Treść opublikowana przez bieniu3000
-
325i Problemy z gazem !!! (sekwencja)
oooo pibulas, cos czuje, że Cie zjedzie zaraz grono antygaziarzy :mrgreen:
-
Jest to MOzliwe
Taaa jakby M3 cabrio z 2004 kosztowalo 7800 E to juz pewnie by u mnie w garażu dawno stało :mrgreen:
-
V-max
A moja 316 leci 287 km/h, licznik sie przekreca 2 razy i jeszcze może wiecej :duh: Nie no takie rozmowy sa bez sensu. Trzeba by stanac identycznych warunkach z GPS-ami i by bylo wiadomo.
-
spalanie na 6+
Wymienili mi na okresowym przeglądzie filtr od LPG (sekwencja). Teraz jadac w cieply dzien równo 80km/h ekonomizer pokazuje mi jakies 4,5 litra! :jawdrop: możliwe to jest wogole??? model 316 m43, wymienione niedawno kable, swiece, filtry lpg i powietrza, silnik w dobrym stanie.
-
bmw vs.omega
hehe no M6 omege wezmie napewno :cool2:
-
m52 - nikasil i olej liquimoly
Jeśli nie występuje w stanie wolnym to w porządku, bo w związku ma inne właściwości, ale czy producent zapewnia to że związki siarki sie nie rozkładają to nie wiadomo. Tym bardziej, że czysta siarka silnikowi nie pokrytemu nikasilem raczej nie szkodzi.
-
Elektryczne szyby tylne w COUPE - możliwe?
Ja mam 316i coupe i w orygianle mam uchylane z tyłu elektrycznie :8) Każdy kto ogląda to sie nadziwić nie może skad to mam. Moge Ci krótki filmik nagrać jak to mniej wiecej działa i wygląda. A myśle, że na szrocie albo allegro znalazłbyś caly zestaw za nie aż tak wygórowaną cenę. :cool2:
-
m52 - nikasil i olej liquimoly
Nie mam doświadczenia, ani z tym olejem, ani z silnikiem, ale ja osobiście bym go nie nalał do M52. Przecież nie ma różnicy czy siarka pochodzi z paliwa, czy z oleju. A skoro wiadomo, że ta z paliwa niszczy powłoke, to ta z oleju zapewne też.
-
325i Problemy z gazem !!! (sekwencja)
Pewnie, że wina gazownika. Coś popierniczył i tyle. Nic nie ma strzelac, a jak cos Ci nie dziala to ma zrobic, bo od tego jest gwarancja. Jak mnie takie typy denerwuja :duh: Jak sie bedzie dalej wykrecal to go rzecznikiem praw konsumenta postrasz. Ja mam sekwencje zrobilem na niej 20 000 km i zadnych wystrzalow ani problemow. Zaraz sie zapewne odezwie ktos z tekstem "beemka nie lubi gazu" :mad2: A co do wyciagniecia instalki to przeciez dziery mozna pozaślepiac. pozdrawiam :)
-
LPG
Nie bedziemy po tobie jechac. Powiem tylko ze znam mase ludzi jezdzacych na LPG i jeszcze nie slyszalem zeby komus z tego padl silnik. Jesli juz ktos silnik zajezdzil, to byl to taki kierowca ktory by go zajezdzil nawet na benzynie...
-
dokladka zderzaka przod m3
czekamy z niecierpliwoscia :8)
-
LPG
Spoko nie oburzam sie, luzik :cool2: No wiec, nie cos strzeliło tylko kichneło w dolot i zrobiło z niego puzzle trójwymiarowe. To akurat jest glupota ludzka bo mogli zalozyc III gen, a nie oszczedzac, a jak juz ktos ma II gen to moze przynajmniej nie oszczedzac na ubogiej mieszance to i kichac nie bedzie. Wtryski to Ci i na benzynie siadaja jak lejesz syfiaste paliwo. Z gazem jest to samo. Ludzie leja gaz z byle jakiej stacji za 1,71 zamiast pojechac na shella i zalac za 1,75. A to, że sie leje do silnika gaz zamiast benzyny to akurat nie ma nic do rzeczy. A co do kosztów utrzymania BMW to troche niezrozumialem. Po co mam jezdzic na benzynie skoro moge jezdzic o polowe taniej na gazie? To tak jakbym Ciebie zapytal czy wolisz jezdzic Tico na benzynie czy np 318is-em na gazie, no bo koszt paliwa przeciez taki sam wyjdzie. :dance:
-
LPG
No i kolejny temat na temat "beemka nie lubi gazu" :mad2: Nie chcesz to nie zakladaj, tylko poprzyj to przynajmniej jakims sensownym argumentem. "Nie bo nie" to zaden argument. Kazdy by wolal jezdzic na benzynie, a ze polskie realia sa takie a nie inne to po co przeplacac.
