Witam Pisze z pytaniem gdyż zaobserwowałem dziwne stukanie w silniku. Sytuacja ma miejsce po odpaleniu samochodu gdy jest całkowicie zimny Stukanie zaczyna się od ok 1,5tys obrotów i czym większe obroty tym szybsze stukanie. Nie słychać tego na biegu jałowym nawet po dodaniu gazu. Tylko podczas jazdy. Czym cieplejszy silnik tym stukanie mniej zauważalne. Stukot wydobywa się z okolicy silnika. Przynajmniej tak się wydaje z fotela kierowcy. Auto z 2012 roku przebieg 170tys. Z góry dziękuje za pomoc.