Skocz do zawartości

maciekszz

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciekszz

  1. maciekszz odpowiedział(a) na GrassPL temat w E36
    Po pierwsze przy hamowaniu ręcznym nie klocki hamują a okładziny wewnętrz bębna i jak ktoś trafnie zauważył, trzeba podciągnąć linke, ewentualnie jeśli długo nie byl uzywany warto zdjąć tarczo-bęben i zajrzeć od środka czy coś sie nie zastało ewentualnie podregulować lub wymienić okładziny.
  2. maciekszz odpowiedział(a) na seagate temat w E36
    Słabe visco lub bardzo brudna chłodnica...
  3. maciekszz odpowiedział(a) na Gerald temat w E36
    Sprawdź poziom płynu, kolor ewentualnie wymień i przepłucz układ, powinno sie poprawić. Również warto sprawdzić naciąg paska. Płyn ATF. Czerowny oczywiście
  4. maciekszz odpowiedział(a) na seagate temat w E36
    Też tak i mam, z tego co wiem to są termostaty 88 stopni i 92 stopnie, jak masz ten chłodniejszy to masz przed kreską a jak ten cieplejszy to masz za kreską :) Tak jest w benzynowych może w dieslu tez tak jest ale nie jestem pewien. Jak nie masz wachań temp i sie nie wychyla dalej to sie nie martw.
  5. adamskwidzyn nie pisz takich głupot bo tylko ludzi w błąd wprowadzasz!! Wszystko co napisałeś jest nie prawdą!! Najpierw poczytaj i dowiedz się czegoś na 100% a nie wypisujesz głupoty!! I czytaj ze zrozumieniem, a co do głównego meritum postu, to mogą być właśnie popychacze lekko stukające, wynika to ze starego oleju najprawdopodobniej więc wymień go na syntetyczny olej taki jak zaleca producent.
  6. maciekszz odpowiedział(a) na msk_m temat w E36
    Może miała dzwona w tył i jest krótsza? :D
  7. maciekszz odpowiedział(a) na seagate temat w E36
    Masz zaznaczone na górze zbiornika gdzie jest poziom, jest to dokładnie na tej różnicy kolorów że tak sie wyraże :) i ten poziom należy sprawdzać tylko na zimnym silniku. a to ze nie dochodzi Ci temp do środka to tak jak pisał Kai masz najprowdopodobniej uszkodzony termostat i płyn cały czas się chłodzi :)
  8. maciekszz odpowiedział(a) na seagate temat w E36
    A jaki bezpiecznik montujesz? Może za mały?
  9. maciekszz odpowiedział(a) na macies temat w E36
    Hehe powodzenia życzę :)
  10. maciekszz odpowiedział(a) na macies temat w E36
    To prawda że kończy sie gwint, ale bierzesz dwie nakrętki, wkładasz na gwint oczywiście większe nie nakrecasz tylko je zakładasz i działają jak tulejka i wtedy nakręcasz motylka i jest cacy, wykładzina trzyma sie na oponie i na tym plastiku :) Ja tak mam od 2 lat i wszystko jest ok a schowek pierwsza klasa :)
  11. Poszukaj na forum po hasłem board computer, komputer pokładowy itp. Jest info jak zmienić język i wtedy moze z angielskiego się dowiesz co to :)
  12. Po co wymieniać coś co jest dobre jeśli nie masz problemów z samochodem i zawieszeniem, coś się dzieje nie tak to lokalizujesz usterke i naprawiasz. Napisz co jest nie tak?
  13. Moim zdaniem opornik bedzie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem :)
  14. maciekszz odpowiedział(a) na mates26 temat w E36
    To sobie odpowiedziałeś :) Krótkie odcinki i co tydzień. A co do kamienia to trzeba się zorientować w jakim stanie jest cały układ chłodniczy i wtedy dopiero podjąć decyzje co do czyszczenia.
  15. Myślę że super sprawa, wkońcu wszystko byłoby w jednym miejscu. Jak masz możliwość to zakładaj, napewno wszystkim się przyda :)
  16. maciekszz odpowiedział(a) na mates26 temat w E36
    Pompa wody?? Luźny pasek albo w kamieniu układ chłodzący bo ktyos jezdzil z wodą i teraz kanaliki sie przytykają...
  17. maciekszz odpowiedział(a) na niksta temat w E36
    "Aby sprawdzić akumulator miernikiem najlepiej to zrobić pod obciążeniem. Podczas kręcenia rozrusznikiem napięcie nie moze spaść poniżej 10V przy temp elektrolitu 20 stopni Celsjusza" - z książki sam naprawiam samochód bmw seri 3. Napięcie standardowo powinno wynosić od 13.5 do 14.5V w całym zakresie prędkości obrotowej silnika.
  18. maciekszz odpowiedział(a) na niksta temat w E36
    Kiedyś na stacji kupowałem żarówke i dali mi przez pomyłke zarówke 24V świecić świeciła tylko tak na bardzo żółto i ledwo co. Sprawdź to.
  19. A nie przypadkiem po właczeniu podgrzewania tylnej szyby?? Wtedy się załączają bo nie byloby sensu aby cały czas grzaly np w lato...
  20. Felgi bardzo średnie, a to są 16, przyjrzyj sie na zdjęciu po powiększeniu widać rozmiar :)
  21. Najlepsza rada to poszukaj pod haslem stozek i stożek w wyszukiwarce :) Bedzie mnóstwo rad, argumentów "za" i "przeciw" których napewno będzie więcej :)
  22. Ksenon w światłach długich świeci po włączeniu świateł mijania ale jest ukryty za przesłoną i dlatego go nie widać. W momencie gdy chcesz mrugnąć lub właczyć światła długie to przesłona bardzo szybko odsłania światła i w ten sposób wyeliminowano tą ni dogodność z rozgrzewaniem się żarówki.
  23. To juz 3 temat, zapytaj ponownie ale w jednym z tamtych tematów a nie zaśmiecasz forum. Kowal przecież Ci odpisał i jest wszystko jasne, przeczytaj trzy razy dokładnie.
  24. Sam sobie odpowiadasz. Byłeś na komputerze i wymieniłeś czujnik wałka, a komputer jeszcze pokazywał błąd przepływomierza, podłącz np inny sprawny i zobacz co się będzie działo. A tu jak ktoś bedzie znał odpowiedź to zawsze odpowie.
  25. To może dopiszesz kolego KOWAL jak to dokładnie zrobić :) Będzie wszystko w jednym miejscu :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.