Skocz do zawartości

piotrek1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek1

  1. Myślę że nie chodzi ci wentylator klimatyzacji-ten z przodu auta.To dlatego klima się załącza na chwilę i gaśnie-robi to czujnik cisnieniowy.Gdyby nie on mogło by ci od cisnienia w układzie rozerwać przewody,lub nawet chłodnicę klimy.Wentylator schładza i automatycznie obniża ciśnienie i powinien się włączać razem z uruchomieniem klimy.
  2. O vin spytaj tutaj,a dowiesz się o aucie bardzo duzo http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=25747&highlight=vin I to o twoim aucie. http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
  3. piotrek1 odpowiedział(a) na Jacek Atomick temat w E32
    To numer bmw 13627547981
  4. piotrek1 odpowiedział(a) na Jacek Atomick temat w E32
    http://bmwfans.info/original/ http://www.realoem.com/bmw/select.do
  5. Niektóre e36 miały w podszybiu,a niektóre pod nogami pasazera po lewej stronie.
  6. piotrek1 odpowiedział(a) na yogi23 temat w Ogólnie o BMW serii 5
  7. Inspekcje tak można kasować ,ale błędu airbagu NIE.Można go skasować tylko komputerem diagnostycznym.
  8. piotrek1 odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    Dopiero się uczę Niemca,ale tak. Gość jechał lewym pasem autostrady około 180 km/h do pracy z żoną.Srebrna Corsa jechała środkowym pasem,a przed nią ciężarówka.Kiedy Bmw było około 10 metrów od ciężarówki to Corsa bez kierunku wbiła się na jego pas.Gość pisze że próbował ominąć,ale była wilgotna droga i jeszcze lekki zakręt i że nie miał szans.Pisze tylko tyle że obróciło go o 90 stopni i bummm.Z tego co pisze zachaczył ciężarówkę która go kawałek ciągneła ze sobą.Pisze jeszcze że niedawno robił duży przegląd od A do Z i to jest najgorsze.Nie będzie naprawiał auta i upatrzył już sobie coś innego. ładna była :cry2: :cry2:
  9. Podaj dokładny numer vin(nadwozia)
  10. piotrek1 odpowiedział(a) na tony temat w E34
    A to znasz http://bmwfans.info/original/ http://www.realoem.com/bmw/select.do Wbijasz dane i wszystko na talerzu.
  11. http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?ktlg_page=01&ktlg_lang=1&ktlg_01_fzart=1&ktlg_01_fzkat=0&ktlg_01_mrksl=6&ktlg_01_mdrsl=13&ktlg_01_modsl=1101&ktlg_subpage=02 i pózniej to CU 2835 i póżniej MOUNTING INSTRUCTION .Masz klime to masz filtr,jak nie masz klimy to chyba nie masz filtra.
  12. piotrek1 odpowiedział(a) na tony temat w E34
    Były wersje z katalizatorem i bez.Z tego co widzę w etk to wersje bez katalizatora nie miały sondy lambdy,więc możesz łatwo sprawdzić.
  13. http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?iKeys=23.1.0.21.1 Wbij dane auta i znajdziesz tam instrukcję :P
  14. On chyba lubi być czarną owcą,może to jakiś Sado-Macho bo ma auto które najchętniej by spalił,no i jest na forum gdzie myśli że pomaga a prawda jest taka że gówno pisze :mrgreen:
  15. znowu on dv32v :duh: :duh: .Chłopie ty jeszcze na tym forum :cry2:
  16. piotrek1 odpowiedział(a) na bmw528__ temat w E39
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48167 :) .Dajan jak z twoją klimą?
  17. piotrek1 odpowiedział(a) na Combi temat w E36
    Trochę się pomyliłem :D ten plastik kosztuje około 20 złoty,a ta rura około 60 złoty.Tak jest w moim cenniku,a jest on bardzo dokładny.A więc kup nowy i po sprawie. :P
  18. piotrek1 odpowiedział(a) na Combi temat w E36
    Chodzi ci tylko o tą mała część co na rysunku,ten wlot powietrza tak,bez tej rury do alternatora.Sprawdzę jutro tą cenę jeszcze raz.
  19. piotrek1 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E39
    zwracam chonory, tylko powiedz jakim programem otwożyć , z góry dziękuje Zapisujesz na dysk i otwierasz np.WinRarem
  20. piotrek1 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E39
    Mały Baron-wysyłam każdemu kto napiszę :duh: .Ale czasami brak czasu chyba to normalne nie???.Napiszcie kto nie dostał bo już się zgubiłem.
  21. piotrek1 odpowiedział(a) na Bono temat w E39
    Co do wiatraka klimy to mam taki,jakby cię interesował to daj znać na pw.A co do ringów myślę że musisz rozebrać lampy.Nie wiem jak po liftingu ,ale przed nie były klejone tylko na zatrzaski.
  22. piotrek1 odpowiedział(a) na Combi temat w E36
    Według ETK nazywa się to króciec ssący i jest połączony tak jak piszesz z tą rurą do chłodzenia alternatora. Nr tej części to 12311730635 w serwisie pasuje około 15 złoty. I będzie również pasował z 323 z 95 roku.
  23. Jak wymieniałem w moim e34,to auto chodziło już poprawnie bez resetu,ale błąd starej uszkodzonej sondy był cały czas w sterowniku,więc kasowałem.
  24. piotrek1 odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    Ja swój wentylator kupowałem na allegro za 400 złoty.Niestety tyle trzeba zapłaćić za używkę.Nowy w serwisie ponad 1000 zł
  25. piotrek1 odpowiedział(a) na budzik temat w E36
    Tych tematów było już dużo i powiem tylko tyle że sam musisz zdecydować co ci się bardziej podoba lub będzie ci bardziej potrzebne.było też kilka tematów pokrewnych,ale jak się wywiązała dyskusja to szkoda gadać.A więc pomyśl racjonalnie i dojdziesz sam do wniosku co chcesz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.