Treść opublikowana przez piotrek1
-
klima włączy sie i wyłączy w 320 i kłopot
Myślę że nie chodzi ci wentylator klimatyzacji-ten z przodu auta.To dlatego klima się załącza na chwilę i gaśnie-robi to czujnik cisnieniowy.Gdyby nie on mogło by ci od cisnienia w układzie rozerwać przewody,lub nawet chłodnicę klimy.Wentylator schładza i automatycznie obniża ciśnienie i powinien się włączać razem z uruchomieniem klimy.
-
POMOZCIE DORADZCIE KUPUJE UPATRZONA 750
O vin spytaj tutaj,a dowiesz się o aucie bardzo duzo http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=25747&highlight=vin I to o twoim aucie. http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
-
Przeplywomierz - 735
To numer bmw 13627547981
-
Przeplywomierz - 735
http://bmwfans.info/original/ http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
filtr pylkowy 318i (E-36)
Niektóre e36 miały w podszybiu,a niektóre pod nogami pasazera po lewej stronie.
-
test
- [E61] AirBag świeci kontrolka
Inspekcje tak można kasować ,ale błędu airbagu NIE.Można go skasować tylko komputerem diagnostycznym.- Jedna CSi mniej
Dopiero się uczę Niemca,ale tak. Gość jechał lewym pasem autostrady około 180 km/h do pracy z żoną.Srebrna Corsa jechała środkowym pasem,a przed nią ciężarówka.Kiedy Bmw było około 10 metrów od ciężarówki to Corsa bez kierunku wbiła się na jego pas.Gość pisze że próbował ominąć,ale była wilgotna droga i jeszcze lekki zakręt i że nie miał szans.Pisze tylko tyle że obróciło go o 90 stopni i bummm.Z tego co pisze zachaczył ciężarówkę która go kawałek ciągneła ze sobą.Pisze jeszcze że niedawno robił duży przegląd od A do Z i to jest najgorsze.Nie będzie naprawiał auta i upatrzył już sobie coś innego. ładna była :cry2: :cry2:- filtr pylkowy 318i (E-36)
Podaj dokładny numer vin(nadwozia)- CZY JEST KATALIZATOR???
A to znasz http://bmwfans.info/original/ http://www.realoem.com/bmw/select.do Wbijasz dane i wszystko na talerzu.- filtr pylkowy 318i (E-36)
http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?ktlg_page=01&ktlg_lang=1&ktlg_01_fzart=1&ktlg_01_fzkat=0&ktlg_01_mrksl=6&ktlg_01_mdrsl=13&ktlg_01_modsl=1101&ktlg_subpage=02 i pózniej to CU 2835 i póżniej MOUNTING INSTRUCTION .Masz klime to masz filtr,jak nie masz klimy to chyba nie masz filtra.- CZY JEST KATALIZATOR???
Były wersje z katalizatorem i bez.Z tego co widzę w etk to wersje bez katalizatora nie miały sondy lambdy,więc możesz łatwo sprawdzić.- filtr pylkowy 318i (E-36)
http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?iKeys=23.1.0.21.1 Wbij dane auta i znajdziesz tam instrukcję :P- PYTANIE BARDZO NIETYPOWE
On chyba lubi być czarną owcą,może to jakiś Sado-Macho bo ma auto które najchętniej by spalił,no i jest na forum gdzie myśli że pomaga a prawda jest taka że gówno pisze :mrgreen:- PYTANIE BARDZO NIETYPOWE
znowu on dv32v :duh: :duh: .Chłopie ty jeszcze na tym forum :cry2:- poduszka powietrzna
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48167 :) .Dajan jak z twoją klimą?- Co to takiego?
Trochę się pomyliłem :D ten plastik kosztuje około 20 złoty,a ta rura około 60 złoty.Tak jest w moim cenniku,a jest on bardzo dokładny.A więc kup nowy i po sprawie. :P- Co to takiego?
Chodzi ci tylko o tą mała część co na rysunku,ten wlot powietrza tak,bez tej rury do alternatora.Sprawdzę jutro tą cenę jeszcze raz.- 525 tds Pompa wtryskowa
zwracam chonory, tylko powiedz jakim programem otwożyć , z góry dziękuje Zapisujesz na dysk i otwierasz np.WinRarem- 525 tds Pompa wtryskowa
Mały Baron-wysyłam każdemu kto napiszę :duh: .Ale czasami brak czasu chyba to normalne nie???.Napiszcie kto nie dostał bo już się zgubiłem.- wiatrak klimy - trzeba wymienic?
Co do wiatraka klimy to mam taki,jakby cię interesował to daj znać na pw.A co do ringów myślę że musisz rozebrać lampy.Nie wiem jak po liftingu ,ale przed nie były klejone tylko na zatrzaski.- Co to takiego?
Według ETK nazywa się to króciec ssący i jest połączony tak jak piszesz z tą rurą do chłodzenia alternatora. Nr tej części to 12311730635 w serwisie pasuje około 15 złoty. I będzie również pasował z 323 z 95 roku.- 523 czy po wymiaine sondy trzeba cos resetowac?
Jak wymieniałem w moim e34,to auto chodziło już poprawnie bez resetu,ale błąd starej uszkodzonej sondy był cały czas w sterowniku,więc kasowałem.- Wentylator klimatyzacji
Ja swój wentylator kupowałem na allegro za 400 złoty.Niestety tyle trzeba zapłaćić za używkę.Nowy w serwisie ponad 1000 zł- jaka bmk-e E36 czy E39
Tych tematów było już dużo i powiem tylko tyle że sam musisz zdecydować co ci się bardziej podoba lub będzie ci bardziej potrzebne.było też kilka tematów pokrewnych,ale jak się wywiązała dyskusja to szkoda gadać.A więc pomyśl racjonalnie i dojdziesz sam do wniosku co chcesz. - [E61] AirBag świeci kontrolka
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.