Treść opublikowana przez Kriss33
-
Wklady byly i sie zmyly
miałeś oznakowane? mi ukradli oznakowane!
-
530 odebrane
gratuluje, czekamy na foty i relacje jak sie sprawuje
-
3.0d komputer nie wyrzuca błędów
oj mocno zdrozaly, najtanszy prawie 500 zl... http://moto.allegro.pl/przeplywomierz-bosch-bmw-e46-e90-e81-x3-x5-e60-i1635376271.html
-
3.0d komputer nie wyrzuca błędów
A Kolega może zdradzić gdzie kupił taką tanią przepływkę? Czy to jest na pewno Bosch? Jak się sprawuje? Nadal ładnie działa? :) ja nie kupowałem, ale serwis w którym wymieniałem - STANDO i na pewno Bosch, ale na allegro na pewno mozna kupic w takiej cenie, dla BMW wlasnie Bosch robi te przepływki, sprawuje sie jak trzeba...
-
3.0d komputer nie wyrzuca błędów
tak, lepszą prac skrzyni biegów - szybsze przełączanie biegów i lepsze przyspiesznie
-
3.0d komputer nie wyrzuca błędów
nie było to odczuwalne, wyszło na komputerze przy okazji innej usterki, stwierdzili fachowcy ze miedzy 2500 a 3000 obr / min nie pracuje prawidłowo
-
E60,525D,2005,automatyczna skrzynia biegów
wszystko jasne, tak sie domyślałem, że o to Ci chodzi
-
BMW ROAD MAP 2011 Professional
też mnie to bardzo interesuje, ale też czy jest obwodnica śródmiejska od Milenijnego do Żmigrodzkiej? kiedy można sie spodziewac aktualizacji mapy?
-
E60,525D,2005,automatyczna skrzynia biegów
wg mnie nic w tym dziwnego
-
E60,525D,2005,automatyczna skrzynia biegów
a co masz namyśli, pisząc "na obciazonym P pod ta górkę" ?
-
3.0d komputer nie wyrzuca błędów
ja zapłąciłem `a przepływke Boscha 200 zł pół roku temu, więc proponuje wymienić
-
zakup e60/61turing
szybkośc zuzycia hamulcow nie zalezy od marki pojazdu, ale od stylu jazdy kierowcy, myślałem, że to oczywiste...
-
E60 opony??
róznica wysokości pomiedzy 245/45/17 a 225/50/17 to 2,3 mm ! http://www.cutino.yoyo.pl/wheel-calculator/wheelcalc.html
-
Czy klocki hamulcowe mają czujnik zużycia czy tylko iDrive
Klocki za 2 tys ? chyba ze zlota ;) > przod ok 200 tyl oklolo 100 + wymiana max 100-150 ... "czujnik" to tylko kawalek kabelka z koncowka w ktorej sa styki kosztuje akies 50 pln ... Czasem faktycznie sie zdazy ze klocki scieraja sie nierownomiernie i po jednej stronie moze byc zyletka a po drugiej jeszcze nie siegnie czujnika ... Czujnik dobrze jest wymienic tak pro forma a na pewno jak juz jest przytarty jakiej firmy te klocki za pół darmo?
-
E60 opony??
Ja mam 245/45/17 na felgach 8" i zdecydowanie polecam Goodyear EfficientGrip, cichutka i extra przyczepność. Wg BMW takie opony mają być tylko na 8 " felgach http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/efficientgrip/index.jsp 225/50/17 mam na 7,5 " felgach. Wg BMW takie opony mają być tylko na 7,5 " felgach
-
Problem z BMW
absolutnie nie trzeba demontowac reflektora, mała sprawna ręka wystarczy
-
zakup e60/61turing
polecam 530d , automat
-
Dolnośląskie
jedź do Stando
-
Czarna rura wydechowa E61 520D
oleju nie bierze? kontrolujesz zużycie oleju?
-
kiedy nowa mapa do professional
czy jest na tej ostatniej obwodnica wrocławia A8/S8 i śródmiejska od mostu Milenijenego do Żmigrodzkiej?
-
kiedy nowa mapa do professional
kiedy może sie pojawić nowa mapa do professional 2011-02?
-
BMW-POŻEGNANIE!!!
a ja Ci gratuluje kolego, osobiście jak by mnie było stać na 8 aut to też bym coś podobnego kupił - auto tylko dla emocji bez rozsądku i nie obchodziło by mnie co inni na to!
-
iDrive Klocki hamulcowe tył
po wymianie klockow z tyłu i skasowaniu komp pokazywał 50 tys km do wymiany, więc te 90 tys to jakaś pomyłka raczej
-
E60 525d zwiększona moc
na pewno moment fabryczny wynosi 500 Nm, a nie 550 Nm, dopiero w silniku 245 kM wynosi 540 Nm
-
rzeczywiste spalanie 525d/530d automat....ile?
Oczywiście, że ciekawostka, na pewno nie średnie spalanie, ale chciałem pokazać, że mimo takiej masy i silnika 3 l może być taki niskie spalanie. Normalnie mało realne bo raczej nikt nie jeździ 100 km/h autostradą, a przede wszystkim ze stałą prędkością, bo to jest kluczem do niskiego spalania.