Treść opublikowana przez bodziotg77
-
SPARRING 540iA vs 530D
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:49 pm taka jest data zalozenia :)
-
Strony z zdjęciami bmw ?
Thx Emek wlasnie sobie patrze :)
-
Zmieńmy oblicze kierowców BMW
Kujoj jestes gosc :)) fajne masz te hasla :) Jestes jak z tego teledysku Kalwi @ Remi Imagination :) tez kolesie jada ladna 3 cabrio i laski sie lepią jak lep na muchy . ps. Ja mam takie odczucia . Zawsze mialem respect do uzytkownikow BMW . Niewiem ale wolalem nigdy im drogi nie zajezdzac . Kumpel mi kiedys powiedzial tak , wiesz jak jade na xenonach i jeszcze halogenach to mi wszyscy sie usuwają :) Sam tez sprobowalem z ciekawosci i nic , nikt mi nie zjechal :mad2:
-
co sądzicie o tym e32??
za te pieniadze i za ten rok auta nie ma sie co wiele spodziewac . Ja bym juz wolał 3 z 94-95 Ta 7 ma juz jak na obecne czasy archaiczne kształty . Jak tak obserwuje to bardzo malo juz takich 7 jezdzi po drogach.
-
Strony z zdjęciami bmw ?
mam pytanie . Zna ktos jakas fajna stronke gdzie mozna sobie posciagac jakies fajne fotki BMW ? Szukam ale te co znajduje nie zadawala mnie . Pozdro i milego weekednu
-
SPARRING 540iA vs 530D
post z zeszlego roku ! wiec mysle ze kolega juz cos kupil :)
-
telefon w e39 bezprzewodowy
napewno to jutro zrobie :)
-
telefon w e39 bezprzewodowy
dziekuje za odpowiedz ale juz mi sie dzis udało go uruchomic i dziala jak nalezy :) Przed tym faktem zadzwonilem do ASO BMW Bawiaria Katowice i głowny szpec od nich mi powiedział ze to nie bedzie mi dzialac bo jest jakas inna konfiguracja czy cos w tym stylu . Ze nawet oni tego nie zrobią :) Zmartwiony poszlem do auta i mowie trudno :( az nagle w sluchawce bezprzewodowej pokazal sie napis IDEA :)) Mysle sobie fajne tuki tam robią .
-
deska rozdzielcza w bmw - jedno pytanie
wiec reasumujac to oznaka ze mam lepszy BC czy gorszy ?? bo niewiem ? czym one sie roznia ?? w wiekszym jest wiecej funkcji ??
-
[e39] 530D Mała kontrowersyjność- podoba sie czy nie??????
Bono ma racje - jak szukalem mojej to spotkales sie z e39 dieslami z 2001 roku co mialy 350-400 nawet . Ale to były górne granice
-
deska rozdzielcza w bmw - jedno pytanie
Przemo TDS otoz podgrzewana kiere tez mam :)) ale oki juz nie bede pisal ze mam fulla bez czegos tam :)
-
deska rozdzielcza w bmw - jedno pytanie
hello Mam pytanie ? W mojej e39 jak np mam otwarte drzwi to mi pisze po niemiecku ze mam drzwi otwarte na desce , podobnie jest z bagaznikiem , swiatłami . ALe spotkalem sie tez z takimi ze jest tam na desce auto z góry pokazane i na nim widac co jest otwarte . od czego to zalezy ?? bo nie rozumie ? Chce dodac ze mam pelna opcje oprocz navi i skory Auto moje bylo autem pokazowym w salonie w Studgardzie
-
Szukam dobrego czlowieka z Pily ;) kupno e30
niestety zeby znalesc dobre auto trzeba sie najezdzic , nadzwonic i denerowac ma maxa !! JA mojej szukalem jakies 5 miechow , nie przespalem wiele nocy szukajac ogloszen na allegro , mobile.de i innych. Wszystkie ogłoszenia mialem w 1 palcu (obsesja ) Udałem na te poszukiwania jakies 3 tys pln. Telefony , wyjazdy po igły ( pseudo ) daleko na 2 koniec polski nawet , zawsze bralem experta ktoremu musialem zaplacic za kazdy wyjazd , raz mi szyba pekla od kamienia jak wracalem z torunia na autostradzie . A ile nerwow mnie to kosztowało to juz nie wspomne . Juz nie wytrzymywałem nerwowo bo chcialem miec az w koncu trafilem moją bunie . Na sukces trzeba sobie zapracowac , tylko nieliczni maja szczescie . podobnie mialem jak kupowalem VW T4 , 4 miechy i tez same porazki , az w koncu pod poznaniem ( 300 km w jedna ) znalazlem super egzemplarz. Pojechalem i kupilem . Reasumując - kupno w 95 % wymaga duzo cierpliwosci.
