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
A co myślicie o tej: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=66535075
-
ciągły luz na ukł. kierown. - a zawieszenie nówka!!!
U mnie nie ma regulacji kierownicy, poszukam coś pod deską i może znajdę ten luz :)
-
ciągły luz na ukł. kierown. - a zawieszenie nówka!!!
U mnie jest identycznie :) Był wcześniej luz na maglownicy ale teraz już nie ma, zawieszenie idealne a jednak na tych kamieniach szarpie i jest wrażenie że jest jakiś luz, zastanawiałem się nad tym i być może jest to luz na odcinku między maglownicą a kierownicą, może być delikatny i jak kołami rzuca na kamieniach to tam coś puka...
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Własnie, czy taka rozpórka daje dużo? I czy warto wydawać kasę na taki "bajer"? Jeśli poprawiają się własności trakcyjne to napewno warto, i tu prośba do użytkowników rozpórek żeby się wypowiedzieli czy zauważyli różnice i jakie? :)
-
tapicer szczecin
A ja z Warszawy :) PS. Nie wiecie ile może kosztować naprawa fotela kierowcy? Mam lekko rozdarte a raczej wytarty boczek siedziska i teraz nie wiem co tu zrobić :) Może kupię skórzane jak coś się trafi :)
-
ubywa płynu w zbiorniczku
U mnie jest tak samo strzałka wychylona w prawo o jakieś dwa milimetry, czy to normalne? I jeszcze nigdy (25 tyś) nie zdarzyło się żeby drgnęła poza normalne ustawienie, rano jest ok powoli rośnie i staje te dwa mm za pionem. Co o tym myślicie?
- Coś mi tyka