Treść opublikowana przez bodziotg77
-
czy warto obniżyć samochód ???
nie polecam obnizania . Jest u mnie na rejonie co obnizyl swoja 3 i jak przejezdza przez lezacego policjanta to zwalnia do zera . Wygląda to ładnie ale jazda po polsce to meczarnia nawet na normalnym zawieszeniu. ALe jak ktos chce miec problemy to niech obnizy. Sa ludzie co sie ucza na bledach innych i sa tez co musza sie naciac na swoich.
-
Ktora najlepsza 520d,525d,530d do lawety dylemat kupujacego!
ja mysle ze jak z tych 3 to tylko 530d ale skoro jezdzisz z lawetą duzo to kup sobie moze lepiej jakiegos busa . i tak z laweta nie mozna szybko jechac , wiec bus bedzie lepszym rozwiazaniem . Bmw to nie jest ciagnik zebys przyczepy ciągał w takim natezeniu. Od tego sa dostawcze auta co maja inne przelozenia i sa do tego przystosowane .
-
Czy na przegladzie ustawiacie swiatla mijania ?
niekktorzy nie zwracaja uwage na to . mojej kolezance w seicento lampy swieca pare metrow przed autem ale jej to nie przeszkadza , inni zas swiecą po niebie . coz nic nie poradzimy na to
-
Ostra przymiarka do E39. Proszę o rady znawców ;)
zgadzam sie ! kiera jest szyta nieorginalnie . ALe nie bede tutaj juz dolowal wlasciciela. Autko masz miodzio , dbaj o nie i kochaj
-
Nowe E66 - co sądzicie o tym modelu?
co moge powiedziec . Jezdzące dzielo sztuki . Auto dla wybranych . aLe znam goscia co mieszka w bloku niedaleko mnie i ma nowa e66 745 IL oraz nowe Porsche Carrera . Jeszcze niedawno mial 730 z 96 roku ale ja sprzedał i corvette . Pracuje jako zwykly pracownik w hucie . Ciekawe co ?? Dodam ze dyrektor huty ma Lanosa
-
Ostra przymiarka do E39. Proszę o rady znawców ;)
wiadomo ze nie kazda co ma nowe to jest po przejsciach. ja tez bym zmienil jakbym kupil przed liftem , tylko to są takie detale na ktore sie zwraca uwage .
-
KTOS MI POMOZE?
niestety :( jezdzilem 520 523 525 528 535 540 ale M5 nie mialem przyjemnosci . Chcialem sie raz przejechac w komisie ale juz byla sprzedana wiec nici. Z diesli jezdzilem 520d 525d 530d
-
KTOS MI POMOZE?
ja mam auto dla emeryta :) 520d ale za to w miescie mi pali miedzy 7-8 litra
-
KTOS MI POMOZE?
wbrew pozorom 528 a 530 to niby 0.2 litra roznicy ale w spalaniu to jest odczuwalne . Nie ja to wymyslilem ale nawet dane z katalogów to mowią . ALe jaka to roznica czy pali 10 czy 12 ? w sumie da sie przezyc a uciecha z jazdy jest odczuwalna
-
Ostra przymiarka do E39. Proszę o rady znawców ;)
ladna ta bejca . Tylko czemu ma nowe lampy ?? mam nadzieje ze nie bita. W srodku ladnie czysto , super . Powiedz mi gdzie ja kupiles ? i ile dales jesli mozna spytac ? Dla mnie tylko jeden minus . Masz super radio ale wolalbym orginalne . Ta granatowa caly czas jest do sprzedania na necie ktora miales łykać .
-
KTOS MI POMOZE?
kolega ma 530d po czipie i ma okolo 240KM . Chodzi jak przecinak . 530i nie jezdzilem akurat ale tez napewno rakieta tylko ze duzo wiecej pali mowie o e39
-
e 46 ix - są tu jacyś użytkownicy?
takich modeli jest bardzo malo kolego wiec bedzie mial ciezko
-
Siemka:) jestem juz blisko...
jak cos bedziesz mial to zapodaj link ! Obadamy te cuda i skomentujemy
-
Mróz - nie mogę zamknąć drzwi
to sa wlasnie uroki zimy. Problemy z rozruchem , zamarzające zamki , szyby itp.... Ja mam garaz ogrzewany wiec na szczescie nie mam takiego problemu . Napisze teraz banał ktory wiecie napewno. po umyciu samochodu wyczyscic do sucha uszczelki , prysnac do zamka srodek przeciw antyzamrozeniom , szyby tak samo ladnie wysuszyc . I nie doprowadzac do wilgoci w aucie ( wycieraczki czyscic i wykladzine do sucha ) to napewno troszke nam ulatwi zycie AMEN
-
Ustawienie wskazówek zegarów!!!!!!!!
mialem podobna sytuacje w vectrze. Tez metoda prob i bledow musialem wkladac i wykladac . Przewalone nie zycze nikomu. Dlatego juz nigdy za takie eksperymenty sie nie bede brał .
-
Chromowane listwy boczne (do okoła szyb) z Allegro.Warto???
powiem tak . Tylko czesci orginalne dawaja pelna satysfakcje . Sa drogie ale warto. Kupisz jakies podrobki to bedziesz sie tylko wkurzal bo to nie pasuje , to sie nie klei itp...... W koncu wyrzucisz to do smietnika i kasa sie pojdzie kochac. Albo orginalne albo wcale . ( mowie teraz o listewkach )
-
335i najlpeszym samochodem sportowym w swojej klasie?
fura wypas miodzio ale cena koszmarnie wysoka. Tylko jednostki stac na takie auto.
-
przednia szyba peka
napewno ma czujnik :cool2:
-
drewno w BMW...
no byl z zakupie kontrolowanym wlasnie taki egzemplarz 6 kuzaj to wlasnie powiedzial ze srodek jak kredens od babci .
-
wycieraczki
a byles w gliwicach tam na tej ul bocznej tarnogorskiej ?? w takim domku maja sklep ?? i dodam ze wyjatkowo niesympatyczni . potraktowali mnie z buta jakbym maluchem podjechal ( zreszta niewazne czym człowiek jest człowiekiem )
-
Rejestracja BMW
bodziotg77 odpowiedział(a) na pavlo temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnemasz jakies fotki ?? poslij i napisz co ma w wyposazeniu. Jaki rok , cena itp .... duzo w gnieznie jest aut wloskich
-
drewno w BMW...
ja w swojej e39 mam drewno , ale to limuzyna jest ale tez wolalbym w czerni , ale taka mi sie trafila wiec nic nie mowie . Ciekawe co inni powiedza ?? napewno znajdzie sie ktos komu to sie spodoba i nas sponiewiera ps. Dobrze ze niema w tej 6 na wyposazeniu perskich dywanow jako wycieraczki
-
Siemka:) jestem juz blisko...
jeszcze dodam swoje 5 groszy. nie sadze zeby dziadek malowal sprajem tylne migacze na czarno. Dziadkowie fabryki nie poprawiaja
-
Siemka:) jestem juz blisko...
bardzo sluszna uwaga kolegi borsukwro
-
drewno w BMW...
co myslicie o wykonczeniu drewnem bmw serii 6 według mnie to wyglada jak stary kredens od babci auto sportowe a srodek przez te drzewo beznadziejny , lepiej jakby dali ta czarną okleine ( nie pamietam nazwy) ps. Zeby jeszcze dali ciemne drzewo ale nie takie jasne czekam na komentarze http://img217.imageshack.us/img217/8042/30598364vx0.jpg