Treść opublikowana przez robertoz
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Przez teamviewera mozna w 20 min ogranac
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Ediabase konfigurator masz w folderze Ediabase na dysku C (o ile zainstalowałes inpe)
-
BMW Rheingold
Jesli dla siebie to np wersje 3.55 do ktorej jest calkiem spore spolszczenie. Na tablecie instalowalem iste ale mial normalne usb i to bylo na win 7 i 8. Na windows 10 i tablecie z micro usb przez kabelek usb_otg to cienko to widze.
-
INPA po POLSKU
Interfejs KKL do Bmw musi byc na układzie ftdi, inaczej nie ma mowy o czarnych kropkach w inpie i łaczeniu z wszystkimi sterownikami. Kable na ch340 to kable do grupy vag kupione w chinach za 2 dolce i nieudolnie przerobione pod Bmw.Mialem juz kiedys interfejs od tego sprzedawcy - porażka..
-
Jaki Interfejs/Skaner/Tester Polecacie Kupić
Dobry interfejs KKL za ok 100 zl (odpowiednio zaprogramowany) współpracuje z Inpa i Ista (do konca 2006 r) Vag com i polski vag ( do 2004r. ) ddt2000 (renault) do ok 2004 r. Vag, Peugeot , Citroen oraz Renault po 2004r. to juz duzo droższe interfejsy (Lexia, Clip, vcds)
-
problem inpa i e53
Jesli com jest ustawiony prawidlowo(taki sam w obd.ini i menedrzer urządzen) bedą kropki na czarno bez względu na to czy są zwarte czy nie. Jak masz kabelek przezroczysty d-can to piny pewnie sa nie połaczone ale jak typowy kkl do Bmw to powinny byc zwarte.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
do konfiguracji menu Inpy jest swietny programik, niektórzy znają , niektórzy nie:) http://chomikuj.pl/mire13/Motoryzacja/BMW/Diagnostyka/kes_INPA.exe
-
INPA nie laczy sie z autem, pomocy
ustaw interfejs w menedżerze urządzen na takim porcie jaki ustawiles podczas instalacji standard tools.opóżnienie na 1.
-
problem inpa i e53
pewnie diagnozujesz kablem który nie ma zwartych pinów 7 i 8?
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Instalowałęm inpe setki razy na wszystkich systemach, zarówno 32 jak i 64 bit. Począwszy od xp, przez viste itd az do windows 10 64 bit.i prawda jest taka ze własnie 10 ka jest to jedyny system na którym pojawiają sie problemy dotyczące diagnostyki zrówno w inpa jak i w ista. Niby wszystko chodzi, można odczytac błędy ale po włączeniu np live data wali błedami.w ista znowu za pierwszym odpaleniem jest ok a przy następnym pokazuje połowe sterowników...Juz na windows 8 np. tego problemu nie ma.A za idealny system do inpy nadal uwazam 7 ke 32 bity bo mozna miec współdziałające programy np do grypy vag.
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Dzialac powinien na kazdym com ie.Jak napisal kolega din76, na innym nie bedzie wykrywania zaplonu ale diagnostyka powinna smigac.
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
interfejs ustawiles w menedrzeże urządzen?
-
Pomoc w instalacji INPY Wroclaw i okolice
Jesli takie cos Ci odpowiada możesz mi wysłać laptopa, w 24 h bedziesz mial 2 wersje inpy, iste D i ncs experta i winkfp. pw
-
Dcan czy k-line?
Takim sprzetem to mozesz sie jedynie pobawic a nie diagnozowac auto. Kup interfejs d-can , zainstaluj na lapku inpę opartą na standard tools 2.12 i istę d. I masz porządny sprzęt na poziomie serwisu.
-
INPA
Posiadam interfejsy współpracujące z Inpą i Istą. Co ważne sam je programuje i kazdy sprawdzam pod autem .Info na pw.
-
Jaki Interfejs/Skaner/Tester Polecacie Kupić
D-canem bez przełacznika nie zrobisz starszych aut typu e39 bo tam muszą byc zwarte piny 7 i 8.A jak polutujesz w nim piny to nie bedzie chodził w autach z ethernetem.Po to jest przełącznik zeby zmieniać te piny.Choć powiem szczerze ze jakość tych przełączników montowanych na klej na gorąco jest tragiczna...kilka ruchów na mrozie i odpadają. Albo wstawic swój porządny albo miec w zestawie 2 kable,jeden z polutowanymi pinami i jeden bez.
-
Proszę o pomoc w instalacji INPA (Błąd IFH)
podłączyc pod auto i sprawdzic czy działa ;) a tak na powaznie..odpalic obd setup, ma byc wszędzie ok.Zazwyczaj na xp nie ma warningów.Od windows 7 w góre juz są i trzeba wyedytowac odpowiedni wpis w rejestrze. druga sprawa, po podłączeniu do auta i włączeniu zapłonu kropki w inpa mają byc czarne.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Postaraj sie o wersję bezinstalacyjną opartą na ediabase 7.3.0 Instalujesz Standard Tools 2.12. i wypakowujesz archiwum.Wszystko.. Działą na kazdym windows 32/64 bit . do tego jest Ncs Expert z gotowym profilem do kodowania.
-
Jaki Interfejs/Skaner/Tester Polecacie Kupić
Jak masz e60 to uniwersalny tester do niczego Ci sie nie przyda. Jak juz "biegasz" po olx to wpisz w wyszukiwarke : bmw interfejs diagnostyczny znajdziesz troche przydatniejszy sprzet
-
INPA
Polecam wersje bezinstalacyjną .Wypakowujesz i masz :) pisz dzwon
-
INPA
pisz dzwon
-
Jaki interfejs do INPY kupić ?
nie bede dawał linków wpisz w Olx, Bmw interfejs inpa, tam znajdziesz to co Cie interesuje przynajmniej u kilku sprzedawców.
-
Jaki Interfejs/Skaner/Tester Polecacie Kupić
d-can z przełącznikiem plus przejsciówka 20 pin i masz ogarniete wszystkie Bmw serii E od 1996 dorzuć do tego Enet i masz do serii F jak chcesz robić starsze Bmki ponizej 1996 to Ads łaczny koszt wszystkich 3 fejsów kolo 4 stów
-
Oprogramowanie INPA i inne
spolszczone jest tylko menu, zeby znalezc spolszczoną inpe trzeba troche pogrzebac w czeluściach netu :D
-
Czy to jest możliwe z tą INPĄ?
Zainstaluj inpe opartą na standard tools 2.12 (ediabase 7.3.0) masz system 64 bitowy wiec z tą sie juz nie męcz :)