Treść opublikowana przez piotrek1
-
Wentylator klimatyzacji
Do Dajana Instalacja wentylatora>>>>>Instalacja Samochodu Brązowy>>>>>>>>>>>>>>>Brązowy(masa) Czerwono-Czarny>>>>>>>>>Zielono-Czarny(2 bieg) Niebiesko-Czarny>>>>>>>>>Czarny Czarny>>>>>>>>>>>>>>>>Brązowo-Czarny(1 bieg) Jeżeli rozepniesz kostkę to podając prąd na masę i kabel Niebiesko czarny-wentylator zacznie chodzić najszybszymi obrotami(bez oporników).Można w ten sposób sprawdzić czy silnik jest sprawny.
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Zgadzam się po części.Poduszka pasażera bo tym triku zawsze wystrzeli,nawet jak nie będzie pasażera.
-
padł nawiew brak koncepcji
Jeżeli masz wszystko sprawne to na 100% nie masz czynnika.Klimatyzacja się wtedy nie włączy ponieważ grożiło by to zniszczeniem kompresora.Nie włączy się z tego powodu że czujnik ciśnieniowy rejestruje brak ciśnienia w układzie.Nabij klime i powinno być ok.
-
padł nawiew brak koncepcji
A sprawdz wentylator od klimy-czy chodzi jak nie to są jeszcze dwa bezpieczniki główne głęboko pod schowkiem 40A i 50A może one padły,ale to tylko domysł nie wiem czy one mają coś z tym wspólnego,ale nie zaszkodzi spróbować.
-
Wentylator klimatyzacji
Przeczytajcie dokładnie ten post od A do Z -Typer wszystko napisał co i jak sprawdzić,ja się wzorowałem na tym co pisał i doszedłem co miałem walnięte.
-
[e39] GAśnie przy skręcaniu na luzie????
Nic tu nie podpowiem-dv32v wie wszystko(przynajmniej tak myśli) :twisted:
-
Co to jest przy szybie po prawej jakisz czujnik ?????
Najlepiej jak wkleisz fotkę-ja nic takiego nie mam.Może o jakaś antena,albo czujnik od dokładanego alarmu.
-
przepływomierz
A więc Nr BMW twojej przepływki to-13621710539 Nr Bosch to-0280202083 Ceny kosmiczne,jeżeli musisz wymieniać to rozejrzyj się za używkami.
-
amortyzatory bmw e32-kto pomoze??
Ja w swojej starej e34 miałem olejowo-gazowe firmy SACHS.I było bardzo ok.
-
Wentylator klimatyzacji
Klima naprawiona,wymiana wentylatora i po kłopocie,kręci aż miło :D
-
światła
Drugiego postu nie czytałem,a w pierwszym nie było dokładnej daty :D
-
światła
Ale nie było podanej dokładnej daty :nienie:
-
Jak?? Czy sie da zamontowac z tylu w E-39 glosniki..??
Z tego co wiem to te ,,6x9"ci nie wejdą.A oryginalnie są głośniki 13 cm
-
światła
Niby tak :lol:
-
Jak zdjąć zderzak w BMW E39
Chcecie i macie-ale po co pisać kiedy lepiej pokazać :wink: . http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=352227#352227
-
[E39] Demontaż zderzaka i wymiana wentylatora klimy
Czas pracy 1,5-2h.Bardzo prosta sprawa. http://img394.imageshack.us/img394/5264/250307003ie9.jpg http://img57.imageshack.us/img57/9820/250307004dk9.jpg http://img462.imageshack.us/img462/6972/250307005ra6.jpg http://img57.imageshack.us/img57/5575/250307006iz1.jpg Dodam jeszcze tyle że lepiej wyjąć przednie lampy ponieważ są tam jeszcze dwie śrubki. Klikając na link wyświetli zdjęcie i można je sobie powiększyć.
-
Jak zdjąć zderzak w BMW E39
Uważam post jako zamknięty.Już sobie poradziłem.
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
Nie ma jeszcze tego-dostaje białej gorączki jak ktoś mi stawia swoje szanowne nóżki na tunelu środkowym z tyłu,przecież po to są dywaniki :duh: Albo ostatnio jechałem w trasę z moimi znajomymi po dojechaniu na miejsce zaglądam do tyłu i nie widzę wycieraczki :evil: ,zajrzałem pod fotel i znalazłem zgubę.Nie wiem jakim cudem tam się znalazła aż wyrwało kołeczki mocujące.Myślałem że zwariuje jak to zobaczyłem-całą noc nie mogłem spać :D .A tak w ogóle o trzaskanie drzwiami-masakra no i stukanie nogami o progi.Już to pisząc dostaję drgawek :twisted2: .
-
Z jakiej firmy drążki stabilizacyjne przód?
Polecam firmę-lamforder http://www.zf-trading.com/brand_lem_gb
-
Słabo wieje.
Czy to twój adres bo nie mogę nic wysłać wiktor.kammer (at) pl.mobileit-europe.com
-
Słabo wieje.
Może być zabrudzony filtr pyłkowy.Jak podasz meila to prześlę ci instrukcje jak go wymienić
-
Jak zdjąć zderzak w BMW E39
Wiem że jest taki opis w którymś z postów,ale nie mogę znależć,może tobie się uda.
-
Jake są koszty utrzymania E39
Bardzo mądrze napisane przemo tds.Tu nie chodzi czy BMW się psują czy nie.Tu chodzi o markę o to co się lubi czym chce się jeżdzić i co się szanuje. dv32v już swoje tutaj powiedziałeś i co myślisz że kogoś przestawisz na skośnookie nie sądze,bo tu są ludzie którzy tą markę szanują i nie wylewają swoich żali.To tyle.A w twoim opisie czuje ironie :twisted:
-
Jak zdjąć zderzak w BMW E39
Tak jak w tytule-jak ktoś to robił to poproszę o krótkie wskazówki.Np.gdzie śruby i spinki.
-
Tzlne swiatelka podcyas otwierania drywi
Jeśli chodzi ci o te lampki od oświetlenia wnętrza z tyłu to jest od nich bezpiecznik nr 4,jeżeli jest spalony to nie powinno wtedy działać oświetlenie wnętrza.Jeżeli działa ci przód a tył nie to sprawdż tylne żarówki.