Treść opublikowana przez bieniu3000
-
zakupauta i założenie klimy
Z tego co ja sie orientuje założenie klimy to koszt 3000-3500 zł. Wiadomo, zależy do jakiego auta. pozdro
-
Odłączanie pompki paliwa przy LPG
A jaka masz instalacje? Jesli II gen to na gazie odpalasz? Ja mam sekwencje i mi sie paliwo dosc szybko podziewa. Idzie dużo na rozruch i tą chwile zanim sie silnik zagrzeje i na gaz przelaczy. Szczegolnie duzo idzie w zimie. A co do odciecia pompki to gdzies na tym forum pisał ktoś kiedys ze pompka musi chodzic, bo przeplywajace paliwo chlodzi wtryski. :doh: ale z drugiej strony myślac to rzeciez na gazie wtryski nie chodza. Z reszta nie chce Cie wprowadzać w bląd, bo sam dokladnie nie wiem jak to jest.
-
czy ktoś z was widzi może czasem
Napewno sie lepiej jeżdzi nowa 3, ale jeśli chodzi o wygląd to ehhh..... szkoda gadać. Coupe mi sie tylko nowe podoba, ale sedan... :mad2:
-
Zawiecha przednia stuka, coupe [ foto]
Hehe ja darłem całe zawieszenie niestety z przodu :twisted2: musiałem z reszta, bo i tak byłem praktycznie pewien, że łożyska do wymiany.
-
stan licznika pyt.
Hehe ja tak samo sie nabrałem przy kupnie mojej beemki jak sie jeszcze nie orientowałem jak to jest z tymi zegarami :mrgreen: Robie test w jednej, patrze 312 tys o ile dobrze pamietam, robie w drugiej, patrze - to samo. W trzeciej tez wiec sobie dalem spokoj
-
Odłączanie pompki paliwa przy LPG
A po co chcesz ją odłączać? Nie jeździj z pustym bakiem to i pompka Ci sie nie spali.
-
Zawiecha przednia stuka, coupe [ foto]
Tak, jest poduszka w przednim zawieszeniu. U mnie kierownica nie wracała na środek i jak się okazało łożyska macpersona zapieczone i te wlasnie poduszki były też do wymiany, a własciwie to co po nich zostalo.
-
Felgi 9 cali
dzieki za linka, zaraz zczaje. U mnie seria to 205/60/15 i takie też mam. Felgi ATS 7,5J. Na tych kołach musze powiedziec że nawet sie toczy. Ale nie bede zakładał 235 jak to niektórzy robia a silnik maja 1.6 :duh: Szukałem jakichs felg fajnych ale nic nie ma o szerokości 7, 7,5, aż wreszcie natrafiłem na borbety przod 7,5 cala et35 (opony chciałem 195 załozyc) a na tył mają 9 cali et30 (chciałem naciągnac mniej wiecej 215). Z wyglądem by mogło być, tylko nie chce robic dziadostwa, żeby mi potem obcierało na naszych wspaniałych równych drogach. :mad2:
-
Felgi 9 cali
Wiem dlatego myśle o jakichś 215 np na tył, tylko jak pisałem, żeby nie był to profil np 30, bo i takie wynalazki widzialem jak koła komuś sie nie chciały zmieścic :duh: To też pytam jakie mam możliwości (o ile wogole jakies mam :doh: )
-
Felgi 9 cali
Witam. Szybkie pytanie. Chce kupić felgi 9Jx16 et 30 na tył. Mam zawieszenie M-technic. Od wewnetrznej strony mam gdzies o 1 cm zmniejszone ranty. Czy jest możliwe żeby nie obcierało? Jesli tak, to jakiej szerokości mam założyć opone? Wykluczam wynalazki typu 215/30/16. Chce, aby koło miało prawidłową średnice.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ten tylny zderzak/dokładka to chyba raczej pochodzi z wieś-pakietu. :duh:
-
Za mocne tylne hamulce???
