Treść opublikowana przez bodziotg77
-
wycieraczki
bylem dzis w gliwicach z sklepie co ma czesci do BMW i spytalem o cene pior wycieraczek do e39 . Powiedzieli mi ze kosztuja 200pln. Troszke mnie ta cena przeraza , czy sa jakies zamienniki np bosch za rozsadniejsze pieniadze ???
-
przednia szyba peka
do e39 z czujnikiem kosztuje 600 z montazem . wiec do Twojej moze 100 wiecej . Po co przeplacac w ASO ??
-
jakieś trzaski po deską ?
zimową pora jak jest mroz materialy sie kurcza przez co powstają stuki , puki i jeszcze inne nieporzadane dzwięki . U mnie w Vectrze zimą tez mi trzeszczy , przychodzi plusowa temp wszytsko ustaje. W mojej bmce tez jak byl plus to cisza idealna , teraz mrozik i cos dobiega z deski rozdzielczej i tez nie umie tego zlokalizowac. Coz pozostaje czekac na wiosne :)
-
Rejestracja BMW
bodziotg77 odpowiedział(a) na pavlo temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnezapodaj linka tej bejcy. Juz nie raz pisalismy na forum o oszustach z Gniezna . MAm nadzieje ze Twoja sie okaze w porzadku bez ukrytych wad.
-
Siemka:) jestem juz blisko...
kolega kupil vectre b z 96 roku z przebiegiem 18 tys km od dziadka 75 lat Mial od razu do wymiany skrzynie i sprzegło . 5 gieg mu nie wchodzil a jak juz wszedł wyskakiwał, auto bylo zamulone na maxa , na poczatku jechalo max 120km/h pozniej sie dopiero troszke rozruszala. nie polecam aut po dziadach bo sa według mnie niszczone niewlasciwą jazdą . Sa wyjatki naturalnie ze sa idealne
-
Które felgi na lato?
tylko pozniej mozesz miec klopot jak ci sie uszkodzi taka felga , bedzie problem z dokupieniem . To tez wez pod uwage
-
Poprzednicy waszych BMW..
no to cie urzadzil ten zlodziej , tez bym sie poplakal jak dzieckko jakby mi skroili. Mnie sie snilo ze mi kradna i sie obudzilem z lzami w oczach a serce mi walilo ze szok.
-
Które felgi na lato?
wejdz na galerie i poszukaj tej jego bmki . Powinna gdzies byc . a jak nie znajdziesz to ci powiem ze wygladala slicznie
-
Czy warto to kupić bez klimatyzacji?
jak jest w idealnym stanie jak piszesz to ja lykaj , najwyzej sobie okna uchylisz latem , w koncu sa elektryczne :)
-
Które felgi na lato?
jeden koles z forum z gliwic ma w e36 te fele nr 2 czyli z e60 . Wyglad miodzio . Cos tanio chce gosciu za nie
-
[e39] gen2 -listwa chrom na bagazniku
widze kolego ZALEW ze Cie ciekawi to pytanie po obejrzeniu mojej Buni
-
ladowanie akumulatora
a jak sie ustawia zegar pozniej ?
-
ladowanie akumulatora
no to super :)) a zegarek tez sie nie skasuje ?
-
zapaskudziłem zegary klejem super glue
oj to przykre . Tez sie przymierzalem do takich przerobek ale zrezygnuje . moj tata by powiedzial tak " kto chce nad ludzi ten se spaskudzi " nie raz mi to powiedzial
-
ladowanie akumulatora
Chcialem spytac czy jak bede chcial wyciagnac i podladowac akum pokasuja mi sie jakies rzeczy na kompie i inne dane ?? czy nie wyskocza błedy jak go wsadze po naladowaniu ? Bo chcialem go podladowac a boje sie zeby czegos nie schrzanic , to nie polonez gdzie tylko zegarek stanie .
-
Jak jeździć zimą automatem???
a ja mam waskie oponki na zime 205/65/15 KLEBER. Jezdzi sie w miare dobrze ale i tak wole unikac jazd BMką . Stoi sobie w suchym garazu i czeka na lepsze dni . Teraz smigam polonezem albo Vw T4
-
co jest szpera ???
to fakt , nie wiedzialem wogole co to jest ?? gdzies sie czasem pojawilo takie haslo ale nie wiedzialem oco biega ?? Szpera na moj rozum ( nie smiac sie ) to powinno byc w aucie terenowym dodatkowa swiatło ( halogen ) ktore mozna regulowac w pod kazdym katem zeby oswietlic wybrane miejsce . Takie jak ma policja w USA
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
520 2001 rok 133 tys . jak narazie bez zarzutu . Ja nia zrobilem 1 tys km . ( dopiero kupiona 0
-
kontrolka pasow
u mnie to samo jest tylko przez chwile sie swieca i pozniej gasna. myslalem ze w takich aucie bedzie jakas kontrolka lub jakis dzwiek przypominajacy o nie zapietych pasach
-
kontrolka pasow
czy jak jedziecie a nie macie zapietych pasow bezpieczenstwa swieci sie u was jakas kontolka ?? bo u mnie nie .
-
obsługa czujnika deszczu?!?!?!
tez sie zastanawialem jak w moim to dziala ale teraz juz chyba wiem .
-
BMW 320is M3 Italo
nie otwieraja mi sie fotki z tego linka
-
BMW nocą...
no fakt ! wygladaja na wsciekle bestie ktore zaraz kogos pożrą , super
-
BMW nocą...
moje oczka nocą :) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img237.imageshack.us/img237/1921/pict00107yr.jpg
-
klasyczne zdjęcia bmw ?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=42849 poczytaj to .