Treść opublikowana przez eXiDe
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Witajcie, otóż z własnego doświadczenia wiem, że zimą nasze autka nie jeżdżą :) pewnie nie tylko mi zdarzyło się nie ruszyć z miejsca, zakopać, itd.. Mimo posiadania zimowych opon momentami szlag człowieka trafia. W tym roku mówię ZIMIE NIE :) Znalazłem 3 propozycje takich wspomagaczy, eliminuję tutaj łańcuchy bo o jeździe w extremalnych warunkach nie mówię. Zwyczajna jeździe po mieście dom-praca :) 1) http://allegro.pl/promocja-tekstylne-lancuchy-sniezne-autosock-as57-i1934989690.html 2) http://allegro.pl/hit-zimy-tekstylne-lancuchy-opaski-sniegowe-i1885711961.html 3) http://allegro.pl/snowkik-nie-lancuchy-sniegowe-jak-spider-new-i1934170402.html Co myślicie? Pzdr.
-
opony zimowe
Sumarycznie tak, ale nie wyobrażam sobie jazdy np na profilu 35 zimą :)
-
opony zimowe
Niby kiedyś się mówiło, że węższa lepsza... teraz okazuje się, że szersza lepsza... i tak w koło Macieju ;) Ja na zimę mam 16" całe koła lato 17" ale co z tego, że koła 16" jak zawiecha niska i brzuchem ryję po śniegu :) Pzdr.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Szczerze polecam klocki ATE Ceramic, na prawdę robią robotę. Od maja mam je w swoim aucie i nic złego nie mogę powiedzieć. Hamuje bardzo dobrze i nie pylą tak jak zwykłe :cool2: Pzdr.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Wszystko zależy od stylu jazdy ;). Ja już się wyleczyłem z gwałtownego ruszania spod świateł i równie efektownego hamowania na następnych ;). Zobaczymy na ile starczą moje ceramiki ATE. Pzdr.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Lekka przesada z wymianą tarcz zawsze z klockami przód... jakieś tanie tarcze chyba.. Ja mam zestaw ATE (jaki pisałem) i nie widzę sensu wydawania kasy na oryginalne tarcze, no ale ja to ja. Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Hej, kupowałem u tego klienta: http://www.ebay.com/itm/BMW-CARBON-FIBER-FRONT-SPLITTER-LIP-4D-3-SERIES-E90-E91-/220637450987?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item335f0452eb#ht_5319wt_952 Szczerze polecam, paczka była profesjonalnie zapakowana i doszła bez żadnego problemu. Co do kosztów, zamawiałem też inne rzeczy dla siebie i znajomego, także ciężko powiedzieć ile wyszła przesyłka. Pzdr. PS. Jesteś z LU.. jak chcesz zobaczyć jak to wygląda na żywo możemy się spotkać. Daj znać na PW.
-
ikony w nawigacji bussines
Ikona 'telefon' oznacza to, że masz nie odebrane połączenie. Pzdr.
-
E91 3.0d nie chce odpalić
Wydaje mi się, że bez podpięcia kompa ciężko będzie. U mnie rozrusznik kręcił, ale auto nie odpalało (po tym jak na przemian gasiłem i odpalałem silnik żeby ustalić usterkę :mrgreen: :duh: ) i doprowadziłem do zablokowania EWS - dobrze, że przyjechał magik z kompem i mi odblokował, inaczej trzeba by wymieniać moduł :mad2: i to na własne życzenie. Pzdr.
-
E91 3.0d nie chce odpalić
Ale rozrusznik kręci i nie odpala, czy w ogóle nie kręci? Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
No coś koniecznie z napędem na 4 łapy ;). Może coś ze stajni MB :) - a tak dla odmiany :) Ale nic póki co nie mówię. Pożyjemy, zobaczymy :) Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Też myślałem właśnie okolice 50 tysi i więcej. Kurde jak patrzę na te śmieciuchy z alledrogo, szok. Auta z 05 roku mają po 150 000 i właściwie golasy a cenią ludzie po 45 i więcej tys. zł Tak jak Klagosz piszesz, wystawię sobie z taką ceną i zobaczę jakie zainteresowanie autem będzie :) Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Panowie... jak myślicie ile jest warte moje auto? :) Pomożecie w wycenie? :) Przebieg na chwilę obecną wynosi 211 kkm z groszem. Pzdr.
