Treść opublikowana przez eXiDe
-
Parowanie reflektorów
To są zwykłe prawa fizyki i tyle w temacie, nie ma co panikować.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
U mnie na wsi 400 brutto w ASO nie w ASO 250brutto ;) i tak jak mówisz jak się uszkodzi to sorry, my (ASO) rączki umywamy. :mad2: Pzdr.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
U mnie na zegarze za 190 000 wymiana, ale co z tego. I tak auto do tego czasu zmienię ;) Druga sprawa ekologia, ekologia, nie dobrze się robi od tej ekologii :twisted: , co z tego, że mam(y) ten filtr? Żadnych ulg z tego tytułu, PL to nie DE, że mając filtr wjeżdżasz do stref, do których inne auta bez euro5 nie wjadą, u nich przy wymianie filtra państwo dopłaca a u nas? Tylko kasę ciągną skąd się da. Grrrrrrrrrrrrr :mad2: No ale co zrobić, z drugiej strony fajnie tak mieć filtr :D, trendy takie nie? :D Pzdr.
-
Światła cofania..
OK, wszystko wiadomo. Pzdr.
-
Światła cofania..
Interesuje mnie manual :)
-
Lewarkiem jak w kisielu. co wymienic?
Chłopie jesteś nowy na forum i powinieneś zacząć od wyszukiwarki :8) bo temat był miliony razy. Tu masz moje wypociny sprzed dawien dawna. viewtopic.php?f=69&t=62129&p=430454#p430454 Pzdr.
-
[e90] Z czy bez iDrive?
Ni chuchuszka u mnie nie działa :( i zwykłą cd próbowałem, i innym programem i prędkością najmniejszą i nic :( Może faktycznie aktywować to w jakiś sposób, cóż podjadę do ASO BMW na programowanie sterowników, tym samym wgranie nowego softa i zobaczymy. Pzdr.
-
Światła cofania..
:P Ty Ty hehehe żartownisiu :mrgreen: No ale mała zwłoka jest? :)
-
Światła cofania..
Powiedzcie mi moi drodzy, w momencie gdy wrzucacie bieg wsteczny to światła cofania zapalają się u Was też po chwili od momentu włożenia R czy zapalają się w tym samym czacie? :) Tak jakoś wczoraj w nocy przyuważyłem i mnie nurtuje :) Pzdr.
-
Drżące xenony
Drżą, drżą, czasami w czasie jazdy też, ale mam ROF :lol: :lol: to pewnie dlatego :8) . pzdr. PS. Olać :)
-
[e90] Z czy bez iDrive?
@#$% to u mnie coś nie bangla, wypaliłem płytkę DVD z mp3 zarówną w kieszeń cd jak i dvd wkładałem i nic :/ Nagrywałem Nero. Czym Wy nagrywacie i jaką prędkością, opiszcie dokładnie :), jeszcze pokombinuję ze zwykłymi cd z mp3 Pzdr.
-
Parowanie reflektorów
U mnie zdarzało się sporadycznie. Ale widziałem, że wiele aut ma z tym problem. Swoją drogą gdzie znajduje się ten odpowietrznik? Pzdr.
-
kontrolka blokady kierownicy
Z tym programowaniem to w ogóle jest porażka w tych autach!!! U mnie to samo...acz kolwiek dotyczy to lampy prawej przedniej, bo wymieniałem moduł odpowiadający za dośw. zakrętów. Programowanie sterownika jednego jest nie możliwe, trzeba programować całe auto - takie info uzyskałem w ASO BMW u mnie w Lublinie, koszt 400zł.. pan dla pocieszenia powiedział mi, że podczas programowania może się uszkodzić któryś ze sterowników, ale na 80% będzie ok, cześciej ma to miejsce w e60 :), później pozostaje ewentualnie wzbudzanie go, co trwa nawet 2tygodnie zanim przyjedzie spec z BMW, lub jego wymiana :) Niestety w nie ASO nie udało się z uwagi na to, że wymagane było podłączenie online i ściągnięcie uaktualnienia sterowników. Hmmm także taka historia. Wiele było tu tematów a to z wycieraczkami a to z czymś innym, czy po prostu tak samo z siebie sterownik gubi program? Pzdr.
-
opony run flat
No właśnie, a co w momencie przebicia czterech i do tego wybicia przedniej szyby?? W sumie też można jechać dalej :duh: Chociaż ja w prawdzie mam Assistance... Pozdro :) :lol: A no właśnie... :8)
-
Bmw e93 Cabrio - kilka pytan
Ostatnio słyszałem dobry text, mianowicie: "BMW to są bardzo dobre auta, szkoda, że czasami kierowcy do nich nie pasują" :8)
-
opony run flat
..właśnie a co w momencie przebicia dwóch kół? Na ROF pojade, a Wy? :lol: :wink: :8) Pzdróweczka gorące i miłego czwartku :)
-
opony run flat
A teraz pytanie z innej beczki, Ie razy złapaliście kapcia w swoich autach??? :D :wink:
-
opony run flat
Jak byśmy sobie mieli na każde pytanie odpowiadać w ten sposób, czyli róbta co chceta, to w ogóle nie mielibyśmy ze sobą o czym gadać :) Myślę że lepsza jest dyskusja, a czytający niech wyciągną sobie swoje wnioski. Ja nigdy w życiu nie miałem kontaktu z ROF i ten wątek sporo mi pomógł w podjęciu decyzji. Pozdr :cool2: Ale koloego bez przesady... jedno w kółko? Chyba coś nie tak... czytałeś temat od początku? :D
-
opony run flat
Ja też nie narzekam. Czasami się .......[<-Edit by Mod] ale nawet jakbym miał balon 195/75 R15 to i tak bym się .........[<- Edit by Mod] :D :lol: Kolego szkoda drążyć temat.. :mrgreen: Ludzie zakładajcie co chcecie i tyle :D , po co o tym w kółko pisać?? Powielać strony bez sensu?? Halo Panie Moderatorze??? Pzdr.
-
CZYM I JAK SKUTECZNIE USUNĄĆ NAGAR / OLEJ Z INTERCOOLERA ??
Armani01 ma racje to jest srodek do plukania... od uszczelnienia jest leak sealer Fakt, racja. Mój błąd. np. taki środek: http://www.prestone.pl/produkty/uklad-chlodzenia/prestone-plukacz-do-chlodnic.html Ale jak chłodnica będzie wyciągnięta to polecam ją umyć dimerem.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Tak, ale nie w realoem.com tylko w programie BMW.. ja też w ten sposób sprawdzałem konfigurację swojego auta. Pzdr.
-
[e90] Z czy bez iDrive?
Eee to oczym mowa, ja mam BMW Professional, no nic muszę sprawdzić jak u mnie z tymi mp3, jak czyta to byłoby spoko, acz kolwiek zdążyłem się już przyzwyczaić przez te 8 mcy użytkowania, jest cd + zmieniarka na 6cd, jest aux a jak jest aux to i są mp3 ;) Pzdr.
-
[e90] Z czy bez iDrive?
Skoro Tobie czyta płyty dvd z mp3.. to w którą kieszeń wkładasz płytę?
-
3.0d źle odpala gdy rozgrzany
Na bank coś z układem wtryskowym.. polecam wizytę w jakimś serwisie BOSCHa. Nie ma co dumać tylko jechać do fachowców. Pzdr.
-
[e90] Z czy bez iDrive?
Tak właśnie pod siedzeniami są jeszcze basowe głośniki ;), nie usb tylko aux na zwykłego jacka.