Treść opublikowana przez Kriss33
-
Świeza instalacja i juz problemy!
to wszystko nie powinno mieć absolutnie miejsca. mi przełacza przy temp 30 stopni, czyli koniec niebieskiego pola
-
[ E39 ] Nowy zakup
to mi pali po miescie 12l gazu, ale Ty masz automat
-
[ E39 ] Nowy zakup
dokładnie przy temp 3 stopni sie wskazanie kompa przełącza na temp i jest gong P.S. Geratuluje zakupu, napisz ile ci pali gazu
-
jak to sie nazywalo...
70 tys zl za silnik????????????
-
jak to sie nazywalo...
więc ile kosztuje taki nowy silnik?
-
jak to sie nazywalo...
http://www.realoem.com/bmw/
-
[E39] 520 Spalanie
moj nie potrafi, mowie o jezdzie w dzien, a nie w nocy
-
[E39] 520 Spalanie
520i nie powinna spalic w miescie wiecej jak 13l benzyny, przy bardzo ostrej jezdzie kiedys mi spalila 14l, a przy normalnej jezdzie po Wrocławiu 12l benzyny
-
520 oraz 525 - różnice osiągów i spalania!
520i do przemieszczania?? przegiałeś
-
Mały problem...co zrobić?
a masz 3-ci stop?
-
Witam, potrzebne info na temat 530d
rewelacja, jedziesz bardzo pewnie
- prośba
- Ile oleju ??
-
Witam, potrzebne info na temat 530d
na te tematy jest mnóstwo na forum
-
Sprzedam Bmw e39
nie ten dział, masz dział Giełda
-
który motor najlepszy technicznie i jaki gaz?
powiem krótko, mam 520i z LPG i mi wystarcza, a jezdze dosc dynamicznie, w PL i tak nie wykorzystasz na codzien wiecej mocy, a co do LPG to juz wiem ze moze byc to zrobione tak ze nawet nie odczujesz roznicy ani w dynamice ani w spalaniu
-
Czym sie różni silnik 193 konny od 184 konnego w 530d??
tym bardziej CR, bo to nowszy silnik
-
który motor najlepszy technicznie i jaki gaz?
a propo LPG to tutaj poszukaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=17
-
dziwny problem z zawieszeniem
Czy masz E39? u mnie jak stukało to na kazdej nierownosci czyli praktycznie co chwile, delikatne ale slyszalne stukanie - pukanie. Wymienilem oba wahacze i mam spokoj, moze to tuleja gorengo wahacza tylko, moze sworzen dolnego, tego nie mozna tak latwo wykryc niestety.
-
GAZOWNIK W OKOLICACH PIŁY
wejdz do działu spalanie i paliwa alternatywne
-
Odpowiem na pytania odnośnie paliw płynnych.
a wiesz jak jest z LPG? Skad pochodzi, czy Shell ma ten gaz faktycznie lepszy (Powergass)?
-
Płyn do chłodnicy,jazda zima
Masz racje, kolegów dobiera sie biorac pod uwage jaki maja samochod :lol: Świetne kryterium :8) oczywisice mialem na mysli nie rozmawianie o BMW z tymi co nie maja BMW :wink:
-
Płyn do chłodnicy,jazda zima
W E39 masz ASC i nie bój sie śniegu, dobre opony i auto idzie jak czołg. Dziala to w ten sposób ( na kola tylne), że komp reguluje tak przepustnicą (gazem), zeby koła nie straciły przyczepnosci. Apropo znajomych , to raczej nie rozmawiaj z tymi co nie maja BMW...
-
Kiedy opłacalny jest diesel?
Słuchajcie, trochę jest temat pomieszany, przewija sie porównywanie 530d do 530i i do tego dochodzi 320d, który spala 6l...Powiem jak ja wybierałem rok temu E39. Dałem za swoja 520i 25 tyś zł, wtedy za 530d musiałbym dać min. 8 tys. zł więcej ( 525 TDS w ogóle nie wchodzil w grę). Oczywiście, że 530d mnie "objedzie" jak będzie chciał, ale na codzien to na prawde nie ma większego znaczenia. Byc może takie porównanie nie ma sensu, dla mnie miało, bo 520i w miescie spali podobnie co 530d. Koszty inne wiadomo jakie są lub mogą być. No i to co wg mnie jest kwintesencją BMW - 6 cylindrów w benzynie - sam miód...Mamy w rodzinie dwa E39 w dieslu, wiec wiem co to znaczy. Nastepna sprawa, mysle, ze nie kupie diesla w BMW bo nastepne chciałbym E60, a jak bede chcial kupic, to pewnie jakies 7-8 letnie, a w dieslu na bank bedzie mialo min 200 tys km i wg mnie z tego chocby wzgledu opada. Nowy to co innego, ale wiekszosc z nas kupuje uzywane i to raczej nie 3 letnie...
-
felgi do e39
Co do wygladu E39, na 15" felgach to oczywiste ,ze 16" czy 17" lepiej pasuja do tego auta. Wszystko zalezy co jest dla Ciebie wazne. Dla mnie to ma sie dobrze prowadzic, a czy na pewno na oponach o szerokości 225 i 235 sie dobrze prowadzi? Wg moich doświadczeń pływa, ale to wina naszych dróg oczywiście. Poza tym za nowe bardzo dobre opony o szer. 205 trzeba dać ok 1500 zl, a przy 225 , czy 235 niemal 1000 zl wiecej, to samo z felgami. Mozna , ale po co, zeby mi ktoś potem jeszcze ukradł koła za 5000 zł ?