Treść opublikowana przez eXiDe
-
Spotkanie użytkowników e9x :-)
E tam już od razu nie do zrealizowania, właśnie tak myślałem, że najlepiej chyba w Wawie.. bo każdy ma w sumie taką samą drogę i dojazd jest dobry :) Możemy z tym zaczekać do wiosny ;) jak pogoda będzie, też nie widzę problemu. Pzdr.
-
[e90] Z czy bez iDrive?
Dobra panowie odkopię, przyda się innym :) Otóż funkcja mp3 była nie aktywna, trzebabyło podłączyć kompa i odblokować mp3. I teraz czyta mi mp3 zarówno w kieszeni na cd i w dvd a oprócz tego w dvd czyta mi płyty dvd z mp3, także zmieniarka jest teraz pusta i wyjście AUX też będzie nie używane ;) Pzdr.
-
Spotkanie użytkowników e9x :-)
Narodził się w mojej głowie taki pomysł zorganizowania zlotu/spotkania, jest trochę e9x na forum, także miłoby było co o tym myślicie? :) Co do miejsca i ewentualnej daty wszystko jest do ustalenia. Słucham? :) Ps. Moderatorów proszę o nie przenoszenie tego tematu :) Pzdr. Na chwilę obecną regulamin forum nie uległ zmianie więc.... ZAMYKAM a nie przenoszę :lol: - MOderator
-
E90 - dziwne zachowanie wycieraczek
Może i faktycznie tak ma być :) heheh Pzdr. :cool2:
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
No i jest problem, tak jak na rysunkach wyżej przedstawiłem jedna końcówka jest inna niż druga i co za tym idzie - cena również :mad2: I nie wiem który numer zamawiać :mad2: :mad2: ech !@#$%^&* :) Mam DPF auto z 05 roku była jakaś różnica między rurą a rurą? Inny kształt owalu? Czy co? :duh: Czy to będzie taka??? http://allegro.pl/item794578583_bmw_e90_320d_chromowa_koncowka_wydechu_owal_oryg.html Pzdr.
-
e91 320d remap
Jaki przebieg auta miałeś podczas modyfikacji? Pzdr.
-
E90 - dziwne zachowanie wycieraczek
Wymieniałem szybę jakiś czas temu i pióra są nowe. Nie zawsze się tak dzieje, ale od czasu do czasu drgnie. Może i faktycznie programowanie sterownika trzeba wykonać, cóż w takim razie póki co olewam temat. Natek a powiedz mi czy to się w jakiś sposób nasila? Może u mnie też tak było od początku tylko uwagi na to nie zwracałem :) Pzdr.
-
320d buczenie po przekroczeniu 2000obr.
Przy przyspieszaniu tak się działo, w momencie hamowania silnka był spokój. Ale też dokładnie nie mogę sobie przypomnieć :(, na pewno podczas przyspieszania. Co do ceny już nie pamiętam :/ ale nie było tragedii.
-
E90 - dziwne zachowanie wycieraczek
Witajcie, ostatnio zaobserwowałem u siebie dziwne zjawisko.. mianowicie jak włączę wycieraczki raz dźwignia w dół, to w momencie 'powortu' wycieraczek na miejsce, wycieraczka potrafi tak lekko dgrnąć, częściej zdarza się to z ramieniem od strony pasażera. O co chodzi? Też tak macie? :roll: Trochę mnie to irytuje.. Pzdr.
-
odma-odpowietrzacz w BMW E90 320 SI
Ładnie wygląda motorek :) http://www.ultimatecarpage.com/images/large/2592/BMW-E90-320si_5.jpg http://www.ultimatecarpage.com/images/large/2592/BMW-E90-320si_6.jpg Ale co do tematu, 11000 za tę część?? Kupiłeś auto z taką usterką? Kurcze ciężka sprawa, ale może i faktycznie coś porzeźbić i dorobić, ale gdzie.. nie mam pojęcia zielonego :roll: Pzdr.
-
320d buczenie po przekroczeniu 2000obr.
Na 99% łozysko podpory wału, na rysunku numer 7, ja w e46 miałem to samo niby nie widać było luzu ale po rozebraniu był minimalny luz, a to się przekładało na spore 'wibracje' podczas przespieszania. Pzdr.
-
e90 pasy
Lub zapnij pas i niech wtedy małżonka usiądzie. Pzdr.
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
juz nie wybrzydzaj:) nie no nie pamietam, ale tam nie ma wyboru wiec nie mozna zlej kupic ;P Oj no weź ;P hehehe Umieściłem w poprzednim poście zdjecia z realoem.com i są dwa różne numery, także?
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
A tak z bliższa możesz? :) U mnie jest DPF także luzik. A pamiętasz jaki nr ori miała Twoja końcówka? Pzdr.
-
lampy blackline zakup
Cacy :8)
-
e90 myszkuje
Kolego po @#$% wymieniałeś wszystkie wahacze jak to nie tego wina???? Najważniejsza jest dobra diagnoza, a nie wymieniać po kolei wszystko :mad2: jak i tak nie przyniosło to zamierzonego efektu. Podjedź gdzieś do jakiegoś normalnego serwisu niech sprawdzą co i jak. Pozdr.
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
No właśnie sam nie wiem. Proszę o fotki jak wygląda rura z taką ori końcówką, plizzz :roll: Pzdr.
-
Nieładna końcówka wydechu w 320d E90/E91 - wymieniał ktoś?
Panowie postanowiłem odkopać temacik, zastanawiam się nad zakupem ori nakładki na końcówkę wydechu, ale po realoem wychodzi mi, że: w dziale układ wydechowy mam numer: 18307574353 natomiast w dziale doposażenie i wyposażenie jest nr 8212041014 Auto z '05 roku z DPF. Pozycja (15) nr 18307574353 http://www.realoem.com/bmw/diagrams/a/e/236.png Pozycja (1) nr 82120410149 http://www.realoem.com/bmw/diagrams/q/s/218.png Ktoś na forum ma takie końcówki w swoich e9x, pytanie czy moglibyście zamieścić zdjecia, jestem ciekawy czy faktycznie kupić taką czy kombinować coś innego, a tego raczej nie chciałbym robić.. Pzdr i proszę o zdjęcia.
-
Zmiana opon - gdzie?
Faktycznie, sorry. Do 'zwykłego' oponiarza ;) Pzdr.
-
Zmiana opon - gdzie?
Nie ma czujników. Jedź do takiego zakładu, który ma SPECJALNĄ MASZYNĘ do Run Flatów :) Pzdr.
-
lampy blackline zakup
Twoja sztuka jest czarna czy szara? wsadz jeszcze jakać fotke gdzie jest wiecej tyłu No kolor pierwsza klasa ;) najładniejszy :8) Pzdr.
-
E90 320d poduszki silnika - rozne twardosci?
Potwierdzam, z resztą często tak bywa. Ja pamiętam, że do 330d e46 w pudełku febi było także corteco :) Pzdr.
-
e90 myszkuje
Wcześniej było ok? Sprawdź zawieszenia pojazdu. Pzdr.
-
e90 myszkuje
To fakt, Bridgestony są bardzo twarde i ogólnie kiepsko zachowują się na naszych dziurawych drogach. Pzdr.
-
e90 bi-xenon skrętny - jak ustawić światła
Jest i na boki. Poszukaj 'dziurki' takiej samej jak do wysokości 'w górę'. Pzdr.