Treść opublikowana przez eXiDe
-
opony run flat
Nie sygnalizuje która dokładnie, tylko ogólnie, że nastąpiła utrata ciśnienia, przynajmniej u mnie tak było, jak powietrza z deka ubyło i musiałem dopompować. Pzdr.
-
E90 320d poduszki silnika - rozne twardosci?
Poduszki silnika na szybko patrzyłem, to są w Inter Carsie tylko Corteco, jeśli chodzi o firmę to jest to wiodący producent uszczelniaczy, co do poduszek wydaje mi się, że tę będzie ok. Ceny detal ~194,96 pln brutto zarówno PRAWA jak i LEWA Co do poduszek skrzyni do manulana to 46,92 pln brutto za sztukę, firma Febi. Ewentualnie Hans Pries za 51,69 pln brutto ale widzę, że nie jest dostępny. Automatyczka skrzynia, poduszki w cenie 46,92 pln brutto za sztukę Pzdr.
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
Nic nie urwiesz ;), energicznym ruchem pociągnij i już. Pzdr.
-
E91 Wibracje Drążka
Lekko drży na 'luzie', taki feler tego modelu. Tak ma być :mad2: Pzdr.
-
Usterki E90
I najważniejsze taka opona po zastoswaniu żelu czy innego shitu jest chyba do wywalenia, bo jak później ten żel stamtąd wydłubac? :roll:
-
Kilka pytań "z różnej beczki"-przed zakupem
Tak tak kolego to kup sobie auto z salonu to może się nie będziesz martwił, ale i tak nic pewnego :D :cool2: :lol: Pzdr.
-
[E46] Jaki rozmiar felg na zimę??
Jeśli faktycznie masz tarcze większe, np. od 330d to zapomnij o 16". 17" >. Pzdr.
-
Oponki zimowe - już czas?
Witajcie, przymierzam się do zmiany kół, a Wy? Jakie ciśnienie macie w oponach zimowych? Dot. opon 205/55 R16 91H M+S, wg naklejki na drzwiach czy pompujecie na własne widzimisię? Pzdr.
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Lub po prostu zaprogramować kluczyk na nowo? Tak samo miałem w e46. Pzdr.
-
Kilka pytań "z różnej beczki"-przed zakupem
Tyaaa. :duh:
-
Kilka pytań "z różnej beczki"-przed zakupem
czemu nie disel? Diesle hałasują, dymią i się psują - to tak w największym skrócie. ...sorry nie mogłem się powstrzymać :) Chyba w URSUSIE C330 :mad2: :duh: :lol: :lol:
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
Jasne :) hehehe. Hmm ale spokojnie wymiana żarówki nie wymaga demontażu lamp :), ale ok.. :)) U mnie niestety jest ten problem z lewymi ringami, ale co zrobić. Wymiana będzie kłopotliwa, no chyba, że 'wymienię całą lampę lub coś porzeźbię z samymi ringami, w końcu POLAK POTRAFI :) heheheh Pzdr.
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
Źródło - masz na myśli żarówka? I po co ściągałeś zderzak, klosz lampy? :/ Do wymiany żarówki od ringów trzeba ściągnąć koło i części nadkola i tyle. Chyba, że wymianiałeś same 'ringi'?? Pzdr.
-
dorobienie kluczyka E46 z 98roku
Myślę, że z przełożeniem bebechów poradzi sobie każdy jeden gość który dorabia klucze. Ja miałem tak samo w swoim e46 - co prawda mój był inny-nowszy (kluczyk), - przełożenie bebechów do nowego kluczyka (oryginał obudowa) i grało wszystko cacy. Już nie pamiętam ile to kosztowało, ale było przyzwoicie. Pzdr.
-
e46 kluczyk-rozkodowal sie?
Kluczyk się rozkodował. było o tym, poszukaj. Producent nie przewidział, aby rozebrać kluczyk. Ale można go rozebrać, później skleić. Pzdr.
-
wymiana filtra kabinowego e90
Kup filtr z węglem aktywnym Kneht lub MANN. Pozdrawiam.
-
Co to jest? Jakby lampka? Kamera? Pod rejestracją
To E92 a dokładnie 335i Tak tak kolego już wiem, jeszcze w dodatku srebny kolor.
-
kluczyk - rozprogramowal sie (rozladowal)??
Też tak kiedyś miałem z e46, kluczyk się rozkodował, trzeba go na nowo zaprogramować, podjedź do gościa który zajmuje się dorabianiem kluczy powinien sobie z tym poradzić w parę chwil. Albo poszukaj na forum bo wydaje mi się, że była gdzieś podana procedura programowania. Kluczyk nie jest rozbieralny. Jest sklejony fabrycznie, można go 'rozciąć' i skleić. Pzdr.
-
Co to jest? Jakby lampka? Kamera? Pod rejestracją
Przecież to jest e60/65 na zdjęciu. Pzdr.
-
lampy blackline zakup
Było o tym i nie pasują :) Pzdr.
-
Do czego ten przycisk
Dokładnie tak jak kolego napisał. W trójce jest tak samo. Mnie też czasami irytuje to, że obraz auta na wyświetlaczu pojawia się na dłużej niż bym w danym momencie chciał, także naciskam guzik i pdc wyłączone. Przycisk służy do ręcznego włączania czujników z przodu. A tył jest włączany automatycznie w momencie wrzucenia R, w takim momencie załączony jest automatycznie również pdc z przodu. Pzdr.
-
opony run flat
Więc tak jak pisałem, to opona jest inna - nie felga. No chyba, że blaszaki do ROF są inne w co wątpię. :lol: Pzdr.
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
No dwururka wygląda zdecydowanie ładniej niż zwykły owal. Kolego jak już coś wykombinujesz koniecznie pokaż fotkę. Pzdr.
-
Wymiana tarcz i klocków-oryginały czy zamienniki?
Żaden to argument. Dla mnie. Ale w końcu ASO muszą z czegoś żyć. :8) Grunt, że jesteś zadowolony i auto jest sprawne. Pzdr.
-
Wymiana tarcz i klocków-oryginały czy zamienniki?
No proszę Was, jak serwis może nie wiedzieć co montuje???? :D Przecież to się w głowie nie mieści! :mad2: Wierzyć mi się w to nie chce. Mocno naciągane :lol: :lol: :lol: Pzdr.