Skocz do zawartości

piotrek1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek1

  1. Ja mam 204 tys.i też mam przetartą.
  2. piotrek1 odpowiedział(a) na lg22 temat w E39
    Polecam kupić nowy w serwisie kosztuje niecałe 300 złoty i podobno jest ulepszone.
  3. piotrek1 odpowiedział(a) na bodziotx temat w E39
    dv32v-on sie nigdy nie myli haha(jego opis),chyba jest na tym forum za karę-może jeżdzi jakimś subaru a tu psuje opinie marce.Co np w lexusie jest lepszego niż w bmw.Zresztą to kwestia gustu,a ty jak naprawdę wolisz japonce to sobie kup i nie mieszaj tu.
  4. piotrek1 odpowiedział(a) na lg22 temat w E39
    może być bezpiecznik nr 7 lub 20,albo padło ci to http://moto.allegro.pl/item181816910_regulator_sterowania_klimatyzacja_bmw_e39.html regulator nawiewu.
  5. piotrek1 odpowiedział(a) na chromek temat w E46
    Miałem w E34 i nie miałem powodów do narzekań.
  6. piotrek1 odpowiedział(a) na bodziotx temat w E39
    Mam swoje auto od dokładnie 10 miesięcy i jak na razie padła mi mata w fotelu pasażera(nie wymieniałem,tylko obeszłem diodą) koszt 51 zł,no i niestety awaria wentylatora klimy(już wymieniłem,na używany 400 zł).Warto dodać że wszystkie naprawy wykonuje sam(odchodzą koszta mechaniorów) Rada dla ciebie-części są trochę droższe niż np.do e36 lub e34.Jeżeli będziesz kupował to polecam Niemcy,w Polsce za dużo kombinacji.Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony,najlepiej jak kupisz auto serwisowane i z udokumentowanym przebiegiem.Jeżeli kupisz auto zmęczone to niestety czeka cię nie miła niespodzianka i wysokie koszta.Co do podróżowania e39 to czysta przyjemność. Zanim kupisz dobrze sprawdż i nie kieruj sie emocjami że piękna na zewnątrz,a technicznie kupa złomu. Jeszcze jedno-jeden z kolegów w tym poście ma 540 w jego przypadku jest na pewno dużo drożej.Ale ta przyjemność z jazdy :mrgreen:
  7. piotrek1 odpowiedział(a) na bodziotx temat w E39
    Nie mogę sie powstrzymać-ci co tak zachwalają subaru-ok,może i tak jest,a jeżeli tak to kupcie sobie subaru a nie BMW.A jak tak bardzo psują sie te wasze BMW to je sprzedajcie.Każde auta się psuja nie ma bata żeby np.w 7-10 letnim aucie nic nie padło.Co do cen to mój ojciec ma audi a4 i niedawno wymieniał 2 przednie wahacze-cena prawie 800 złoty :mrgreen: .Do wszystkich aut naszpikowanych elektroniką i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi części nie mogą być tanie. I nie zawsze trzeba kupować w serwisie-można kupić w zwykłym sklepie np.wahacz Lemfordera i zapłacić 80 zł mniej,a różni się tylko,tym że nie ma znaczka bmw. :lol:
  8. piotrek1 odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    Ja tez myślę że to szczotki,ale elektryk mówi że większość tych wentylatorów to jedno razówki,ale będę próbował. Typer jeszcze raz dzięki,dzięki tobie wiem dużo dużo więcej o klimie.
  9. piotrek1 odpowiedział(a) na Wioletta temat w E34
    ZUSTATZLÜFTER-to bezpiecznik od wentylatora klimatyzacji.
  10. piotrek1 odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    :( :( :( .Padła diagnoza-padnięty wentylator :( :( .Po włączeniu klimy i podłączeniu wiatraka na krótko bez oporników rusza dopiero po walnięciu w niego trzonkiem od młotka. A więc kupie wentylator.Dzięki za pomoc.Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to piszcie.
