Treść opublikowana przez piotrek1
-
Odczyt komputera ! Pomocy !!!
Oj koledzy ci co wam wciskają że w ten sposób można odczytać przebieg mają dobrze z główką to pewnie jacyś podwórkowi handlarze.Sam padłem ofiarą takiej niewiedzy z jednego z takich cwaniaków jak sprzedawałem swoją e34.Miała około 200 tyś.a jakiś mistrz co mu słoma z butów wystaje wsiadł mi na giełdzie do auta i zaczął tam cudować(dopiero się uczył) aż mu pokazało 400tyś.I cham jeden zaczął coś sapać,próbowałem wytłumaczyć co to znaczy ale mistrz handlu wiedział wszystko i [BAD].Auto giełda w Chojnicach.Gość dość duży ale w głowie otręby.Jak sobie przypomne to az mnie nosi :evil: Jest tak jak pisze kolega wyżej z tych testów NNIIEE DDAA sie odczytać prawdziwego stanu kilometrów.Oznaczają po kolei to co opisał kolega.Fajną sprawą jest to że 4 punkt pokaże wam 7 ostatnich cyfr numeru VIN (numer nadwozia,maćie go w dowodach). Pozdrawiam.
-
Czy kalo zamachowe na sprezarce od klimy jest takie same
Pierw kup kóko-przykręć i pasek w serwisie ma taki numer 11 28 2 245 850 cena około 15 złoty.Pasek wieloklinowy.
-
Wymiana czujnika temperatury zew.
AAA chodzi ci o czujnik temperatury zewnętrznej.Nie wiem czy idzie do niego dojść bez ściągania zderzaka bo jest on schowany w prawej podłużnicy z przodu auta.Ale wygląda on całkiem inaczej niż ten co pokazałeś w linku.
-
Wymiana czujnika temperatury zew.
chodzi ci czujnik od temperatury cieczy
-
Czy kalo zamachowe na sprezarce od klimy jest takie same
Na 90 % mam rozwiązanie :D .To jest twoja sprężarka http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1996/01/mg-64/ill-64_0720/ http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1996/01/mg-64/ill-64_0754/-to sprężarka bez kółka pasowego. A to link z allegro który podałeś http://www.allegro.pl/item196449195_sprezarka_klimatyzacji_bmw_e34.html No i według mnie masz po prostu od elektromagnesu odkręcone kółko pasowe .To co myślisz że chodzi po tym pasek to elektromagnes. Tu wszystko widać http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1996/01/mg-64/
-
Czy kalo zamachowe na sprezarce od klimy jest takie same
Zrób fotkę,wklej i zobaczymy co tam masz.
-
Ale jazda !!! Chiałbym prosić was o rady
Już ci koledzy nakreślili.To nie taka prosta zabawa.Wkład może cię bardzo zdziwić,ale gratuluje odwagi.
-
Problemik z telefonem
Nie w mojej nokii,mogę kod telefonu wbijać do bólu.Wiem też że to nie jedyny model.
-
Czy kalo zamachowe na sprezarce od klimy jest takie same
Powinno być tak. http://bmwfans.info/original/E36/tou/318tds-M41/ECE/L/M/1996/04/mg-64/ill-64_0694/ Nie może być tak jak opisujesz to nie logiczne.
-
Ale jazda !!! Chiałbym prosić was o rady
Odpuścił bym sobie takie manewry :nienie: ,ale jak kto woli.
-
Instrukcja obsługi po polsku
Dokładnie emule są git,ja też mam z tamtąd angielską.Ale na naszym serwerku jest tez po angielsku.
-
Nastwanik,regulator biegu jałowego
Drogo-w serwisie około 600 złoty :duh: Ale idzie go tez wyczyscic domowym sposobem. Wymontować i umyć np.benzyna ekstrakcyjna i powinno sie poprawić
-
Nastwanik,regulator biegu jałowego
320 diesel czy benzyna bo nie wiem czego szukać :D jak benzyna to m52 czy m54?
-
wentylator klimatyzacji - pomocy!!!
Ja kupiłem używkę na allegro i śmiga jak szalony,zapłaciłem 400 złoty.Nowy kosztuje ponad 1000 złoty.Według mnie warto było. Tu masz link jak wyjąć stary i założyć nowy. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=49424 Akurat są na allegro http://moto.allegro.pl/item196704534_wentylator_klimatyzacji_bmw_e39.html http://www.allegro.pl/item195836504_bmw_e39_czesci_wentylator_chlodnicy_klimy.html Sprawdż tylko na ile pinów masz wtyczkę jak na cztery to ten pasuje,a jak na trzy to nie.
-
temperatura silnika
Myślę że jak wskazówka jest ok to gra i buczy,ponieważ ona nie pokaże idealnych wartości jak cyfrowy wyświetlacz, może ty mi pomożesz jak robisz te testy podczas jazdy-idzie tak w e39 ?
-
gdzie jest silniczek krokowy???
Nr 17 to silniczek krokowy. http://bmwfans.info/original/E39/Lim/528i-M52/ECE/L/M/1996/02/mg-13/ill-13_0409/ A znajduje sie pod przepustnica nr 6
-
przedni grill
Nic nie trzeba przerabiać.Wyciągasz stare i zakładasz nowe.Pasują bez problemu.Tez przymierzam się do wymiany :D
-
instrukcja obsługi do firmowego radia E39
To radio nie ma zbyt wielu ustawień,tylko podstawowe.I taka oznaka wskazuje raczej na uszkodzenie.
-
wiedza o bmw
:lol: śmieszny człowieczek.Wszyscy znaja hasło tylko nie on :duh: :duh:
-
PYTANIE DOTYCZĄCE KAŻDEGO BMW
Tak po prostu wymyśliła fabryka nie wiem czy ktokolwiek to wie poza inżynierami bmw.Nowa 5 będzie już miała oznaczenie F-10
-
e38 jak zdemontowac panel klimatronika
Myślę że tak jak w e39.Czyli musisz włożyć coś cienkiego między panel klimatronika,a obudowę i próbować wyciągać.On trzyma się tylko na zatrzaskach.Musisz to robić delikatnie żeby nie porysować.
-
radio bmw e38
Za co dziękujesz :duh: .Jak nikt nie wie to czego oczekujesz.Nie wszystkie problemy rozwiązuje się na forum.
-
Problemik z telefonem
Jeżeli ten kod zmienił poprzedni właścićiel to serwis niewiele ci pomoże.Spróbuj 12345 lub 0000 lub 1234.Z tego co wiem kod telefonu sie nie blokuje po trzech razch,przynajmniej tak jest w komórkach.A standardowy kod NOKII to 12345.
-
520i Vanos
Pierwsze zdjęcie bez vanosa Drugie-pojedynczy vanos Trzecie-podwójny vanos http://img329.imageshack.us/img329/284/bmwm50iz4.jpg http://img295.imageshack.us/img295/5803/c21926264vm5.jpg http://img145.imageshack.us/img145/5041/e46motordt0.jpg
-
komputer-elektronika
Samemu nie można,na pewno nie testem liczników jak to co mistrzowie myślą.Po którymś tam roku,chyba po 2000 można sprawdzić podpinając komputer serwisowy.