Skocz do zawartości

kodzak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kodzak odpowiedział(a) na kodzak temat w E46
    z obu stron dmuchałem , i nie ma przepływu powietrza . naszła mnie myśl nawet że ze względu na kabelki które są tam podpięte to może jest w nim coś co się otwiera i uwalnia płyn na szybę :P ale jako że się nie znam to są tylko moje gdybania .
  2. kodzak odpowiedział(a) na kodzak temat w E46
    ta informacja nie rozwiązuje mojego problemu kolego ...
  3. kodzak opublikował(a) temat w E46
    Witam was serdecznie kieruje do was pytanie , czy ktoś wie co się stało. mianowicie posiadam Becie COUPE e46 320CI 170km. nie działa mi spryskiwacz a dokładnie lewy , prawy działa jak ta lala. Myślałem ze to wężyk który biegnie pod maska . odłączyłem go od lewego sprysku i włączyłem za pomocą wajchy w aucie :P prawy psika wycieraczki latają jak opętane a z odłączonego wężyka płyn się leje strumieniami. przebijałem lewy sprysk igłą , próbowaliśmy sprężonym przedmuchać ( nie czuć przepływu powietrza) , i nie wiem co z nim nie tak. czy to możliwe ze te małe gówienka wmontowane w maskę są "mechanizmem elektrycznym?" bo tam do tego jakieś kabelki idą :/ ktoś coś wie?? jakieś pomysły?? z góry dziękuje za pomoc :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.