  11. piotrek1 odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    Super opis A wiec-jest tak jak opisujesz w punkcie A.ale dziś zauwazyłem jeszcze coś takiego że jak zepnę na krótko kable od czujnika temperatury to wentylator czasami działa,a czasami nie :( .Dzwoniłem też do serwisu i oni mówią że w e39 pada często to http://moto.allegro.pl/item181816910_regulator_sterowania_klimatyzacja_bmw_e39.html#photo i wtedy wiatrak nie ruszy na pierwszym biegu
  12. Kupuje już jakiś czas i powiem ze jest całkiem całkiem
  13. piotrek1 odpowiedział(a) na bodziotx temat w E39
    Panowie nie chcę zachwalać,ale ja mam moją już rok no i: -mata fotela -i nic wiecej :mrgreen: Jeżeli chcesz kupić to daj sobie czas na szukanie,ja mojej szukałem pół roku i znalazłem.Była serwisowana do ostatniego kilometra.Miała powyminiane tarcze i amorki przód(wszystko serwisowe).Kupiłem od niemiaszka i jestem zajebiscie zadowolony :D .Piękne auto i ten komfort :dance: . Tak jak piszecie części nie są może super tanie,ale za to bardzo wytrzymałe.
  14. W tylną półkę wchodzą głośniki o średnicy 13 cm z przodu na dole też 13 cm,a w desce nie wiem tam są wysokotonowe około 8-10 cm.Jak jestes zainteresowany to mam głośniki pasujące do e34 wystawione na allegro http://www.allegro.pl/item182041514_glosniki_super_komplet_kable.html
  15. piotrek1 odpowiedział(a) na obywately temat w E39
    Sprawa wygląda tak że są cwaniaczki co kupują np.po 10 sztuk i jak się skończy nakład i przez długi okres nie można kupić to wtedy za 100 albo 200 zł sprzedają na allegro,a to już nie jest za fajne nie.
  16. piotrek1 odpowiedział(a) na MADEJ temat w E39
    Ja mam 16
  17. Nie nie chodzi o to,chodzi o to co jest w poście pierwszym.Prawdopodobnie mam to padnięte.
  18. Z wiadomości w serwisie to coś odpowiada za uruchomienie pierwszego biegu wiatraka od klimy.Cała reszta jest sprawna(sprawdzone)
  19. Ponawiam prośbę o pomoc-cały czas ten sam problem.
  20. Ja też nie kumam o co chodzi :mrgreen: .Może napisz po kolei co boli,a nie.Np kiedy były zmiany tych elementów.Mój szwagier ma e36 coupe 05.1996 i ma stara nerkę i kierunki ma tez z boku.Jego auto jest w 100% nie bite.
  21. piotrek1 odpowiedział(a) na Robert32 temat w E46
    Wszystko zadziała,sprawa jest tylko taka że mata wykrywa obecność pasażera i jeżeli go nie ma to poduszka pasażera nie odpali,a po odcięciu maty i wlutowaniu diody poduszka pasażera zawsze podczas wypadku wypali,nawet jeśli nikt tam nie będzie siedział
  22. piotrek1 odpowiedział(a) na Robert32 temat w E46
    A wiec co do opornika nie wiem :( Co do kontrolki pasów wydaje mi się że gaśnie tak czy siak,czy zapniesz pas czy nie.Przynajmniej tak mam w e39 że ta kontrolka gaśnie.Działa to tylko jako powiadomienie żeby pasy zapinać.Według mnie wszystko jest ok. Co do maty możesz ja obejść diodą tak jak ja- http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48167 lub wymienić na nową
  23. Panowie,a ja innej beczki,podobno ta opornica uruchamia pierwszy bieg wentylatora od klimy.Mi właśnie nie działa wiatrak ale wszystko jest sprawne od wentylatora po bezpieczniki.Co o tym myślicie.
  24. piotrek1 odpowiedział(a) na safu2 temat w E39
    Ja zapłaciłem za skasowanie 50 złoty,tak u nas średnio biorą.
  25. piotrek1 odpowiedział(a) na safu2 temat w E39
    Robiłem to sam,bardzo prosta sprawa,tu masz z obrazkami co i jak. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48167

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.