Treść opublikowana przez bodziotg77
-
dlaczego forum jest wylaczane na noc?
chyba jakas awaria byla .
-
Telefon w E-39 ,potrzebna pomoc
O ile wiem kartę tandemową oferuje tylko Era... a ja mam ORANGE :(
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
ja tez nie jestem za ciagłym jezdzeniem na swiatłach mijania . Zarowka xenonowa to drogi koszt i nie usmiechalo by mi sie co pol roku kupowac nowej . Ok niech juz bedzie w okresie zimowym ale w lato kiedy jest idealna pogoda ? Ja zalaczam swiatła kiedy zachodzi potrzeba.
-
oszust na allegro UWAGA z TORUNIA
no to miales szczescie . Tylko sie cieszyc . u nas na gieldzie w gliwicach woj slaskie okolo 20% aut ma rej FSD zartobliwie sie mowi u nas Fabryka Samochow Drezdenko jada okolo 400 km w jedna zeby na gielde zajechac ? czemu do poznania nie pojada ?
-
Telefon w E-39 ,potrzebna pomoc
ja juz znalazłem miejsce gdzie sie wklada karte ale musi ona byc duza wiec musze kupic jakis pakiet startowy. U mnie te miejsce to jest w podlokietniku jak sie wyciagnie tel to tam jest taka szczelina gdzie sie ja wklada. Ciekawe czy zadziala ??
-
oszust na allegro UWAGA z TORUNIA
to fest okazja , jak za darmo
-
tankowanie to wyzwanie ;-)
dokladnie to tylko kobieta jest .
-
oszust na allegro UWAGA z TORUNIA
a co kupiles ta bejce ??? ja dziennnie przegladam allegro i widze co sie nowego pojawia . Widzialem ta niebieska . Napisalem mu w ktorym miejscu jest pakiet M ??? to tak mi odpisal ze nie moge tu tego skopiowiac bo by mnie moderator na stale usunal . Powiem krotko Wiazanka po lacinie ktora bardzo obrazala moja osobe . Moj kumpel tez mi odradzal kupna aut z okolic gniezna , drezdenka . To centrum oszustow i złodziei .
-
zmiana jezyka komunikatow BMW
ale polskiego sie domyslam niema ! normalne , bo polska to taki maly kraj w afryce i tam ludzie nie maja aut .
-
czy sie oplaca zamienic i jak z doplata
Dla mnie okazja to kupic auto w idealnym stanie po normalnej cenie a nie jak cena rynkowa jest 50 tys a gosc chce 35 tys. To jest podejrzane i nie zawracalbym sobie głowy takim ogloszeniem . CEna = Jakosc ( przewaznie ) Tanie = drogie
-
zmiana jezyka komunikatow BMW
hello . Czy jest mozliwa zmiana jezyka komunikatow , teraz mam po niemiecku i jak np sa dzwi otwarte to mi pisze Tur ofnen a wolalbym po polsku miec wszytskie kominikaty bo nie wszytsko rozumie . Chodzi mi konkretnie o ten moj model e39
-
telefon w BMW e39 bezprzewodowy
dziekuje jutro sprawdze czy jest taka szczelina :)
-
Telefon w E-39 ,potrzebna pomoc
tez mam ten problem w moim e39 2001 . Mam tel bezprzewodowy i nie widze miejsca gdzie mozna karte wsadzic !!
-
telefon w BMW e39 bezprzewodowy
kupilem e39 2001 i mam tam orginalny telefon bezprzewodowy . nigdzie nie widze miejsca zeby karte wsadzic ? czy taki tel sie rozbiera i wklada karte ?? czy on ma simloka ??? Auto jest z niemiec .