-
Opony zimowe do e91.
Opony XL stosuje się raczej to aut klasy SUV.
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
A kiedy wymieniałeś filtr paliwa? Od tego bym najpierw zaczął. Pzdr.
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Ja nie mam zamiaru wcale wyłączać DRL i dalej będę używał. Codziennie widzę ludzi jadących autami ze źle ustawionymi światłami, to dopiero oślepia a w nocy to już w ogóle szkoda gadać.. Pzdr. i wszystkim polecam tą operację.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Najpierw zamontowałem go na taśmę 3m którą dostałem wraz z spoilerem. Ale taśma na nic: nie dokładnie przylegał spoiler. Także nie dawno zamontowałem go dożywotnio klejem do szyb :). Na końcach zastosowałem żabki, żeby ścisnąć no i standardowo taśma, żeby ściągnąć to wszystko, teraz jest wręcz idealnie. A o zerwaniu nawet nie chcę myśleć co będzie. Nie mam zamiaru zrywać :) Pzdr.
-
Naklejki z logo klubu+nick
Jak ma wyglądać taka naklejka? Pzdr.
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Pewnie, że olałem. Prawda, tak samo jak wszystkich na źle ustawionych światłach, bez świateł, z czerwonymi tylnymi kierunkowskazami (wersje US), jeżdżących na halogenach w dzień, ledowych wieśniackich pasków z allegro. Pzdr.
-
AO 330d N57 245KM/540Nm
AO jedyne słuszne forum na poziomie to Porsche Club Polska :) no i przede wszystkim imprezy organizowane przez PCP, miałem okazję bywać i nawet z jednej imprezy przywiozłem puchar za zajęcie 3 miejsca w klasie ;)... jeździłem autem koleżanki ;) Pzdr.
-
E90 Światła do jazdy dziennej
a skad Ci to przyszlo do glowy ... Swiatla dzienne to sa swiatla drogowe swiecace z mniejsza moca . Xenony zapala sie automatycznie jak masz opcje auto i sie sciemni. Idrive nie ma tu nic do rzeczy . Ringi mozna aktywowac na dziennych przy FRM2, chociaz nie wiem jak mocne zarowki tam siedza , bo jesli te same to wyglada to srednio :| Powiem Wam, że od momentu aktywacji DRL dopiero niedawno jak wracałem z Wawy 'zwrócono' mi uwagę przez cb, od gościa który jechał przede mną, że dlaczego jadę na długich, żebym zmienił na mijania.. Ja do niego, że to są dziennie, itd.. A on aha, ale że razi, że za wysoko świecą... To mu mrugnąłem długimi i przyznał rację. Później opowiedział, że mu pan policjant chciał dowód zabrać za to, że światła w pozycji 0 świeciły za wysoko.. ;) - no i sobie pożyczyliśmy szerokości i tyle :8) . Pierwsza taka uwaga właściwie. Wcześniej nikt mi uwagi nie zwracał, często słyszę np. żebym włączył światła jak ktoś za mną jedzie :). Zobaczymy jak na przeglądzie na to będą patrzeć, przegląd w grudniu. Pzdr.
-
Czy to pompa wody ??
Też wymieniałem bo podciekała, włożyłem Hepu. Przy okazji wymieniałem też płyn chłodniczy. Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Planuję być - jak mówiłem - w przyszły długi weekend. Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
:-) Klagoszku takie złudzenie. Na żywo wygląda ok - prosto. No nie wiem, może faktycznie zdecyduję się na dwururkę ;) no zobaczymy. Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Myślałem nad zmianą tej końcówki, ale w końcu zdecydowałem się na ori nakładkę. Pzdr.