Treść opublikowana przez Kriss33
-
Wybór silnika 318d vs. 320i
Ok, temat automatu w Twoim przypadku został wyczerpany. Gratuluje decyzji i życzę zadowolenia z auta, hej
-
Wybór silnika 318d vs. 320i
W BMW nie ma automatu DSG. Po drugie tak jak ktoś juz napisał automatem trzeba sie nauczyć jeździć, zeby prErzucal biegi bez zwłoki w trybie D. Wracam do automatu dlatego , ze jesteś chyba jedyny na forum, który ma złe doświadczenia z automatem w serii F. Do niektórych modeli automat w BMW jest gratis, wiesz o tym?
-
Wybór silnika 318d vs. 320i
http://www.zeperfs.com/match1810-4353.htm Bazując na tych danych to od 80-130 km/h 318d (E90) 8,9 s, a 320i (F30) 7,5 s. Co do spalania to zasada działa, diesel pali 2/3 tego co benzyna. Mam jeszcze pytanie czy Ty jeździłeś BMW serii F z automatem?
-
Wybór silnika 318d vs. 320i
Co do zwłoki automatu to jakaś pomyłka. Na pewno w trybie sport żadnej zwłoki nie ma i nic nie musisz robić, ani przewidywać, po prostu gaz i jazda. Chyba nie ma na forum osoby, która nie jest zachwycona automatem w serii F. Następna sprawa porównywanie przyspieszenia na tym samym biegu w benzynie i diesli to pomyłka, bo te silniki maja inne charakterystyki. Z pewnością jeden i drugi bedzie dużo szybszy niż 90 kM w peugocie i spełni Twoje wymagania. Reasumujac na Twoim miejscu brałbym 418d
-
320i (f20) czy s60 T5 (Drive-e)
Porownujesz auta o mocach zbyt różnych, 184 a 245 kM to dla mnie przepaść , niektórzy nie widzą różnicy :D co do volvo to sie nie wypowiem. Gdybyś przejechał sie 328i na pewno byłoby WOW. Jeśli szukasz wrażeń to moze lepiej kupic 328 i z Premium Selection niż nowe 320i.
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Gratulacje raz jeszcze Maja :D Chyba lada dzień 2000 km pęknie i wtedy zobzczymy co będzie :D
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Coś pięknego , rower dali gratis? :D Opisz czym prędzej wrażenia, porównania z 535d, czasy, osiągi itp ( po dotarciu oczywiście )
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
10.33 i dalej nic...
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
No to bedzie jazda! Gratuluje decyzji i czekamy na szczegółowe wrażenia !
-
F10 528i 2014
Gwarancje masz na 2 lata czy przedluzaleś?
-
F10 528i 2014
Dopiero zauważyłem nowy wątek :D Gratuluje nowego zakupu i życzę radości z jazdy :D
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Przykra sprawa, ale ja bym czekał i brał to co chce na 100 %, a tak to musisz rezygnować z czegoś. Płacisz 400 tys i nie masz tego co chcesz, moze byc rozczarowanie w dłuższej perspektywie. Niech dadzą rabat do 10 % na poprawę nastroju.
-
528 xdrive -opinie po 50 tys km.
218 kM (25i) ???? W którym modelu BMW występuje?
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
To masz imponujące wyniki, bo spalanie po Wrocławiu i to w korkach 7,5 to rewelacja, ja poniżej 13 realnie nie schodzę. Raz zrobiłem eksperyment i przejecpzdzilem cały bak po mieście na Eco pro, wynik 11,8. To nic innego jak jazda za wszystkimi , takie przemieszczanie, juz tego nie powotórzę, poco sie męczyć :D
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Oczywiście każdy ma swoja skale, dla mnie sekunda to jest przepaść w formule 1. Nowe m3 ma od 0-200 ok 13 sekund, a ja w swoim dla mnie na dziś szybkim 528i 27 sekund i to jest przepaść. 520d ma ok 40 s do 200 km/h i dla mnie to przepaść względem 528i.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Musi być racelogic :D wujekwalduś masz juz czas dla nowej M3 0-200 ?, z ciewawości jaki czas ma M5? M5 masa własna 1945 kg M3 masa 1540 kg Tutaj nie mam pewności, bo ta masa dla m3 jest chyba bez kierowcy wiec odejmiemy 70 kg od masy M5 i mamy 1875 kg. Stosunek mocy do masy dla M5 wynosi 0,29 Dla M3 wynosi 0,27
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
M5 jest za ciężka jak na bycie autem sportowym, ale to juz wszyscy wiemy. Czy masz jakieś info o tej imprezie w Poznaniu, bedzie mozna jeździć nowa M3 ?
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
- Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Jak ja prowadzę to po mieście 13- silnik x25d - opinie
Co do zawieszenia to jeździłem przedpremiorowym M50d i byłem pod mega wrażeniem jak to auto bezpiecznie pokonywalo zakręty i niezwykle szybko.- F10 530D 2013rok
Bardzo ładna piąteczka, gratuluje :D- Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Taka ciekawostka, wczoraj moja żona prowadziła i przejechaliśmy Wrocław ok 20 km ( sobota bez korków), spalanie z tego kawałka z komputera 10,5! Jazda płynna, za wszystkimi, bez wyprzedzania. Ja nie mam cierpliwości do takiej jazdy... Co do głośności to mimo, ze mam tylko 4 cylindry to przy 200 i więcej jest dla mnie cicho i bez problemu moge tak jechać i normalnie rozmawiać z żoną.- M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Wiem co masz na myśli, ale jednak jakiś obraz to daje- M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
To jest dopiero masakra, nowa M3 ma np. 180 km/h, a stara 150 !- M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Zobaczcie to. 3,8 do setki! 2 osoby na pokładzie - Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.