Treść opublikowana przez bieniu3000
-
M3 ; M-Technik ; M-Power
Tak właśnie.
-
BMW 332?!
A co oprócz zderzaków nie pasuje że Twoim zdaniem to nie-emka? Wnętrze, układ hamulcowy, układ napędowy i wydech to M3. Zderzaki może zmienione ze względu na wypadek/stłuczki, a może to ja czegos nie widzę jeszcze :roll: masz rację - nie zwróciłem uwagi na listwy i progi - mam słaby monitor - tak, czy inaczej, jeśli to emka po przejściach, to też drogo ... inna sprawa, że ktoś mógł mu te zderzaki "sobie pożyczyć" więc oczywiście jak ktoś jest zainteresowany, to musi sobie obejrzeć przyznaję, że założyłem, że to swap, bo spotkałem się już z "332i" :) Nadkola z kierunkowskazem mu raczej nikt "sobie nie pożyczył". A co do swapa to faktycznie naprawde w 100% wszystko było wymienione, tak aby technicznie było to M3 czy tylko silnik zmienil?
-
Spalanie mnie dołuje...
Nie kasuj codzinnie i nie tankuj bo nie sprawdzisz dokladnie. Czasem mi sie swieci kontrolka, postawie troche krzywo samochod i gasnie, albo odwrotnie. Zatankuj wiecej, najlepiej do pelna i wtedy zmierz to bedziesz wiedzial dokladnie. Ja tak zrobilem. A przyczyny dopiero wtedy mozesz szukac jak Ci w takim tescie wyjdzie 12 litrow.
-
BMW 332?!
Niezła spostrzegawczość :cool2: Mi sie wydaje, że to zwykła M3 tylko po niezłych przejsciach. Klejona tanim kosztem. A koleś ją ceni na 40 000 :duh: Swap to raczej nie jest bo za drogo by to wyszlo. A jesli robił swapa to ciekawe co wymienil poza fotelami, hamulcami i silnikiem. Bo takim "pół-m3" po swapie to bym raczej nie chial jezdzic.
-
PIERWSZE BMW
I nalej rzepaku z biedronki :twisted2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Uwaga uwaga panie i panowie E36 332 przed wami: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2522732 i w dodatku z m-pakietem!!!! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
BMW 332?!
Hehe tak myślalem, chyba trzeba to przenieść do działu ze śmiesznymi opisami :mrgreen:
-
BMW 332?!
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2522732 Co to jest? Było takie coś wogole czy to jakaś samoróbka?
-
dokladka zderzaka przod m3
Pomaluj matem, bo inaczej bedzie strasznie plastikowo wygladac. Miałem okazje widziec na wlasne oczy. Jak pomalujesz matem to bedzie wygladalo jak oryginał. :cool2:
-
dokladka zderzaka przod m3
A zapomniałem jeszcze zapytać. Mierzyłeś te dokładki jak leżą na samochodzie?
-
brak revlimitera (odcięcia) w M40?
No to sie nie dogadalismy :D Bo ja mam sekwencje. Co nie zmienia faktu że pierwszy raz słysze żeby ktos przekrecil silnik na gazie.
-
2 strumienice w układzie i wydech sportowy co dają
A na co sie komuś przydaja takie katalizatory rozsypane, że takie ceny oferują? :doh:
-
M3 ; M-Technik ; M-Power
wr75010 zapomniałeś o zawieszeniu. Utwardzone -20mm :twisted2:
-
brak revlimitera (odcięcia) w M40?
Jak to nie ma, sam wpisywałem na kompie podczas kalibrowania na jakich ma mi odcinac i wtedy tez odcina. Sterownik STAG 300. Wiec bardzo popularny w polsce. Ktoś mógł sobie wpisac 9000 obr i oooo.
-
2 strumienice w układzie i wydech sportowy co dają
To co wreszcie radzicie? Podróbe za 150 zł?
-
dokladka zderzaka przod m3
Tylko przy kupnie progów zwróc uwage czy maja otwory na podnośnik :)
-
2 strumienice w układzie i wydech sportowy co dają
Przed chwila był u mnie znajomy-mechanik i mowil, że są jednak strumienice w kształcie prawie jak oryginalne katalizatory. Mowił też że są jakies katy-podróby po 150 zł i że auto jednak lepiej na nich chodzi jak na strumienicy albo rurce.
-
Jakie świece do 1,6
Chociaż raz wszyscy są jednogłośni :cool2:
-
2 strumienice w układzie i wydech sportowy co dają
A no fakt. Moge tez wywalic wnetrzności, ale taniej mnie wyjdzie jak kupie strumienice za 50 zł, a kat sprzedam na skup z tego co sie orientuje za jakieś 150 zł wiec 100 zł zostaje w kieszeni :dance:
-
2 strumienice w układzie i wydech sportowy co dają
Hehe, wstawie strumienice zamiast rury, wiem ze nie bedzie roznicy miedzy zwykla rura a strumienica, tylko 50 zł mniej w kieszeni, ale bedzie w obudowie kata i nikt sie nie bedzie sapal na przyszlosc ze kata nie mam :mrgreen:
-
Dolot powietrza
Za wkładke 150, za dolot około 300. pozdro
-
Jakie świece do 1,6
Tez polecam NGK
-
Felgi - gdzie ich szukać?
Nie nie, o tym zeby lipe omijac szerokim lukiem to wiem :cool2: Myślalem np o motorsportach oryginalnych. Jednak dzieki za podpowiedz. :)
-
Dolot powietrza
Nie no to tak w przenosni było tylko :cool2: Jakbys mial jedno kolo troche przyklapciałe to jak go dopompujesz to Ci tyle da co załozenie filtra stozkowego :mrgreen:
-
Czy wychodziły 318is w sedanie???
Ja troche nie na temat, ale widzieliscie kiedys model 318g ? :8)