Skocz do zawartości

Kriss33

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss33

  1. Dzisiaj zrobiłem trasę 200 km, w tym 60 km autostradą, prędkości między 90 a 130 km/h na eco pro i spalanie średnie 7,5 litra. Jak się jeździ płynnie, a nie gaz , hamulec to te silnik wg mnie pali bardzo dobrze,
  2. Kriss33 odpowiedział(a) na f10trek temat w F10, F11
    jak sie chce jeździć ostrzej to raczej skrzynia w trybie sport a nie D, a wtedy start stop nie działa
  3. Wiem tyle co napisali, niezbyt jasno
  4. Fakt zapomniałem o tej mocy
  5. Wg tego opisu nie, jest napisane od czerwca 2012, a poza tym w dowodzie to masz datę pierwszej rejestracji a nie produkcji
  6. wg bmw.pl 550i xDrive ma 4,4 s do setki !!! http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/5series/sedan/2013/showroom/technical_data/index.html
  7. o co im chodzi, że silnik wycofany w 2013 roku?
  8. Dawid a co ma 5,5 s do setki? co do akcji serwisowej, to wynika, że dotyczy silników od czerwca 2012 do sierpnia 2013, poniżej wrzuciłem tłumacza W Niemczech wpływa na szczęście tylko 6800 klientów i powinny stosunkowo dostać kilka odpowiednie pismo również z naszych czytelników, w Austrii i Szwajcarii, obecny BMW czterocylindrowy wycofanie w 2013 dla producenta samochodów monachijski ale nadal kosztownym przedsięwzięciem: to świat według Spiegel online jest nie mniej niż 176.000 pojazdów, których dotyczy. Z 76.200 jednostek najbardziej dotkniętych pojazdy w USA są w podróży. Podobnie, wielu klientów ma zostać uruchomiony w Chinach w warsztacie, ponieważ wadliwe złącze o BMW serii 5 może czasem prowadzić do problemów z tylnych świateł. BMW Z4 sDrive28i-NY2011-Atacama 17 W przypadku wycofania pojazdów z czterocylindrowym benzyny N20 chodzi o możliwych problemach z dostaw ropy do wspomagania hamulców, które są z powodu wadliwego wałka rozrządu. Nie jest to jednak wada projektu ze strony BMW, ale problemem jakości w ramach jednego dostawcy jest. Klienci z odpowiednim pojazdem motorowym wkrótce napisane osobiście i poprosił, aby zaplanować spotkanie. Odpowiednie modele są pojazdy o 1, 3 i 5 serii i serii X1, X3 i Z4 z turbodoładowaniem N20B20 czterocylindrowym. Teoretycznie może mieć wpływ, w zależności od modelu BMW 125i (F20, F21) 320i, 328i (F30, F31, F34) 520i, 528i (F10, F11), X1 sDrive20i, xDrive20i oraz xDrive28i (E84), X3 sDrive20i, xDrive20i oraz xDrive28i (F25) i Z4 sDrive18i, sDrive20i i sDrive28i (E89), kiedy zostały zbudowane od czerwca 2012 do sierpnia 2013 roku.
  9. kierunkowskaz Ci się nie wyłącza po wyprostowaniu kierownicy? jeśli tak to coś jest nie tak
  10. to Cię rozumiem...
  11. Czemu sadzasz 2-letnie dziecko tyłem do kierunku jazdy? Jak posadzisz przodem to w piątce nie będzie żadnego problemu, a dziecko będzie widziało rodziców, a Wy jego, same plusy.
  12. W słoneczne dni przez szklany dach na tyle przeszkadza słońce, szczególnie dziecku, że go zasłaniam. Nie wiem jak "działa" taki panoramiczny, ale nawet jeśli daje świetny, pożądany przez Ciebie efekt to wg mnie nie powinien on być ważniejszy niż jazda, prowadzenie samochodu. Czy Ty w ogóle prowadziłeś te dwa auta? Ja GT nie jeździlem, ale piątke od normalnej trójki dzieli wg mnie przepaść. Nawet jeśli GT jeździ lepiej od piątki, to środek wg mnie nie ma szans do piątki.
  13. moim zdaniem zdecydowanie F10, 3GT jest poza tym co wymieniłeś jest sporo węższa w środku
  14. raczej nie masz elektrycznie składanych skoro nie ma przycisku, więc jak chcesz to zrobić?
  15. EGS/SMG 557 Rolling Possible, Secure Vehicle http://www.endtuning.com/ccidcodes.html Jest ten numer błędu jako zabezpieczenie przed stoczeniem, tak jak napisał Pemek
  16. temat zamykam, udanych wakacji dla wszystkich hej
  17. szkoda, że na forum BMW jest tak mało merytorycznych rozmówców...
  18. wrażenie są zaje..ste z jazdy 530d zarówno w tym starym kapciu wartym połowę akcyzy jak i w F10, ale liczby nie kłamią, podałem to już nie raz, ale widzę, że te rozmowy nie mają żadnego sensu, bo jak się podaje liczby to ktoś pisze, że w codziennym życiu to się nie sprawdza itd, więc wniosek jest jeden, kupować tylko 520d...
  19. Jeździłem 530d 4 lata i wiem jak wygląda codzienna jazda, wtedy też byłem zaślepiony wysokim momentem obrotowym, ale w porównaniu do turbo benzyny nic jak dla mnie nie daje, ponieważ w żadnym zakresie prędkości 530d nie jest szybsze od 528i, be względu na to co się komu wydaje.
  20. http://www.zeperfs.com/duel4318-4029.htm
  21. w F01 już od początku sprzedaży czyli od 2009 roku ten silnik -740i -miał 326 kM i 450 Nm, a w F10 306 i 400 Nm i nawet po lifcie bez zmian
  22. Opisałeś swoje odczucia, a to nie jest wyjaśnienie mojego pytania, albo jest coś szybsze albo nie, a nie sprawia wrażenie.
  23. Nie cena, to wiadomo, tylko osiągi 530d nie są lepsze, mimo o polowe większej pojemności i 210 Nm.
  24. A jakie masz w mieście i jakie to miasto?
  25. Juz kiedyś porównywalnym do wersji 258 kM, o połowę większa pojemność, o 210 Nm większy moment i co z tego, jak czasy przyspieszeń takie same ! Nie piszę tego, zeby sie chwalić, ze mam taki silnik, tylko zastanawia mnie to dlaczego tak jest? http://www.zeperfs.com/en/duel4206-4317.htm

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.