Treść opublikowana przez piotrek1
-
Do osób które maja interfejs diagnostyczny.
Jak można prosić to jakiś link sklepu,bo nie wiem czy na allegro będzie coś oprócz standardów.
-
Do osób które maja interfejs diagnostyczny.
Panowie noszę się z zamiarem kupna interfejsu.I moje pytanie kto z was jakiego używa i które na 100% działają tzn.łączą się z najważniejszymi systemami.Chodzi mi o te np.z allegro lub z innych wam znanych stron,no i w rozsądnej cenie,bez żadnych kosmicznych sum. I jakiego car softu najlepiej używać Czekam na porady :modlitwa:
-
--- CHIP TUNING 325 24V ---
Po tuningu zmniejszone zużycie paliwa,ciekawe jak.Chyba kierowca pierdzi w fotel :mrgreen:
-
Gdzie znajde TIS do sciagniecia ?
Sciągnij program emule i tam jest tego w brud.Najnowsza wersja marzec 2006.
-
PROBLEM Z KLIMA W E39
Niestety nie wiem jak go sprawdzić.
-
PROBLEM Z KLIMA W E39
Może któryś z przekażników coś chrzani.Sprawdż sprężarkę na krótko żeby wykluczyc jej uszkodzenie podając prąd na jej zasilanie(powinien zaskoczyć elektromagnes).Jeżeli mówisz że nabiłeś klimę to powinno być ok.Chyba że jakas przerwa na obwodzie,albo masz wyciek czynnika,a wtedy nic sie nie załączy.Jak co to pytaj kolegę o nicku TYPER pomógł mi rozwiązac problem u mnie.Jeszcze jedno może być padnięty czujnik cisnieniowy i dawać sygnał o braku czynnika wtedy tez sprężarka nie ruszy.
-
PROBLEM Z KLIMA W E39
Na początek sprawdż sprawdż bezpieczniki 9 20 7 22.
-
jak wyciągnac tylne głosniki e39 sedan
E34 i E39 maja standardowo głośniki 13 cm.W e34 idzie wyjąć głośniki bez problemu ściągając tylko maskownice,są tam cztery śrubki.Co do gwizdków z przodu w E34,są w desce rozdzielczej.Też ściągasz maskownice i są przykręcone na dwie śrubki.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Kurde czy one są naprawdę takie drogie :duh: .Albo ta cena dla naiwniaków :?:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co za analfabeta :lol: .Tego się nie da opisać.Moja chrześnica która ma 2 latka lepiej pisze :mrgreen: .Wstyd i chańba. A ten za tą e31 szuka chyba debila.Niewierze co za tupet.
-
525 TDS e-34 pytanie o OIL SERVICE i AIR BAG
Nie trzeba tego kasować,to jest tylko przypomnienie dla kierowcy o przeglądąch i zmianach oleju.Kasowanie tego to bardzo prosta sprawa.Wpisz w wyszukiwarce inspekcja i masz tego pełno. Co do Abs powinien zgasnąć zaraz po uruchomieniu silnika.Kontrolka poduszki jak gaśnie po odpaleniu auta to działa(chyba że jest coś kombinowane).
-
Planowany zakup BMW e34 525iA
Chyba to,albo ja żle kumam,napisałes tak---bo cię skarcą ""opiekunowie forum, jak widzisz kazdy coś przeskrobał , świadczą o tym te małe smigiełka pod nickiem. śmigiełka świadczą o ilości postów.
-
325 TDS 97rok i 325 TDS 94 rok- jaka różnica silników??
z tego co wiem nie,ten silnik ma oznaczenie M51
-
Jak uruchomić telefon e39
Poszukaj w menu telefonu :cool2:
-
lampy
Zmiana lamp była przy faceliftingu w 2000 roku.Różnią się tym że są wykonane w technologii Celis-nie na zwykłych żarówkach tylko na diodach i są naprawdę super.
-
Planowany zakup BMW e34 525iA
co :shock: :shock: przecież te śmigiełka są zależne od ilości postów :mad2: a nie ostrzeżeń od moderatora.Ostrzeżenia masz opisane pod nickiem.Czyli masz dwa.
-
523i Jaka benzyna??
Ja mam 520 i leje 95,czasami też 98.Można śmiało można lać obydwa rodzaje.
-
Co to jest zamieszczone w podsufitce na środku?
Czujnik np.ruchu od fabrycznego alarmu.Nie wszystkie wersje miały alarm.
-
Jak uruchomić telefon e39
W bagażniku jest tez miejsce na kartę,prawie tego nie widać.ja dopiero jak wyjąłem ten moduł to znalazłam to miejsce i była tam jeszcze karta od niemiaszka :D .Jeżeli idzie u ciebie tylko telefon wł.i wył to może masz w menu włączoną blokadę,ja tak miałem.
-
DODATKOWE ZABEZPIECZENIE
Może ma ktoś jakiś fajny patencik do e39,to poproszę.W miarę łatwe do zrobienia. [email protected]
-
[ E39 ] co to za czesc
Czy to numer 8 ? http://bmwfans.info/original/E39/Lim/528i-M52/ECE/L/M/1999/06/mg-64/ill-64_0681/ Jak tak to jest to-napęd nastawnika świeżego powietrza.
-
hamulec reczny
Nie wierzyłem i sprawdziłem :shock: dokładnie tak jest,masakra :duh: . Pozdrowienia Typer-moja klima lata jak lala :dance:
-
Kilma - nie załacza się sprężarka
Nie wiem jak w tds,ale w 520 ten czujnik jest wmontowany w osuszaczu chyba w okolicach zbiorniczka płynu do spryskiwaczy,albo pod nim.Czujnik ten jest odpowiedzialny np.za to że jak nie ma czynnika to nie uruchomi się klima.Piszesz że po zwarciu przekażników klima się załącza,a więc czujnik powinien być ok.Stawiał bym może na włącznik klimy w kabinie.Niestety nie mam pewności :oops:
-
Przeplywomierz - 735
Według tego katalogu to ten drugi numer http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe/
-
gdzie kupić nowy alternator
Jak cię interesuje nowy w serwisie to podaj vin.Popatrz na allegro i szrotach.Lub popytaj o zamienniki.A może uda się go naprawić,jeżeli padły tylko szczotki lub regulator napięcia-są to części wymienne.