Skocz do zawartości

bieniu3000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bieniu3000

  1. oooo pibulas, cos czuje, że Cie zjedzie zaraz grono antygaziarzy :mrgreen:
  2. bieniu3000 odpowiedział(a) na E_l_i_o_t temat w E46
    Taaa jakby M3 cabrio z 2004 kosztowalo 7800 E to juz pewnie by u mnie w garażu dawno stało :mrgreen:
  3. bieniu3000 odpowiedział(a) na andrzej19 temat w E36
    A moja 316 leci 287 km/h, licznik sie przekreca 2 razy i jeszcze może wiecej :duh: Nie no takie rozmowy sa bez sensu. Trzeba by stanac identycznych warunkach z GPS-ami i by bylo wiadomo.
  4. bieniu3000 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    Wymienili mi na okresowym przeglądzie filtr od LPG (sekwencja). Teraz jadac w cieply dzien równo 80km/h ekonomizer pokazuje mi jakies 4,5 litra! :jawdrop: możliwe to jest wogole??? model 316 m43, wymienione niedawno kable, swiece, filtry lpg i powietrza, silnik w dobrym stanie.
  5. hehe no M6 omege wezmie napewno :cool2:
  6. bieniu3000 odpowiedział(a) na promi temat w E46
    Jeśli nie występuje w stanie wolnym to w porządku, bo w związku ma inne właściwości, ale czy producent zapewnia to że związki siarki sie nie rozkładają to nie wiadomo. Tym bardziej, że czysta siarka silnikowi nie pokrytemu nikasilem raczej nie szkodzi.
  7. Ja mam 316i coupe i w orygianle mam uchylane z tyłu elektrycznie :8) Każdy kto ogląda to sie nadziwić nie może skad to mam. Moge Ci krótki filmik nagrać jak to mniej wiecej działa i wygląda. A myśle, że na szrocie albo allegro znalazłbyś caly zestaw za nie aż tak wygórowaną cenę. :cool2:
  8. bieniu3000 odpowiedział(a) na promi temat w E46
    Nie mam doświadczenia, ani z tym olejem, ani z silnikiem, ale ja osobiście bym go nie nalał do M52. Przecież nie ma różnicy czy siarka pochodzi z paliwa, czy z oleju. A skoro wiadomo, że ta z paliwa niszczy powłoke, to ta z oleju zapewne też.
  9. Pewnie, że wina gazownika. Coś popierniczył i tyle. Nic nie ma strzelac, a jak cos Ci nie dziala to ma zrobic, bo od tego jest gwarancja. Jak mnie takie typy denerwuja :duh: Jak sie bedzie dalej wykrecal to go rzecznikiem praw konsumenta postrasz. Ja mam sekwencje zrobilem na niej 20 000 km i zadnych wystrzalow ani problemow. Zaraz sie zapewne odezwie ktos z tekstem "beemka nie lubi gazu" :mad2: A co do wyciagniecia instalki to przeciez dziery mozna pozaślepiac. pozdrawiam :)
  10. LPG

    bieniu3000 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    Nie bedziemy po tobie jechac. Powiem tylko ze znam mase ludzi jezdzacych na LPG i jeszcze nie slyszalem zeby komus z tego padl silnik. Jesli juz ktos silnik zajezdzil, to byl to taki kierowca ktory by go zajezdzil nawet na benzynie...
  11. bieniu3000 odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    czekamy z niecierpliwoscia :8)
  12. LPG

    bieniu3000 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    Spoko nie oburzam sie, luzik :cool2: No wiec, nie cos strzeliło tylko kichneło w dolot i zrobiło z niego puzzle trójwymiarowe. To akurat jest glupota ludzka bo mogli zalozyc III gen, a nie oszczedzac, a jak juz ktos ma II gen to moze przynajmniej nie oszczedzac na ubogiej mieszance to i kichac nie bedzie. Wtryski to Ci i na benzynie siadaja jak lejesz syfiaste paliwo. Z gazem jest to samo. Ludzie leja gaz z byle jakiej stacji za 1,71 zamiast pojechac na shella i zalac za 1,75. A to, że sie leje do silnika gaz zamiast benzyny to akurat nie ma nic do rzeczy. A co do kosztów utrzymania BMW to troche niezrozumialem. Po co mam jezdzic na benzynie skoro moge jezdzic o polowe taniej na gazie? To tak jakbym Ciebie zapytal czy wolisz jezdzic Tico na benzynie czy np 318is-em na gazie, no bo koszt paliwa przeciez taki sam wyjdzie. :dance:
  13. LPG

