Treść opublikowana przez bodziotg77
-
Ile tak naprawde pali 523i E39 ?
pali ciut wiecej niz 520 i ciut mniej niz 528 :lol:
-
ile zurzywają wasze bemki na rozruch
co za temat !! hehehehe to sie nadaje to działu humor .
-
wymiana akumulatora w E39
naturalnie musi byc kluczyk wyciągnięty
-
740dA srebrna TYCHY
i jak kupiles te auto ?
-
Nowy Klubowicz Wlasnie Kupilem E36 325 Wita wszystkich !!
witamy w klubie
-
Czyż to nie hipokryzja ?
jedyna rada . ogladac sie w lusterko czy nie jedzie jakies podejrzane auto za toba zwłaszcza nowa vectra , pasek , mondeo itp.... Jak ja widze takie zamną i nie widze kierowcy to mam nieraz schizy. a druga to miec CB radio . czasem Cb moze byc wkurzające ale to się moze zwrócic . Kierowcy informują o poruszajacym sie na danym terenie auta z fotoradarem wiec wtedy trzeba byc uwaznym . Kazdego to boli jak dostanie 500 i te punkty. Wspołczuje /
-
wymiana akumulatora w E39
po co kombinowac z krokodylkami ? jeszcze przy wyciąganiu Ci odskoczy i jakies zwarcie zrobi. skasuje sie tylko przebieg dzienny , srednie spalanie i zegarek .
-
Jakiej mocy zarowki
kup normalne dobrej firmy 55Watt i bedzie ok . Wieksze powoduja ze oslepiasz kierowcow i Ci szybko zżołkną lampy
-
brzęczenie przy 120 km/h
mnie tez cos brzeczało na postoju ale juz wiem co to ?? jedna sruba mocowania pokrywy silnika sie poluzowala i brzeczala od wibracji. Dokrecilem i gitara . Czasem ciezko zlokalizowac zwlaszcza ze masz to przy predkosci 120
-
spojler dolny -dokładka do oryginalnego zderzaka
znajomy zalozyl do e39 i po tygodniu urwał . Szczerze nie polecam tego. Pozniej jazda to męczarnia
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
w tej drugiej chyba ta nakladka z TEsco na kiere jest taka droga
-
Jakie lampy tylne w stylu LEXUSa?
mam lexusy w vectrze. Nie są zbyt szczelne , a te srebrne blendy ciemnieją . Dlatego na zime zmieniam na orginalne zeby ich nie zniszczyc. nie kupuj lexusow do 3. Orginaly z bialym kierunkiem i bedzie COLL
-
Przy ruszaniu słysze jakis płyn - to normalne?
mialem tak w UNo i to cos bylo z plynem w chlodnicy . Chyba za malo go bylo ale nie jestem pewien . Lata temu to bylo
-
BMW Marzeń
E-60 535d sedan Za rok moze dwa bedzie moja .
-
jaka zarówka jest w halogenie przednim ??
wiec ja mam HB4 hmm nie wiedzialem ze takie zarówki są
-
jaka zarówka jest w halogenie przednim ??
jaka zarówka jest w halogenie przednim ?? wersja po lifcie ale to chyba niema znaczenia .
-
W 2008 r. nowe BMW 850?
mnie sie podoba ale za bardzo podobna do 6 . Wiec chyba nie mialo by sensu ją robic . Za mala roznica no chyba ze technicznie sa inne rozwiazania.
-
alufelgi z allegro
te sa tez bardzo ladne to 17 . A tak nawiasem to mialem ją brac tą z tego linka :)) w grudniu to bylo. Niechcial mi jej oddac za 55 tys. Ja w mojej mam 17 orginalne . Te co wkleilem wczesniej to są takie jak w ogloszeniu tylko ze orginal 18 cali %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img82.imageshack.us/img82/6567/80881870mk9.jpg
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co za oblesny ten srodek , chodzi mi o te drzewo i kiere http://www.allegro.pl/item167150112_bmw_530d_184_ps_inidiwiduel_.html
-
[OPINIE] kolory BMW
zgadzam sie z DONEM !! czarny budzi respekt zwlaszcza w 5 i 7 . A tak nawiasem to ladna ta twoja 7 . Tez chcialem 5 czarna kupic ale trafila sie fajna srebrna i sie skusilem .
-
Automat czy manual?
najwazniejszy jest stan techniczny. ALe jak tym autem ma tez jezdzic kobieta to polecam automata , jesli tylko mezczyzna co manual. MAnual ma lepsze osiagi i mniej pali. Ja tez szukalem tylko manuala i takiego kupilem . Kolega co ma 530d automat i zaluje ze takiego kupil. Ale zaznaczam ze to jest kwestia gustu. Ja wole manuale , inny woli automaty. Zycze powodzenia bo bedzie Ci potrzebne. Ja ten temat przerabiałem juz w zeszlym roku dwa razy . Raz jak kupowalem VW a raz BMW
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
ja do kolegi PROZNEGO nic niemam !! i powiem wiecej , pozdrawiam go serdecznie . Pozdro rowniez dla pana MODERATORA .
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
jestem patriotą jak malo kto jeszcze w tym kraju wiec sie nie zamierzam tam przenosic .
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
tak dokładnie szkoda mi na xenonka i jeszcze na zołknięcie lamp od temperatury. Mam takie czyste i ladne te lampy jak nowe . Szkoda ze za niedlugo bedą zżółknięte ..... ps. powiem tak . Zarowki sie zuzywają , tracą swoje wlasciwosci. jak sie przepali H4 to nic , kupi sie 2 takie same za 40 pln i jest ok . Ale jak mi sie spali xenonowa to tez bym chcial 2 takie same nowe a nie 1 nowa 100% sprawnosci a druga juz zmęczona zywotem ktora bedzie swiecila gorzej. Ja jestem pod tym względem perfekcjonista i chce miec zawsze idealnie zwlaszcza w moim BMW moje BMW to nie polonez gdzie mnie nie obchodzi czy cos stuka i puka , czy kupie do niego orgonal czy jakas podrobe. Czemu w niemczech tego niema ze trzeba na swiatlach jezdzic caly rok ? nawet w zime nie trzeba a oni są tacy skurpulatni i przezorni ??
-
tylne lampy - możliwe przydymienie?
jak juz kiedys pisalem nie poprawiac fabryki :)