Skocz do zawartości

jakieś trzaski po deską ?


prezes6937

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

Długo mnie nie było bo byłem nieobecny :P

 

Słuchajcie jest tak : po ruszeniu z miejsca spod deski rozdzielczej w okolicach schowka pasażera lub z jego strony w okolicach podszybia (dokładnie nie mogę zlokalizować ) dochodzi takie denerwujące pykanie , coś tak trzeszczy i wnerwia ucho. Wie ktoś z kolegów o czym mówię i jak to zneutralizować lub wyeliminować :P

Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzask a chrupanie to dwie różne sprawy. Wiem ze chrupie jak by myszka drapała , chrup, ,,, chrup kilka sekund po gaszeniu, czytałem że to domykanie powietrza z zewnątrz żeby sie nie wychładzał,,ale jeśli chrupie Ci w czasie jazdy i tez tylko chwilę, to może coś sie popsuło, albo poprostu je te silniczki otwierają,,,i jest podobny efekt,,,pisze tylko jak jest w mojej e34,,pozdrawiam
Teraz to ja mam radość z jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimową pora jak jest mroz materialy sie kurcza przez co powstają stuki , puki i jeszcze inne nieporzadane dzwięki .

 

U mnie w Vectrze zimą tez mi trzeszczy , przychodzi plusowa temp wszytsko ustaje.

 

W mojej bmce tez jak byl plus to cisza idealna , teraz mrozik i cos dobiega z deski rozdzielczej i tez nie umie tego zlokalizowac.

 

Coz pozostaje czekac na wiosne :)

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej myszce bez komentarza :)

 

Po opiniach kolegów też dochodzę do wniosku ,że to może być spowodowane ujemną temperaturą ( to pykanie ).

Jak i Was, też i mnie szlag chce trafić ( z tym pykaniem ) i widzę , że do wiosny se będę musiał jakoś z tym poradzić :) Lekko nie będzie

 

:mad2:

 

Dzięki za odpowiedź.

Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektrozaworki odpadają,przynajmniej u mnie,po pierwsze są po lewej stronie na wprost kierowcy i tro w komorze silnika,silnik i odgłosy jazdy by to zagłuszyły.A słychać dokładnie po prawej,po drogie pyka na nierównościach kiedy "huśta" budą,a odgłos jest taki jak by to powiedzieć-"plastikowo tapicerkowy".Wkurzające do łez :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.