Treść opublikowana przez maciekszz
-
N20 vs B48
Miasto? Trasa? % ile czego?
-
N20 vs B48
Teraz wszystkie silniki mają łańcuch z tyłu, u siebie to przerabiałem i nie jest to problematyczne. Interesuje mnie to spalanie, bo 28i N20 był paliwożerny, czy B48 trochę mniej?
-
N20 vs B48
Może nowe informacje o B48, jak się Wam spisuje, podałby ktoś spalanie z różnych prędkości, 90, 120, 140 160 km/h?
-
Silnik B47 opinie
Pe.te czy przypadkiem nie miałeś jakiejś aktualizacji softu?
-
Niestabilny układ kierowniczy
Dostałeś wydruk z geometrii? Pytanie czy przy takim podejściu napewno dobrze ustawili cała geometrie a nie tylko zmienili zbieżność żebyś miał wrażenie że nie skręca. Prawdziwa przyczyna mogła zostać.
-
F30, m pakiet a tarcze hamulcowe
Rozkoduj VIn, np tutaj http://bimmer.work/ Powinno być w specyfikacji.
-
Nowa seria 5 G30
Czy ktoś się orientuje w temacie Performance Power Kit do 20d? Będzie taka opcja?
-
Producent amortyzatorow w F30
Fakrosno to chyba produkuje siłowniki do klap ale napewno nie amortyzatory itp.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
F31 napewno będzie zwinniejsze i będzie bardziej charakterystyką jazdy przypominać prawdziwą beemkę. Przy F34 jest dużo głosów w kwestii gumowego układu kierowniczego - oczywiście jak na BMW.
-
Producent amortyzatorow w F30
Chyba będzie ciężko kupić to samo co jest robione ze znaczkiem. Polecam Bilsteina B4 jeśli lubisz komfort a jeśli chcesz poprawić właściwości jezdne to B6, jednak delikatnie kosztem komfortu. Krosno polskie jak polskie, chińskie raczej ;) Bwi Group
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
To spalanie dotyczyło zastępczego X3? przynajmniej tak zrozumiałem.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Szczerze to wolałbym koniec produkcji e9x niż początek f3x. Dopracowana i dopieszczona konstrukcja.
-
F31 2,0d dziwne stukanie na zimnym silniku
Wtrysk ok 1200 /szt. Spróbuj dodatku bmw, powinno pomóc. http://allegro.pl/dodatek-do-paliwa-diesel-additiv-bmw-83192296922-i5274308228.html
-
F31 2,0d dziwne stukanie na zimnym silniku
Stukają najprawdopodobniej wtryski, skoro ustało po rozgrzaniu. Należy użyć preparatu do czyszczenia wtrysków lub wymiana wtryskiwaczy. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=103&t=257717
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Dopytałem w EBC Polska i jednak potwierdzają info od topbrakes. czy klocki yellowstuff nadal występują w dwoch odmianach materialowych? Cytat z EBC polska: "jeszcze zdarzają się pojedyncze przypadki ale to rzadkość. Proszę podać jaki to samochód to napiszę do UK czy mają w obu mieszankach czy sprzedają do niego już tylko w jednej. Jeśli jest to popularny samochód to na 99% będzie to jedna mieszanka. e91 320d 2010r. DP41512R to popularny klocek, występuje już tylko w jednej mieszance."
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Skąd masz taką informację, że jest też coś takiego jak neutral? Pewny jesteś tego? Wskaż źródło.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Z informacji z Topbrakes jest już nowa mieszanka w klockach Yellowstuff i nie ma podziału na DM 1793 czy DM 1846.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Rivasi, gdzie kupowałeś, polecasz jakiś sklep? maciek49912 po 20 tyś to już nikt nie przyjmie od Ciebie reklamacji ;) śmietnik albo toczenie na aucie, zależy jaka grubość.
-
Grubość tarcz hamulcowych
Dadzą radę spokojnie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
W porównaniu do oryginału jest wyraźna różnica? Pod jakim względem? Zawsze jeździłem na OEM tarczach i klockach z krótką przygodą ate ceramic - wyrzuciłem je szybko. Niedługo kończą się tarcze z klockami i coś chciałem włożyć ciekawszego, ale trochę się obawiam że mnie zawiodą. Dzięki za wszelkie porady.
-
BMW E91 320D 184km 2010- Ciężka praca kierownicy.
Jeśli musisz pomóc kierownicy wrócić,wyjeżdżając z zakrętu to może być problem z geometrią. Na lodzie jak zatrzymuje auto że skręcona kierownica to sama się kręci. Jak masz opcje servotronic to kierownica będzie się usztywniac wraz ze wzrostem prędkości ale to akurat jest super opcja.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Jakie tarcze polecicie do tych yellow stuff? Ultimax? Ewentualnie co innego? Lepsze hamowanie i większe wyczucie hamulca na tym mi zależy i jednocześnie żeby nie były głośne.w necie można znaleźć opinie że dość szybko krzywą się, czy to może odosobnione przypadki?
-
F10 525xd N47 drżenie i basowy dźwięk
Być może to uszkodzony łącznik elastyczny wydechu. Miałem identyczne objawy.
-
Auto sprzedane
Jednak X6 ma być a nie G30? :)
-
G30 - 530 XD vs 540 XI
Jeśli dużo tras i spore przebiegi to diesel, jeśli jednak nie za wiele km rocznie to benzyna. Chociaż ciekawi mnie spalanie w trasie w takiej 540i, jeśli byłoby zbliżone do tego co podają w danych technicznych to benzyna wygrywa ;) Pomyśl jeszcze o wersji RWD, będzie jeszcze mniej palić i może to być dodatkowy argument dla benzyny.