-
W końcu zrozumiałem o co wam chodzi z tym dźwiękiem R6
bardzo mi sie podoba Twoj nabytek :) Dbaj o nią :) ile dałes ??
-
[e39] 530D Mała kontrowersyjność- podoba sie czy nie??????
tamte ogloszenie co podal przedmowca mi sie podoba . Ladny i niespotykany kolor tej BEJKI . I te felgi super ! na oko oczywiscie . Biale auta sie kupuje na firme głownie .
-
[e39] 530D Mała kontrowersyjność- podoba sie czy nie??????
po pierwsze to przod miala robiony. Ma zderzak i lampy po lifcie. tył tez cos zmieniany choc lampy stare. po drugie 99 rok mial moc 184 a nie 193 . 193 mialy od liftingu modele. ogolnie mi sie nie podoba bialy kolor w bmw. JAkies ta auto podejrzane .
-
telefon w e39 bezprzewodowy
pisze mi komunikat na sluchawce " Suche BAsis " co to znaczy ? szuka bazy ?? ogolnie tel mi dziala ale z pozycji panelu radia i kierownicy .
-
Pytanie dotyczące BMW3 w M-pakiecie
moj kolega ma 328 M Pakiet zołtą . Ma obnizone zawieszenie i do tego koła 18 cali piekne chromowane . Wyglad pierwsza klasa ale komfort jazdy to inna sprawa . Jest twardy i jedzie sie jak na gokardzie. Teraz jak zalozyl 15 cali na zime to jakos sie da jechac normalnie ale niema rewelacji .
-
Siemka:) jestem juz blisko...
jesli e30 jest ladniejsze od e36 to gratuluje gustu. Cóż jeden woli starsze babki inni mlodsze . Ja wole mlodsze i mam 10 latek mlodszą lasencje . Jak będziesz miał tak jak ja 33 lata to docenisz urodę kobiet "w kwiecie wieku" Tak się skałada, że mam obie na utrzymaniu. E30 jest jak ognista kochanka, z którą pokazuję się w weekendy. E36 jest młodszą siksą, która nawet nie potrafi się odezwać, a przystroiła się tak, że wstyd się z nią na mieście pokazać. Pomijam już fakt, że młodsze damólki poprostu się bardziej sypią. Są ofiarą recyclingu. tak sie składa ze tez mam 3 z przodu chodzi o wiek :)) wiem ze niektore 30 tki sa wypasione i nie jedna 18 nie jest im godna po papierosy latac . mialem raz 32 i to byla najpiekniejsza kobieta jaka miałem w zyciu. Esencja piekna i elokwencji. Szkoda ze miala męza ..... :(
-
Gratulacje dla pani w Renault!
u mnie w miescie w TEsco sa komunikaty . Kierowco co postawiles auto na miejscu dla inwalidow wstydz sie i natychmiast przestaw auto . hehhe raz sie to mnie tez tyczyło . Raz tez postawilem pod Realem w Bytomiu tez na takim miejscu ale jeszcze bylo ok 20 miejsc parkingowych do tego przeznaczonych. bylo juz pozno wiec klienotw nie było prawie wcale . postawilem tam dlatego poniewaz metr od tego jest strózowka od ochrony i mialem auto pilnowane. Jak wrocilem stal juz radiowoz i dostalem mandat. pomimo ze parking byl pusty bo za 5 min zamykali sklep. dostalem dla zasady. To była droga oplata parkingowa za te moje 15 min postoju.
-
Gratulacje dla pani w Renault!
to jakas wstrętna zarozumiala feminista byla . Ale gustu co do auta to nie ma za grosz. potepiam takie kobiety i zachowanie
-
Siemka:) jestem juz blisko...
no ten starszy pan widac lubi tunning. Słuchaj moj ojciec tez kupil vectre nowa a ja nia 10 lat jezdzilem i stuningowałem . Jakby nie patrzec auto od starszego pana ale tylko syn nim jezdzil i ja zbajerował :) ale jedz i sprawdz ! moze jestem przewrazliwiony. powodzonka dla Ciebie
-
Koszulki z logo BMW
moze z 2-3 osoby sie Tomek znajdą :)
-
Golf mkII GTI 1.8 16V czy BMW e36 325 ?
temat stary jak swiat. gosc juz pewno zmienil samochod a ktos dalej odpisuje . Zamknąc go bym proponowal Adminowi. ps. jak mozna golfa II z bmw3 porownywac ?? to jak plakat z EMpiku do orginalu Monalizy
-
Czy ktos chipowal E39 525dA lub 530dA?
kumpel ma 530d 2001 po chipie . Ponoc ma 230 ps . Autko mu idzie rewelacyjnie . Zmiany zrobil poprzedni wlasciciel Wieden Austria . Na razie ma przebieg 135 tys i nic sie nie dzieje. Autko bylo sprowadzone z austrii .