Treść opublikowana przez bodziotg77
-
Bmw chce zabic...swojego bezmyslnego posiadacza
o w morde ! szok . ALe jakby kozka nie skakala ........
-
hamann m6
no ladne ladne tylko szkoda ze nie realne dla przecietnego uzytkownika
-
co jest szpera ???
a powiedzcie mi czy ja mam jakas szpere w moim e39 2001 rok ?? mam manualna skrzynie biegow jesli to ma jakies znaczenie
-
potrzebny kontakt do Jurasa z e36 cabrio
u mnie w miescie tez jest firma co szyje profesjonalnie w skorze kazde auto . Stoja tam czesto auta z najwyzszej polki, niewiem po co skoro powinny miec w standarcie skore . Ale kto bogatemu zabroni ? jak chce w nowej s-klasie miec np niebieską skore robia tam rozne płomienie , wzrory według zyczenia klienta. Ceny tez sa zacne . Chcialem kanape w motorze obszyc to mi zaspiewali 600 pln.
-
Poprzednicy waszych BMW..
1 - 126 p 2 - fiat uno 1.4 3. Vectra b 2.5 V6 wszytskie auta zawsze kupowalem nowe . Teraz BMW e39 2001 sedan Opel Vectra 2.5 V6 ( ta sama ) Vw T4 2.4 Polonez Truck 1.6
-
co jest szpera ???
dziekuje Zalew za info. Teraz juz wiem. Mozna zamknąc temat zeby nie smiecic forum.
-
Jazda na "wklejkach"
to zalezy na kogo trafisz. Ja jechalem na tzw lewych blatach juz 2 razy i nic sie nie stalo na szczescie . Ale nie byly to rej od plastyka tylko normalne niemieckie ( nie przywozowe ) Proponuje jechac przepisowo to moze cie nie zatrzymią .
-
co jest szpera ???
pytanie jak w temacie ? nieraz sie pojawia takie słowo a ja ciagle niewiem co co to jest ?
-
Jak myslicie warto go kupic?
tez jestem tego zdania . Tylko sprowadzone. ja tez tylko kupuje sciagniete i jak na razie odpukac sie nie zawiodlem ani razu.
-
CB radio
niby powinna byc , ale chyba juz nikt tego nie sprawdza. ja jezdze zawodowo i jestem czesto zatrzymywany ale jeszcze nigdy mi nikt nie wspomnial nic o CB wiec sie nie przejmuj . jakby widzieli radio domowej roboty przerobione z starego kasprzaka to moze by sie cos odezwali z ciekawosci ale tak to nie boj zaby . zakladaj i nadawaj na 19 kanale
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
to jest dobre
-
Jak myslicie warto go kupic?
nie odradzam tylko troszke chce uswiadomic ze to kosztowna zabawa moze sie okazac. Malo ktore e34 sa w dobrym stanie , sa jasne perełki ale takie nie ida na sprzedaz . Kiedys marzylem o e34 ale byla bardzo daleka od moich mozliwosci finansowych. Ogolnie mi sie podoba bo w sobie to cos ...
-
potrzebny kontakt do Jurasa z e36 cabrio
poszukaj moze na silowniach :P zartowalem .
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
Troszke te zasady regulaminu są zbyt surowe i nie elastyczne. uznaje taka zasade - dobry humor nie jest zły :))
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
niektorzy maja kiere z M pakietu i pisza w ogloszeniach np BMW 530d M pakiet . Smieszni są , albo to M3 co w ogloszeniu 2 posty wyzej .
-
Jak myslicie warto go kupic?
według mnie kupno takiego starego auta jest bardzo kosztowne poniewaz stare auta to skarbonki bez dna . Ciagle sie laduje a wciaz mamy zabytek.
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
PIGUS chyba nic nie wskuramy :(
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
cos w tym jest co piszesz ze linki bylyby martwe . Ale co sie usmuejemy to nasze .
-
BMW (roczne z gwar.) już za 69 tys zł - kto się skusi?
nie nadrabiam wielkoscią bo jakbym chcial to bym sobie 7 kupil , ale jakos 1 to mi sie do kobiet nadaje a nie do faceta . Facet musi ( powinien ) miec wieksze auto . kobiety jezdza malymi bo wieksze je przerastają ( 90 % ) Dlatego napisalem zartobliwie ze dla pederasty, jesli kogos urazilem to przepraszam nie mialem takiego zamiaru.
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2063090 ta ma ponoc pelny M pakiet - pytam sie gdzie on jest ??? oprocz kiery nic nie widze. ALe nie ma sie co dziwic . To jest z Gniezna auto wiec od oszustów najwiekszych w polsce.
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
ale i tak to jest temat a nie dzial wiec mozna go szukac dosc dlugo . moze byc nawet na 50 stronie a tam juz raczej malo kto zagląda wiec moze jednak jakis dzial by sie zdał ??
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
fuck ! przeoczylem to
-
e46 320d
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4367 Tu jest dzial poswiecony wlasnie takim pytaniom co chciales.
-
proponuje nowy dzial - smieszne ogloszenia allegro BMW
Chcialbym zaproponowac utworzenie nowego dzialu albo nie usuwanie postow zwiazanych z smiesznymi BMkami na allegro . Mozna sie czasem usmiac i podziwiac jak mozna spartaczyc piekne auta. Były wczoraj 2 fajne posty ale niestety zostaly usunięte. Mysle ze napewno bedzie duza oglądalnosc takich tematow. A co Wy forumowicze myslicie o tym ?? Ja jestem na TAK . Czekam na odpowiedzi.
-
zdjecia w profilu
sorki to nie Twoja pomyłka to puchatka jak dobrze pamietam