-
skrzypienie tapicerki drzwi przednich - jak usunąć?
jasne ! jedz do ASO tam Ci to musza zrobic . To nie do przyjecia zeby cos trzaskalo w dzwiach . TO nie polonez tylko nowa BEJCa
-
Jak oceniasz styl nowych BMW 3 5 7 ?
według mnie to nowa e-60 jest sliczna ale srodek jakis kosmiczny. Moj co mam w E39 2001 jest taki klasyczny (podoba mi sie ) ALe zauwazny ze w nowych modelach srodki sa podobne od 3 do 7 tak jak bylo w starszych 3 5 7 czas ucieka i auta tez sa inne . Na szczescie niema licznikow na srodku auta jak w niektorych autkach .
-
problem przerejestrowanie
bodziotg77 odpowiedział(a) na sextasy temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneniewiem jaki jest numer do WK w Twoim miescie . Sprawdz w ksiazce telefonicznej na necie
-
problem przerejestrowanie
bodziotg77 odpowiedział(a) na sextasy temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenajlepiej zadzwon do wydzialu komunikacji i spytaj . Tam Ci odpowiedza jak jest. Łykasz ta 7 ??
-
pytanie czy warto prosze o pomoc
moj znajomy ma e39 520 w benzynie , silnik mu sie uszkodzil i zalozyli mu 2.8 motor . Auto chodzi jak nalezy. Wiec w tej 7 tez nie powinno byc zle . Cena jest niska bo takie auto malo kto kupuje , chodzi mi o pojemnosc . ALe jak juz inni pisali sprawdz w dobrym warsztacie zeby nie bylo pozniej jakis problemow .
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
ja szukam e39 sedan i nie umie znalesc ! przed chwila dzwonilem do dilera bmw i nie maja rowniez . Moga sciagnac za 70 pln ale w skali 1-85 czyli miniaturka
-
ciekawe strony z modelikami BMW
czemu niema e39 sedan nigdzie ??? szukam i szukam
-
koszt usunięcia folii
dodam ze uno i opel byl robiony w firmie tunningowej wiec folia byla super . Poldka robilem folia kupiona w sklepie wiec jakos marna . Tak na zdrowy rozsadek chyba nikt nie robil bmw taka badziewiarska folia jak ja w poldku. powinna ci to pojsc bezproblemowo. Sprobuj , najwyzej nie pojdzie i oddasz to komus kto Ci to zrobi. Mysle ze podjela by sie tego firma co zaklada folie . Tylko ustal z nimi z gory koszt na wypadek jakby sie powtorzyla sytuacja mojego poldka.
-
Przyciemnianie szyb
ja osobicie kazde auto robilem w firmie tuningowej . Koszt to okolo 500 . folia idelna , zero pecherzow , i atest . Choc ten atest to sobie mozna wsadzic wiadomo gdzie. Z tylu mozna miec kazda folie nawet smole , przod musi byc czysty wiec atest jest nie potrzebny. Ja mam znajomosci w stacjach kontroli pojazdow wiec przeglad to formalnosc , z policja tez mam szczescie . Teraz kupilem E39 2001 rok i nie sciemniam juz . Szkoda mi rozbierania tapicerki , pozniej tylko cos moze stukac a tego bym nie zdzierzył.
-
koszt usunięcia folii
ja w moim Uno jak sprzedawałem na gieldzie to zrobilem to w 10 min !! poszlo gładko. został w niektorych miejscach klej ale tylko minimalnie . Wystarczyło wziasc benzyne ekstrakccyjna i minutka i gotowe . Podobnie mialem w vectrze . 15 min i był blysk w obu autach mialem wszytskie szyby przyciemniane . Ale w polonezie to byl koszmar , odchodzilo milimetr po milinetrze. Jedna szyba jakies 4-5 godzin . 2 tygodnie to robilem . Myslalem ze zwariuje . poszlo masa zyletek , benzyny i wulgaryznow .......................
-
BMW, Audi, Volkswagen, czy inna marka?
ja bym wybrał BMW !! kolega ma A6 2.5 tdi z napedem na 4 kola bardzo mu sie psuje , duzo pali . Chce sie go pozbyc i kupic BMW . BMW to samochod z charakterem .