    bieniu3000 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    No i kolejny temat na temat "beemka nie lubi gazu" :mad2: Nie chcesz to nie zakladaj, tylko poprzyj to przynajmniej jakims sensownym argumentem. "Nie bo nie" to zaden argument. Kazdy by wolal jezdzic na benzynie, a ze polskie realia sa takie a nie inne to po co przeplacac.
  14. Musze przyznać ze bardzo ladny samochodzik i cene tez ma niezla :cool2: szkoda ze mnie nie stac na taki :cry2:
  15. No pewnie że może być tego wina. Zapal samochod poruszaj kablami i bedzie widac, ale skoro piszesz ze jak poruszasz i odpala to napewno Ci kable nie lacza.
  16. A może kolega napisze jakieś sensowne uzasadnienie?
  17. :duh: no comment... A tak zbierając do kupy wszystkie wypowiedzi. Nie zakładaj zwykłego gazu tylko sekwencje - z biegiem czasu i tak oszczedzisz na portfelu i nerwach. Mniej Ci spali na sekwencji, nie ma odczuwalnego spadku mocy, nie kicha, nie musisz po mechanikach jezdzic, dłuzej można jezdzić na jednych świecach. Lej dobry gaz, regularnie jezdzij na regulacje gazu, wymieniaj filterki, nie czekaj aż sie coś popsuje i wszystko bedzie ok, na wieksze koszty spowodowane użytkowaniem gazu raczej nie licz :cool2:
  18. Ja obstawiam, że to świece lub kable. Świece to wiadomo, a kable to mogą mieć przebicie np jak jest wilgotno, wtedy Ci szarpie, jak masz sucho to Ci bedzie szedl jak burza. W poprzednim tak samo miałem. Sprawdz jeszcze szczelność dolotu.
  19. Ewelina nie kupuj tego. :search: było już sporo o tym, wystarczy poszukać.
  20. Może i jest fajne w srodku i nowoczesne, ale tak jak powiedział bicker e46 było sporo ladniejsze. Moze poprostu trzeba troche zaczekać az sie spodoba. Co innego nowe "3" coupe. To akurat mi sie podoba :8)
  21. bieniu3000 odpowiedział(a) na vitzeq temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Chlopie weź daj spokój z rezystorem. To jest zwykły oporniczek wylutowany z ruskiego telewiora, albo kupiony w sklepie (2 gr kosztuje) Zwiększa Ci opór na termostacie. W efekcie masz taki "but" jakbyś jechał na zimnym silniku. Pali zapewne wiadro, a efekt znikomy.
  22. bieniu3000 odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    Gdzie go dostałeś za 200 zł? Sam bym chetnie kupil, ale wszedzie sa po 500-600 zł :duh:
  23. bieniu3000 odpowiedział(a) na jaca 318i temat w E36
    ehh ta Polska... :duh: U nas to można krecić i bajerować i być bezkarnym...
  24. bieniu3000 odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    No właśnie o to chodzi. Każdy by wolał oryginał, ale fundusze nie zawsze pozwalają.
  25. bieniu3000 odpowiedział(a) na kam temat w E36
    Witam sprowadzalem swoja z niemiec rok temu i zakladalem gaz. Gaz III gen. ze sterownikiem STAG-300 kosztowal 2500zł. Co do szukania w niemczech to szukaj tu: www.mobile.de www.autoscout24.de Dzwonilem po niemcach wczesniej, mialem kilka nakreconych, a jak sie na miejscu okazalo to zwykle szroty. polowa bez TUV-u E jednym cos rzęzi itp. Szczerze powiedziawszy to nie bylo nawet bardzo co kupic za 2000 euro. Dlugo sie naszukalem zanim cos znalazem, wiec w ciemno jazde odradzam. Jakbys jechal po E46 to inna bajka. W tym to mozna przebierać. E36 są juz przebrane po naszej stronie. Handlarze jak jada to biora pierwszy lepszy z brzegu. Przywiezie Ci jakiegos szrota i co wtedy? Za ładna to trzeba dać conajmniej 3000-4000 euro. pibulas co do STAG-a to jest w aluminiowej obudowie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.