Treść opublikowana przez Kriss33
-
BMW F10 528i
Biorąc pod uwagę, ze 530d realnie kosztuje min. 50 tys wiecej to juz nie widzę sensu go kupować. Min 535d,a najlepiej 550i :D http://www.zeperfs.com/en/duel4206-3882.htm Tylko 2 s wolniej od 0-160 km/h od 535d 300 kM, nie powala... Dopiero 550i to jest przepaść http://www.zeperfs.com/en/duel4206-3531.htm
-
BMW F10 528i
Taka ciekawostka , 528i przyspiesza szybciej od 530d 245 kM :D . Uważam, ze to porażka dla 530d... http://www.zeperfs.com/en/duel4206-3280.htm
-
Co wybrać 535i albo 530d lub 535d
Nie, ale po to ludzie kupują nowe, z gwarancją i/lub darmowym serwisem, żeby nie ponosić żadnych nie planowanych (awaryjnych) kosztów. Pamiętam jak na forum E60 była mowa, że kupując używane z przebiegiem jaki wskazałeś na start trzeba mieć ok 10 tys, pewnie podobnie będzie w przypadku F10, ale kto to dziś wie. Ja rozumiem, że planujesz (chciałbyś) kupić auto o przebiegu 150-200 tys km?
-
Co wybrać 535i albo 530d lub 535d
Raczej ciężko będzie się coś dowiedzieć, bo chyba nikt na forum nie ma 535i, a poza tym chyba nikt tutaj nie ma F10 o przebiegu ponad 100 tys km. Myślę, że większość przy takim przebiegu już sprzeda F10...
-
F11 - HUD - możliwość doposażenia
Przed zakupem uważałem ze to bajer, ale teraz bym juz nie chciał auta bez HUD :D
-
F10 525xd- mała zmiana
gratuluje i witam kolegę z Wrocławia :D czy działa Ci internet?
-
[F10/F11] Aktywny tempomat można przełączyć w tryb ręczny!
ten samochodzik tez często widzę, system oceniam bardzo wysoko i zdecydowanie polecam
-
[F10/F11] Aktywny tempomat można przełączyć w tryb ręczny!
Pemek czy auto przyhamowalo czy całkowicie zahamowało? Czy tez system jest seryjny czy nie? Mnie też kilka razy zaalarmował, ale hamowałem sam.
-
F11 535xd M-Sport
Super wyszło :D
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
To koniecznie napisz jakie wrażenia po Ferrari
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Gratuluje zakupu F10 i radości z tym związanej :D . Życzę udanej eksploatacji, może zalozysz galerie, obejrzymy.
-
[INNE] Audi S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo
Skoro zamieszczanie w galerii innych marek jest niezgodne z regulaminem to proponuję go zmienić. Forum czytają pasjonaci motoryzacji i na pewno chętnie poznają opinie właścicieli innych marek. Szymeniu gratuluję pasji do motoryzacji i kup jak najszybciej to M5 :D
-
F10/F11 LCI - Facelifting
znalazłem to co napisałem wyżej http://www.bmcars.pl/news/2013/01/innowacje-technologiczne-bmw-2012/ http://mototarget.pl/news,nowe_bmw_serii_5___dynamika_komfort_efektywnosc,16540.html
-
F10/F11 LCI - Facelifting
nie wiem kiedy dokładnie, chyba od lipca ma być nowy Idrive - DOTYKOWY i czy taki nie będzie w F10 po lifcie?
-
POLSKIE MENU F10 F11
e tam, mnóstwo firm zmienia język na Pl za odpowiednią opłatą
-
POLSKIE MENU F10 F11
wg mnie dokładnie od 09/2011 powinien być PL
-
528i xdrive opinie
mi absolutnie nie brakuje ani mocy ani przyspieszenia
-
Cudowna obsługa w ASO BMW
niestety, ale w Polsce trzeba się na wszystkim znać, żeby Cie w h..ja nie zrobili, przykre to
-
528i xdrive opinie
Również gratuluje zakupu :)
-
F10/F11 dodatki mniej lub bardziej potrzebne
Bardzo polecam ostrzeganie przed zmianą pasa ruchu w lusterkach. System jest super, wystarczy raz włączyć i jest cały czas aktywny. Jadąć drogą dwupasmową, świeci się lub mruga na żółto trójkąt w lusterkach bocznych informując o tym, że blisko z tyłu jest auto. Jeśli jest zbyt blisko i zmieniam pas mimo tego, to drży kierownica. Następna rzecz to ostrzeganie o możliwości kolizji, czy to jest w standardzie? Na desce i na szybie wyświetla się czerwony samochód jeśli zbyt blisko podjedziemy do auta przed nami, później piszczy i wg instrukcji auto samo hamuje, ale do tego nie sprawdzałem...Chyba DawidS kiedyś to testował?
-
F10/F11 dodatki mniej lub bardziej potrzebne
potwierdzam, świetna rzecz
-
F10 550i xDrive 2012
powinieneś mieć menu PL, sprawdzałeś?
-
BMW F10 528i
dzięki :)
-
F10 550i xDrive 2012
myślę, że na zawieszeniu i skrzyni sport to będzie inne auto...
-
F10 550i xDrive 2012
mi ten kolor kojarzy się właśnie z M5, dlatego tak mi się podoba