Treść opublikowana przez bodziotg77
-
zdjecia w profilu
Kujon zmieniles fure na 5 ???
-
czy ta zmieniarka pasuje do e39 ??
na moje oko taka sama jak moja w e39 ale moge sie mylic . To nie polonez gdzie co nie wsadzisz to dziala
-
CB radio
cena dobrego zestawu to jakies 600 pln . Za to cene dostanie sie markowy i dobry sprzet . JA mam president johnny II i bardzo dobra antene. Chodzi jak nalezy . Wczoraj widzialem na BP przyjechal pacjent jakims autem nie pamietam co to bylo ale bata mial takiego ze nigdy w zyciu nie widzialem takiego , chyba sobie go sam przedluzyl a niewie ze nie dlugosc jest tak wazna bardzo ale zestrojenie , ja mialem orginalna 1.50m a mi ja skrócono przy strojeniu. Wiec nie dlugosc najwazniejsza bo ten co ma 30 cm moze lepiej odbierac od tego co ma 2 metry .
-
Zmieńmy oblicze kierowców BMW
niezle pala te gumki :) tutaj inny przyklad http://www.youtube.com/watch?v=VcvU0OVoX-I&mode=related&search=
-
potrzebny kontakt do Jurasa z e36 cabrio
bardzo malo sprecyzowane pytanie . SKąd on jest ? gdzie niby mialby byc ? na tym forum on jest ?? sprecyzuj to moze ci ktos pomoze
-
SPARRING 540iA vs 530D
a powiedz mi jeszcze jedno ! jest ta beja na jakims ogloszeniu na necie ?? luknalbym sobie z ciekawosci
-
SPARRING 540iA vs 530D
moze ta 530 byla jakas felerna , na serio 530d to rakieta jest . Mowisz 2000rok i po lifcie ?? to musiala byc z grudnia chyba bo dopiero z tego co sie orientuje to w 2001 byly po lifcie . Sluchaj ona musiala miec moze jakas wade , moj kolega tez ma 530d i mial usterke bardzo minimalna a auto mu szlo beznadziejnie . Wyeliminowali mu to za jakies 100 pln i auto jedzie jak pocisk . No ale zastanawiaj sie dalej i szukaj . powodzenia
-
telefon w bmw e39
musi byc zaplon i swiatla min postojowe ! sprobuj tak
-
BMW (roczne z gwar.) już za 69 tys zł - kto się skusi?
jedynka to auta dla jakiegos pederasty
-
jak zimą eksploatowac klime a aucie
ja tak raz na tydzien wlacze na jakies pare kilometrow . Auto kupilem 23 grudnia 2006 wiec niewiem czy w niemczech cos tam pryskali . Najlepiej podjechac i profilaktycznie siknąc co ?? ps. Auto mialo pelna inspekcje przed sprzedaza .
-
Beemka to twardy zawodnik :)
ja mialem raz dachowanie autem , nie polecam nikomu no chyba ze wrogowi :mrgreen: panowie noga z gazu , niestety nasze bunie to szybkie furki są
-
Beemka to twardy zawodnik :)
to miales farta kolego . Musisz uwazac .
-
2007
na tym forum od 2007 to juz tradycja jest ze jest wylaczone
-
jak zimą eksploatowac klime a aucie
hello . chcialem spytac jak nalezy postepowac z klima w okresie zimowym . Jest zimno wiec sie jej nie wlacza. Czy nie uzywana sie psuje ? Jak nalezy ja prawidlowo eksploatowac ? BArdzo prosze o odpowiedz chlopaki ;)
-
telefon w bmw e39
u mnie w e39 jest tel bezprzewodowy w podlokietniku. Karte sie wklada w podlokietnik ale tą duza karte wielkosci dowodu osobistego. Wszytsko dziala jak nalezy. Fon dziala z pozycji panelu radia oraz kierownicy ( wielofunkcyjna) i sluchawki ale bardzo maly zasieg od auta. Swieci w momemcie gy jest wlaczony zaplon i swiatła minimum postojowe . W nocy super efekt. Jakby ktos mial jakies pytania pytac. Chetnie odpowiem dokladniej.
-
Drgania kierownicy > 60km/h
a na marginesie to jak to sie moglo stac ze przed wymiana bylo ok poza hamowaniem a po wymianie stalo sie odwrotnie?? moze czysty przypadek ! czasem sie tak dzieje . wiesz rusz G.... a smierdzi
-
Drgania kierownicy > 60km/h
ja mysle ze moze ci sie odwaznik odkleil (alumy ) albo wylecial z rowka i zle kolo jest wywazone . Ja tez mialem bicia w oplu i byly spowodowane tym ze odwanik mi sie odkleil na alumie . najgorsze bylo to ze mialem jeszcze przed soba 1350 km do zrobienia . Coz jechalem tak i bylem wystraszony na maxa bo nie wiedzialem co to jest ? ale dalem rade . moze tez opona byc wadliwa , to tez musisz wziasc pod uwage
-
końcówka wydechu
najlepiej dwururka ! owal mi sie nie widzi
-
co sądzicie o tym e32??
MC-Maxim ladne te foto Twojego autka . W filmie dług takim sie rozbijali Ci gangsterzy . Napewno masz szacunek na drodze . pozdro
-
co sądzicie o tym e32??
sa gusta i gusciki . To sprawa kazdego z osobna i trzeba to szanowac ;) pozdrawiam
-
zdjecia w profilu
najlepiej w ACDC , robisz Modify pozniej resize i tam z boku wpisujesz jaka chcesz rozdzielczosc , pozniej tylko zatwierdzasz . Z takim zmiejszonym zdjeciem idziesz na stronke gdzie sie zgrywa fotki i reszte juz wiesz
-
Jakie opony preferujecie do felg 17"
ja mam w e39 235-45-17 LATO a zima 205/15 a jakie proponuje ? tylko nowe kupic . To się zwraca w postaci zywotnosci , komfortu jazdy i bezpieczenstwa. Kupno uzywek to pozorna oszczednosc . No chyba ze sa igły ( tylko kto takie sprzedaje ? )
-
co sądzicie o tym e32??
ja sie moge pochwalic ze moja nie była ani bita ani nawet malowana . Na masce mam kilka malych odpryskow od kamyczkow i na przednim zderzaku ale to jest pryszcz.
-
SPARRING 540iA vs 530D
no to w takim razie zycze Ci Mr Jones owocnych poszukiwan . Wiem co czujesz tez mialem to samo przez 4 miechy. Od 16 do 1-2 w nocy przed kompem , a miedzy czasie dlugie i nieraz bardzo kosztowne wyprawy po perełki . Trzeba czekac i sie nie napalac , chcialem tylko i wylacznie 530d a mam 520d ale igłe w stanie salonowym i wiesz co ? nie zaluje , niema takiego lacia ale za to jest ekonomiczniejsza.
-
oszust na allegro UWAGA z TORUNIA
sluchaj 4 tys w aucie za 50 tys to nic ! ja w 2006 do mojej vectry co byla warta ok 15 wsadzilem 7 tys . Wymienilem wszystko . Teraz jak nowa jest :) i moj tata sie nia cieszy. nie sprzedalem jej bo nikt by za nia tyle nie dał ile bym chcial. Ale ciesz sie swoją bunia i nie mysl juz o tych oszustach z gniezna i okolic.