-
Jakby ktos szukal E36 M3 :) ...
Musze przyznać ze bardzo ladny samochodzik i cene tez ma niezla :cool2: szkoda ze mnie nie stac na taki :cry2:
-
E36 Brak mocy i szarpie jak sie dodaje wiecej gazu
No pewnie że może być tego wina. Zapal samochod poruszaj kablami i bedzie widac, ale skoro piszesz ze jak poruszasz i odpala to napewno Ci kable nie lacza.
-
Co sądzicie o gazie??
A może kolega napisze jakieś sensowne uzasadnienie?
-
Co sądzicie o gazie??
:duh: no comment... A tak zbierając do kupy wszystkie wypowiedzi. Nie zakładaj zwykłego gazu tylko sekwencje - z biegiem czasu i tak oszczedzisz na portfelu i nerwach. Mniej Ci spali na sekwencji, nie ma odczuwalnego spadku mocy, nie kicha, nie musisz po mechanikach jezdzic, dłuzej można jezdzić na jednych świecach. Lej dobry gaz, regularnie jezdzij na regulacje gazu, wymieniaj filterki, nie czekaj aż sie coś popsuje i wszystko bedzie ok, na wieksze koszty spowodowane użytkowaniem gazu raczej nie licz :cool2:
-
E36 Brak mocy i szarpie jak sie dodaje wiecej gazu
Ja obstawiam, że to świece lub kable. Świece to wiadomo, a kable to mogą mieć przebicie np jak jest wilgotno, wtedy Ci szarpie, jak masz sucho to Ci bedzie szedl jak burza. W poprzednim tak samo miałem. Sprawdz jeszcze szczelność dolotu.
-
Co myślicie o tych Lampach przednich??
Ewelina nie kupuj tego. :search: było już sporo o tym, wystarczy poszukać.
-
czemu wszyscy krytykuja e90??
Może i jest fajne w srodku i nowoczesne, ale tak jak powiedział bicker e46 było sporo ladniejsze. Moze poprostu trzeba troche zaczekać az sie spodoba. Co innego nowe "3" coupe. To akurat mi sie podoba :8)
-
CHIP
Chlopie weź daj spokój z rezystorem. To jest zwykły oporniczek wylutowany z ruskiego telewiora, albo kupiony w sklepie (2 gr kosztuje) Zwiększa Ci opór na termostacie. W efekcie masz taki "but" jakbyś jechał na zimnym silniku. Pali zapewne wiadro, a efekt znikomy.
-
dokladka zderzaka przod m3
Gdzie go dostałeś za 200 zł? Sam bym chetnie kupil, ale wszedzie sa po 500-600 zł :duh:
-
problem z odszkodowaniem
ehh ta Polska... :duh: U nas to można krecić i bajerować i być bezkarnym...
-
dokladka zderzaka przod m3
No właśnie o to chodzi. Każdy by wolał oryginał, ale fundusze nie zawsze pozwalają.
-
Kupno samochodu..
Witam sprowadzalem swoja z niemiec rok temu i zakladalem gaz. Gaz III gen. ze sterownikiem STAG-300 kosztowal 2500zł. Co do szukania w niemczech to szukaj tu: www.mobile.de www.autoscout24.de Dzwonilem po niemcach wczesniej, mialem kilka nakreconych, a jak sie na miejscu okazalo to zwykle szroty. polowa bez TUV-u E jednym cos rzęzi itp. Szczerze powiedziawszy to nie bylo nawet bardzo co kupic za 2000 euro. Dlugo sie naszukalem zanim cos znalazem, wiec w ciemno jazde odradzam. Jakbys jechal po E46 to inna bajka. W tym to mozna przebierać. E36 są juz przebrane po naszej stronie. Handlarze jak jada to biora pierwszy lepszy z brzegu. Przywiezie Ci jakiegos szrota i co wtedy? Za ładna to trzeba dać conajmniej 3000-4000 euro. pibulas co do STAG-a to jest w aluminiowej obudowie.