Treść opublikowana przez B-T-K
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
szkoda za bardzo ingerować w m3 e36, moim zdaniem jak modyfikować to delikatnie i z umiarem. Tak jak wspomniałeś, staje się powoli autem kolekcjonerskim, a na rynku wtórnym największym uznaniem cieszą się nienagannie utrzymane egzemplarze, zwłaszcza te których całokształt zgadza się z VINem. Oczywiście każdy ma prawo zrobić tak jak uważa, ja bym nie tykał.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Nie zamieniaj 6 cylindrów na 4 i to w dieslu. Teraz kierują tobą emocje a później będziesz rozczarowany, naprawdę. Jak x3 to 3.0d albo 3.5d. Benzyna 3.5i spali już więcej (jeżeli bierzesz to pod uwagę oczywiście), SUV, duży opór powietrza, masa, napęd xdrive. Diesel ma większy moment i lepiej sobie poradzi z bryłą auta, co nie oznacza, że dynamika 2.8i albo 3.5i jest zła :mrgreen:
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Albo przód albo tył to już w ogóle tragedia.
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Bo stosunkowo mało wyszło e90tek z fabrycznym M-pakietem.Mnie się zdarza widywać egzemplarze z przednim i tylnym zderzakiem mpakietowym, moim zdaniem nie wygląda to dobrze. Z drugiej strony ja wiem o co chodzi, inny powiedziałby wow.
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Mpakiet jest fajny i z tego co widzę jest marzeniem każdego posiadacza BMW i każdy przerabia teraz wszystko na mpakiet. Zresztą mało komu dobrze to wychodzi, zawsze czegoś brakuje. Moim zdaniem samochód może wyglądać równie dobrze bez niego.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Ładne walce, zwłaszcza przód. Nisko i szeroko :8)
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Co ty tam chcesz wsadzić, oponę od "Stara"? :mrgreen:
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Pomysł fajny, ale wtedy cały samochód musiałby być utrzymany w jednej konwencji. Same zderzaki Performance do niczego nie będą tutaj pasować. Ja zostawiłbym ori, po doprowadzeniu ich do dobrego stanu u lakiernika.
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Piękny środek :clap: Skóra po zmianie podsufitki na mpakietową bardzo ładnie z nią kontrastuje. gdzie kupiłeś samochód, w Polsce czy we Włoszech?
-
e90 335d Vaporr
Gwint ST X, bo pewnie ten miałeś na myśli, to już inny przedział cenowy (około 3500 zł), czyli jest droższy niż B12, a kolega nie chce inwestować aż takich pieniędzy w zawieszenie. W przedziale cenowym, który podałem to bardziej gwint AP Sportfahrwerke (około 2500 zł) albo Vogtland (2400 zł). Niestety wszystkie przytoczone propozycje nie są nierdzewne (na nasze drogi, sypane solą w okresie zimowym nie są najlepszym rozwiązaniem). Skąd masz takie informacje, że ST/KW używa wkładów Koni?
-
e90 335d Vaporr
W sensie Koni Yellow nie są tak niezniszczalne jak B8 :wink: Możesz tez spróbować zestawy ze stałym obniżeniem H&R Cup Kit (około 2.5 tys. zł), ST Suspensions (2 tys. zł) albo Vogtlanda (1.7 zł) jak nie chcesz wydawać aż tyle $ Są tańsze ale na naprawdę przyzwoitym poziomie.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Dobry wybór, świetnie wyglądają te koła :cool2: Wydaje mi się albo to kwestia 19", B12 ładnie się ułożył i siedzi całkiem nisko :8) A szpilki konwersyjne z tego co pamiętam robi H&R.
-
E90 320d 2005
Racja, w świetle zupełnie inny kolor, wtedy wyglądały na ciemno złote :mrgreen:
-
E90 320d 2005
Jaki kolor wybrałeś, jest trochę ciemniejszy od Phoenix Gelb. Będzie pasować do przednich zacisków? http://i.imgur.com/G4hBvUX.jpg http://i.imgur.com/V1rlT3w.jpg
-
zimny silnik
A jak telepie silnikiem to obroty mocno falują? Drżenie drążka zmiany biegów to częsta przypadłość w e90 (ten typ tak ma). Biegi mogą wchodzić ciężej bo olej w skrzyni jest jeszcze zastygnięty po postoju w niskiej temperaturze. W chmurze dymu nie upatrywałbym niczego specjalnego, w niskiej temp. to też raczej normalne. Jedyną niepokojącą rzeczą może być tzw. "telepotanie".
-
e90 335d Vaporr
Mam nadzieję, że Gallardo a nie podsufitka :shock: :mrgreen:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Tak, 535d dało radę, tym bardziej że C63 amg to mistrz prostej (w końcu ma piec V8 6.2 liniowo oddający moc).
-
Buczenie nawiewu
Pisałeś, że ustaje po wyłączeniu dlatego pomyślałem o kompresorze (a żeby wyłączyć nawiew trzeba wyłączyć klimę). Nie wiem co może być w takim razie przyczyną.
-
Buczenie nawiewu
Kompresor od klimy (jeżeli nie główny wiatrak oczywiście)?
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Ingerencja w dolot i ponowne strojenie? Z 457 KM na 557 KM, wow,takie rzeczy są możliwe w wolnossaku? :shock: :mrgreen: Carlsson w wersji CK63S robi coś podobnego, dodają kompoletny dolot carbonowy, filtr powietrza, oprogramowanie, układ wydechowy iz trudem wyciągają 540KM, a tutaj 557 :roll:
-
Brakuje kawałek wnętrza ;) e90
Zaskoczyło mnie, że w ogóle taka wersja paneli nawiewu występowała :?: :shock:
-
E90 325i podniesienie mocy
nawet w niemieckim VLN do 2.5 litra pojemności nie zakładają do 325i kompresorów (koszty, przepisy dotyczące modyfikacji?). Wolą wybebeszyć wnętrze, założyć klatkę, dolot, odelżyć układ wydechowy i założyć sportowy kolektor wydechowy. Wszystko się kręci w okolicach 230 paru KM nie więcej.
-
e90 335d Vaporr
Zlinczowany raczej nie, tu jest forum BMW, szybciej mógłbyś na to liczyć na forum Lambo, a u nas takiego nie ma :wink: Dobra, kończę offa bo i tak już odbiegłem od tematu :mrgreen:
-
e90 335d Vaporr
No powiem Ci, że jeżeli chodzi o wysokość (m.in. przedniego zderzaka) to e92 nie ma się czego wstydzić (tak wiem, ma doklejoną biżuterię :wink: ): http://i.imgur.com/SxyZJMu.jpg Z lewej Lamborghini Gallardo Superleggera LP570-4, z prawej BMW M3 (E92). Kolor Verde Ithaca.
-
E90 325i podniesienie mocy
Dokładnie tak, zmiana US 218 KM na 258 KM za pomocą kolektora :wink: