Treść opublikowana przez Kriss33
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
No ale kto by chciał Seata...myśle, ze mało kto kupuje now BMW M3, zeby uzyskiwać jak najlepsze czasy na torach. Bmw M3 nadaje sie raczej bo jazdy na codzień z rodzina, jest prestiżowe i bardzo szybkie. Porshe, Ferrari itp, nie moze byc autem rodzinnym, a Seat nie jest prestiżowy itd. Bmw M3 wydaje sie z tego względu autem idealnym.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Dokładnie jaki napisał AO to pokazuje możliwości auta. Ja np w swoim 528i mam od 0 do 200 ponad 27 s, a M3 ma 13 !
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Czasy na torze Nurburgribg rewelacja M3 F80- 7,50 min! M3 E92 - 8,05 min M5 F10 - 7,55 min
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
A gdzie te 2 sztuki bedą w PL do przetestowanie?
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Gratuluje Maja zakupu M-ki :D . Kiedy odbior ?
-
F10 520D MY2013
Mnie tam generalnie miejsce z tylu najmniej interesowało zawsze, aż pojawił się synek :D i zaczął kopać w fotel.
-
F10 520D MY2013
Jak oni sie mieszczą z tylu? :D
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Koledzy nie twórzcie dziwnych teori, silnik w 528i radzi sobie co najmniej tak samo jak 535i w GT. Myślę, że większość kupiła by 535i lub d , gdyby akcyza była taka jak dla silników do 2 litrów. Ja na pewno tak.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Odniosłem sie wyłącznie do Twojego subiektywnego stwierdzenia, ze ten silnik nie nadaje sie do tak duzego i ciężkiego auta. Ja podaje liczby, aTy mówisz, ze nie wierzysz i tyle.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Stosunek mocy do masy praktycznie taki sam 535i GT i 528i, od 0-180 F10 szybsze :D http://www.zeperfs.com/en/duel3190-4206.htm
-
Wybór 320i/328i lub 420i
Tez tak sadze. A to nie jest tak, ze przy max przyspieszeniu manual i automat do np 200 km/h bedzie miał taki sam czas, lub różnica zamknie sie w sekundzie?
-
Wybór 320i/328i lub 420i
Dlaczego automat tak pogarsza przyspieszenie? http://www.zeperfs.com/en/match4183-4198.htm
-
Wybór 320i/328i lub 420i
A kto o czymś takim mówił??? Choćby w tym wątku Spidi oraz w innych wątkach na forum było porównywanie 320d z 320i oraz 520 d z 520i.
-
Wybór 320i/328i lub 420i
http://www.zeperfs.com/duel4205-4353.htm Nie wiem czy jeszcze temat aktualny, ale różnica pomiędzy 320i a 328i od 0-180 km/h wynosi 9 s. Poniżej porównanie do 320d. Dla niektórych liczą sie odczucia z przyspieszenia a dla innych liczby. 320d nie jest szybsze od 320i http://www.zeperfs.com/duel4205-4198.htm http://www.zeperfs.com/duel4198-4353.htm
-
F10 550i xDrive 2012
Pemek jakie masz dokładnie opony zimowe? Ja mam dunlop sporta maxx i chyba wiecej jak 3 sezony nie wytrzymają. Jak z ich głośnością , bo te moje są głośne, a letnie pirelli tez ROF cichutkie.
-
F10 528i 4cylindry 1997 cm 2012
Po Wrocławiu od 12 do 13,5. Trasa: 5,5 przy 90 km/h na tempomacie ( takie testy), normalnie od 8 do 10. Jazda jak na BMW przystało styl dynamiczny :D
-
528 xdrive -opinie po 50 tys km.
Tak dla ścisłości pierwszy przegląd wg BMW powinien być po 30 tys km lub dwóch latach i tam nie przewiduje sie wymiany świec, tylko na drugim przeglądzie przy 60 tys. km. Dlaczego masz wymienione? To serwis zdecydował cz Ty?
-
F10 520D MY2013
F10 ma różne ustawienia twardości amortyzatorów i jest to opcja za dopłatą.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
wg mnie to ten sam silnik, tylko zmienione oprogramowanie
-
f10 528ix - niskie obroty
Jazda ze stałą prędkością po mieście jest nierealna dłużej niż kilkaset metrów, więc tak małe obroty trwają tylko chwilę.
-
f10 528ix - niskie obroty
W czasie jazdy z prędkościami 60-70 km/h (bez przyspieszenia oczywiście) mam obr w granicach 1200. W E60 530 d miałem wyższe :D . Wszystko u Ciebie ok :D gratuluje zakupu
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
niecałe 3 :D
-
F30 325d co o tym sądzicie?
chodzi mi o to, że w piatce nie ma żadnej grzechotki jak to napisał zent :D
-
F30 325d co o tym sądzicie?
Tak myślałem, w F10 jest wrażenie jakby tam był inny silnik. Jest na prawdę cicho.
-
F30 325d co o tym sądzicie?
Raczej chodzi o N20. Z ciekawości jakie masz doświadczenia z tym silnikiem?