Treść opublikowana przez piotrek1
-
Co to za błędy ?
Znalazłem coś takiego,ale nie jest jednoznacznie określone co oznzcza ten błąd 8C Power supply Term. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=34172&highlight=b%B3%EAdy+carsoft1)
-
Co to za błędy ?
Ja tak samo wbijam,jest ok nic się nie dzieje,nawet nie wiem czy ten błąd to coś poważnego.Przyjdzie czas to sie wymieni.Może wiecie co z resztą?
-
Co to za błędy ?
Koledzy dziś diagnozowałem moje E39 i wyskoczyły takie błędy w module INSTRUMENT CLUSTER---8C Power supply Term.R w module LCM-CCM ----------------- Thermical oil level sensor Poproszę o wszelkie sugestie i pomysły.
-
[ E39 ] przewod od wspomagania - numer czesci
Nie mam pojecia,ale tak jak piszesz w zadnym katalogu nie ma w e39 takiego przewodu :nienie: .
-
[ E39 ] przewod od wspomagania - numer czesci
TO dlaczego nie ma tego w schematach do E39? W e39 nie ma takiego przewodu z tego co sprawdziłem występuje tylko w e46
-
hamulec ręczny
Sciągasz tą skórę z dzwigni hamulca ręcznego i tam są dwie linki ze śrubkami i to właśnie nimi naciągasz.
-
kto wie jak wymontować radio z e39?
http://tinyurl.com/2gtoc Ja robiłem tak jak tu i poszło bez problemu.Jeżeli masz taki wyświetlacz jak na tych zdjęciach to musisz użyć śrubokrętu tzw.torx (gwiazdka),nie pamiętam numeru.Musisz kręcić i powinien wyjść ten wyświetlacz,jak nie to musisz go lekko podważyć z boku.Musi pójść. :shock: Dopiero teraz doczytałem-jaki szukasz wzmacniacza antenowego to NIE MA go za radiem tylko znajduje sie on w lewym i prawym tylnym słupku tam gdzie są lampki do oświetlania wnętrza.Do radia jest tylko wpięta antena.
-
[ E39 ] przewod od wspomagania - numer czesci
Poczciwe E46 :) http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320i-M52/ECE/L/N/2000/03/mg-32/ill-32_0958/ nr 3 nr części 32 41 6 764 726
-
ABS świeci
Podpięcie pod kompa już tak dużo nie kosztuje od 50-80 zł tak jest u mnie.
-
ABS świeci
Sam prawdopodobnie nic do chwili nie pojedziesz na diagnostykę komputerową i za pomocą komputera nie zdiagnozuje jaka jest usterka.Penie padł któryś z czujników w kole.Jeżeli świeci kontrolka to ABS nie działa.
-
czujnik do klimy
Np.szroty,allegro,ebay,sklepy z częściami no i oczywiście serwis :clap:
-
Wymiana płyny w układzie hydraulicznym sprzęgła E39
Sprzęgło i układ hamulcowy korzystają z jednego układu i chcąc wymienic płyn musisz odpowietrzyć obydwa układy. Jak to zrobić poszukaj na forum i w ZRóB TO SAM ktoś tam dokładnie rozpisał co i jak.
-
Wymiana płyny w układzie hydraulicznym sprzęgła E39
Tak to jest ten sam wspólny układ,odpowietrza sie na tej zasadzie co hamulce.A wymieniając płyn będziesz też musiał odpowietrzyć hamulce i sprzęgło.
-
prosba o rozkodowanie VIN
Spytaj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&highlight=
-
sprzeglo sprezarki klimatyzacji
Podałem cenę serwisu,a nie regeneracji.
-
sprzeglo sprezarki klimatyzacji
W serwisie około 1000 złoty :duh: .Lepiej kupić używaną i kompletną sprężarkę.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
- Bagażnik- zaslepka a zmieniarka oraz schowe z roleta _ help
http://bmwfans.info/original/E39/Lim/520i-M52/ECE/L/M/1997/12/mg-51/ill-51_2265/ Nr 10 to ten schowek,a nr 11 na kasety.- Kto naprawi świecące ASC? Okolice Radomia.
Jeżeli komputer nic nie wykazał to na 99% jest to wina linki,a jak nie to może siłownik lub jakiś czujnik.Bij na dół ile się da nie patrz tylko na ten ASC :lol:- Kto naprawi świecące ASC? Okolice Radomia.
http://bmwfans.info/original/E36/Lim/320i-M52/ECE/L/M/1997/01/mg-13/ill-13_0368/ To jest przepustnica,pod nią idą dwie linki jedna steruje ASC sprawdz czy nie wypadła z prowadnicy,bo najczęsciej tak sie dzieje i swieci asc- Wypadek Roberta Kubicy
:jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :modlitwa: Ukłony dla konstruktorów- Carsoft 6.5
marcin.monia.bmw Ludziki kochane wystarczy przeczytać post od strony 7 tam ja z pawłem czarno na białym wszystko opisujemy.Co gdzie i za ile kupić,pózniej jeszcze paweł opisuje jak podłaczyć.Czytajcie tylko dokładnie :shock:- Bagażnik- zaslepka a zmieniarka oraz schowe z roleta _ help
Tak w to miejsce przygotowana jest inna zaślepka-z specjalnym uwypukleniem na zmieniarkę. Pytanie drugie-możesz założyć ten schowek z roletką,ja tak zrobiłem i pasuje bez problemu.- tylne kratki z klimy
A masz taki katalog: http://bmwfans.info/original/E39/Lim/520i-M52/ECE/L/M/1999/02/mg-51/ill-51_2266/ http://bmwfans.info/original/E39/Lim/520i-M52/ECE/L/M/1999/02/mg-51/ill-51_2264/ Schowek na tył to nr 5 nr części to 51 16 8 159 701- tylne kratki z klimy
Taki schowek w serwisie lub aukcje internetowe.W serwisie 30-40 złoty. Uchwyty do tył 150zł i przód 160 zł. - Bagażnik- zaslepka a zmieniarka oraz schowe z roleta _ help
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.