:search: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=45827&highlight=odciecie+hamulcow
-
spostrzeżenia po obowiązkowym przeglądzie
Bardzo prawdopodobne, że przyczyną mogą być swiece/kable WN, a jak u Ciebie wygląda sprawa katalizatora?
-
Ktore zawieszenie wybrac?
Jest do sprzedania kpl nowe zawieszenie APEX -40mm za 1100 zł / w sklepie 1999 zł - pasuje?? sorry szukam czegos tanszego To za ile Ty chcesz kupić zawieszenie? za 200zł?
-
Jazda zimą.
Ja też obcieram spodem albo spycham zderzakiem śnieg jak jest słabo odśnieżone albo jak są bruzdy. Śnieg to jeszcze nic, gorzej jak są koleiny a na środku lód. Nie ma jednak tragedii, da sie jeździc tylko trzeba sie przyzwyczaic. :cool2:
-
amortyzatory BILSTEIN B4 BNE-2753
Napisz jaki masz rocznik i jakie sprężyny - sportowe czy seria, to napisze CI dokładnie jakie i dam namiary na goscia który ma tanio amortki bilstein.
-
1999 323i auto
A kup sobie nawet i 10-cio litrowy silnik jak masz sie przez to poczuc lepszy i bardziej dowartościowany niż zwykli użytkownicy 1.6. A to ile mam wiedzy na temat BMW to chyba wywróżyłeś z kart, bo żadne racjonalne wytłumaczenie tego zjawiska mi do głowy nie przychodzi. Nazywasz mnie kozakiem który sie udziela a nie ma pojecia o BMW. W przeciwieństwie do Ciebie sie udzielam i staram sie pomóc. Ty masz 3 posty na koncie i pytasz tylko wtedy gdy sam masz potrzebe. Jakby wszyscy byli tak "pomocni" jak Ty, to to forum by raczej nie istniało. Nie rozumiem też po co zapychasz forum takimi pytaniami, skoro można odpowiadac tylko po twojej myśli, w innym przypadku czlowiek od razu zostaje "zjechany". A kup sobie tą beemke, tylko żebyś potem nie żałował. Kłaniam Ci sie nisko, aż po samą ziemie jaśnie panie, w końcu mam tylko 1.6 :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
1999 323i auto
Krótko mówiąc szrot. Tu cos popsute, tam do poprawki. Przecież nie tylko to musi być uszkodzone co widać. Zawsze tak jest, że jak kupisz lipton, to potem i tak musisz dołożyć, a auto dodatkowo bedzie stało polowe czasu w warsztacie. Koleś poprostu niedbał i tyle. Ja bym odpuscił.
-
sprężyny H&R i seryjne amory
Też jestem takiego zdania jak Varrol. Niby zakładaja ludzie seryjne do krótkich spreżyn, ale z tego co sie orientuje to już do M-technica (-20 mm) idą krótsze amory, jeśli jest zrobione tak jak zaleca producent. A co dopiero mówić o -40 mm... (wiem wiem, nie zaczyna sie zdania od "A" :roll2: )
-
KTO MA POTWORA...
A może takie cos byś chciał: http://www.youtube.com/watch?v=exd86I1GfCM :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:mrgreen: może ma silnik 1.0 z fiata uno.
-
Problem
:search: było o tym setki razy.
-
sprezyny szybkie pytanie
Założyć da rade, tylko nie badz potem zdziwiony jak przód bedzie wyższy niż w terenowym aucie...
-
Doradźcie które głośniki...
:duh: Może lepiej zmień tłumik zamiast głośników? Ale wracając do tematu. Jedne i drugie bedą grać w porządku, ja bym jednak obstawał za sony. A co seria nie daje rady? Ja mam w e36 serie (Nokia) dołożyłem inne radio, sub i "pizdaki" i w srodku jest tak głośno, że wytrzymać sie nie da.
-
Pytanie do wszystkich właścicieli 325
Własnie też myśle nad zmiana tak jak BaX i chce przynajmniej mniej wiecej oszacowac czy mnie koszta nie przerosna :oops: Poprostu licze siły na zamiary, żeby sie potem nie przeliczyc.