Treść opublikowana przez bodziotg77
-
[OPINIE] kolory BMW
najlepsze kolory w Bmw to według mnie to srebrny albo czarny a jak Wy uwazacie ?? nie mowie ze inne sa brzydkie ale te są the best %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img258.imageshack.us/img258/6789/1588646552wk3.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img258.imageshack.us/img258/1624/1588646553sc6.jpg http://img389.imageshack.us/img389/2825/c21543901cl5.jpg http://img182.imageshack.us/img182/1158/c21543902zi5.jpg
-
[E39] Wyświetlacz/Niepełna czcionka
to juz tradycja w BMW te wyswietlacze . Ja tez tak mam ze mi brakuje kilku ale tylko na paelu radia . W liczniku sa wszystkie jak narazie . ALe to nie tylko bolączka w bmw , w innych autach tez sie tak dziala i niema na to reguły . ja mam np vectreb 96 rok 115 tys km i nie brakuje mi ani jednego pixela inny kolega ma vectre b 2001 rok i przebieg 50 tys i brakuje mu mase pixeli. Jedno powiem , jest to wkurzające na maxa i uwazam ze powinni to zmienic
-
Kupuje Bunie.
ja tez Cie witam w naszym gronie :) wez zapodaj jakies fotki swojego dobytku . ps. co do kluczy , ja w mojej jak kupowalem to dostalem 4 i tez od handlarza kupowalem . Jesli chodzi o AC to musisz miec 2 klucze chyba ze masz znajomego w ubezpieczalni to wtedy do zdjęcia ( AC ) podlozysz klucz kolegi zeby byly 2 na fotce
-
BMW E36 zderzak przedni od m. Warto kupic podróbkę ?
tylko orginal ! takie podroby to do kadeta mozna wsadzic . szkoda kasy
-
MAM TYCH PYTAN TROCHE-NOWY
kolego nie pisz z duzych liter - regulamin zabrania .
-
czujnik temp. zewn.
jak mnie w vectrze tez gupial to nadawal sie do wymiany . Ale sprawdz najpierw te styki czy są dobre ale watpie . Takie usterki sie zdarzają
-
aktywowanie wyposażenia samochodu w ASO
ciekawe , hmm czekam na odpowiedzi razem z Toba BONO
-
Mozna sprzedac na czesci skasowane auto?
bodziotg77 odpowiedział(a) na zumzum temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneciekawy temat ! sam czekam na jego odpowiedzi. Nie wiedzialem ze musi byc kompletne
-
drewno w BMW...
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img362.imageshack.us/img362/5821/pict0018by1.jpg a to juz moja Bunia :) drewno ale z klasą i nie tak dużo tylko symbolicznie[/img]
-
drewno w BMW...
kolejny przyklad ! nowa 7 szulfaldy jak w komodzie w przedpokoju %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img443.imageshack.us/img443/1615/piccontent7erbigdownloadl0.jpg
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2151170 e39 2001 a przed liftem ! dzwonie mowi ze tak kupil i w papierach ma 2001 rok produkcji . To ze moc sie nie zgadza to szczegół . Jedyne rozwiazanie - gosc mial dzwon i kupil czesci wszystkie ze starej
-
lampy e39 po lifcie
prosze moderatora o przeniesienie postu do innego dzialu , pomylilem się dając tutaj
-
lampy e39 po lifcie
witam . Juz raz czytalem ze nie mozna wyciagnac przedniej szybki w e39 po lifcie. Dzis poszlem do garazu i otwarlem sobie maske i przypatrzyłem sie i na mojej lampie są takie zatrzaski ktore według mnie sluza wlasnie do tego zeby sciagac szybe . nie robilem tego bo mam czyste lampy ale mnie to zaciekawilo ? Jesli nie mozna tej szybki sciagnac to po co są te zatrzaski ?? Dodam ze mam orginalne lampy Hella z ringami + xenon . Jesli bedziecie chcieli to zrobie jutro foty i wkleje . Czekam na opinie expertow
-
TOP10 - najlepszych chińskich kopii
ciekawe kto kupi takiego chinskiego Rols Roysa ?? Niektore podróbki nawet niezle ale ta BMW 7 im nie wyszla .
-
Siemka:) jestem juz blisko...
Ok jak cos to bede walil do was jak do mamy... :D :D a tak na serio to dzieki za wszelka pomoc jaka juz od otrzymalem no i mam nadzieje ze otrzymam jeszcze w przyszlosci :) no ba to się wie
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
o w morde ! ta 7 to sie nadaje tylko na złom . A co do tej 5 z tą dokladką na dachu to porazka . Trzeba by wyciac dach i wspawac nowy . Tylko ze ona powinna kosztowac ok 25tys a nie 42 . Cala do malowania i zmiana dachu.
-
jak nalezy postepowac z turbo w BMW?
oto mi chodzilo . ALe lepiej juz te 90 sek czekac niz od razu gasic jak czesto sie obserwuje wsrod uzytkownikow Diesli. Wiec teraz bede 30 sekund dziada trzymal na wolnych
-
jak nalezy postepowac z turbo w BMW?
chcialem spytac expertow jak nalezy postepowac z turbo ( diesel ) Ja np jak zapale (zimny silnik ) czekam okolo 1 min zeby dopiero ruszyc . Jak juz jade nie przekraczam 2 tys obrotow az do rozgrzania . Po kazdym przejezdzie nawet krotkim nie gasze silnika od razu tylko czekam zawsze okolo 30 sekund . Po dluzszej przejazdzce i kiedy wiem ze jechalem na wyzszych obrotach pozostawiam na wolnych na okolo 90 sek. Prosze mi powiedziec czy robie dobrze ?? czy moze w czyms przesadzam ?
-
Nietypowe i piekne felgi!! Forgiato Radurra
fajne te 1 felgi ale to dobre na pokaz , wiadomo ze od hamowania i jazdy brudzą się bardzo zaciski , zresztą wszystko sie brudzi. Taką fele by trzeba bylo ciagłe myc a wczesniej ją odkrecic zeby dokladnie umyc . Dobre moze na pierwsze 2 -3 dni Te swiecące tez super tylko szkoda ze nie mozna miec takich ( nawet wentyle swiecace sa zabronione)
-
Ktora najlepsza 520d,525d,530d do lawety dylemat kupujacego!
Jesli tak to tylko 530d i nic wiecej .
-
Ktora najlepsza 520d,525d,530d do lawety dylemat kupujacego!
tez mam VW T4 2.4 diesel. Smiga jak zwariowany , niedawno jechalem nim po moją bunie . Pieciu chopa i duza laweta plus moje BMW . Jechala bardzo poprawnie . Na takie imprezki to tylko BUSIK
-
Problem na śniegu? Przede wszystkim pyt. do posiadaczy e60!
niewiem jak Ci pomoc ? zadzwon albo podjedz do ASO w Czestochowie , moze tam Ci pomogą ? Chyba ze ktos z forum zna ten problem i Ci pomoze . ALe na tym forum e60 ma malo ludzi .
-
Problem na śniegu? Przede wszystkim pyt. do posiadaczy e60!
moze miales wylaczone ASC ?? to blokada poslizgu. Ja smigam bezproblemowo nawet jak sobie wylacze ASC .
-
Jak myslicie warto go kupic?
no to super ze kupiles . przebieg ma malusi , ledwo dotarty.
-
drewno w BMW...
widze ze sie zgadzacie zemną :)